fbpx

Hialurono rūgšties injekcijos

KAS YRA HIALURONO RŪGŠTIS?

Hialurono rūgšties molekulė yra natūrali, žmogaus organizme gaminama medžiaga, gebanti savyje sulaikyti didelį drėgmės kiekį. Šią rūgštį organizmas gamina nuolat, ji padeda išlaikyti odos skaistumą, elastingumą bei natūralų žvilgesį.

Tačiau metams bėgant odos struktūra kinta, prarandamas jos stangrumas ir audinių tūris. Hialurono rūgšties organizmas ima gaminti vis mažiau, o tai sukelia veido zonų pakitimų, odos sausėjimą, raukšlių atsiradimą ir jų gilėjimą. Norint išlaikyti veido odą jaunatviškesnę ir elastingesnę ilgiau, reguliariai turėtų būti atliekamos hialurono injekcijos, kurios pripildo veidą itin svarbiomis ir odos regeneraciją skatinančiomis medžiagomis.

KODĖL REIKALINGA INJEKCIJA?

Injekciniai užpildai (hialurono preparatas „Radiesse“) yra populiariausi, pasirenkami nechirurginei veido kontūrų korekcijai ir siekiant užpildyti prarastą audinio tūrį. Injekcija užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame lygmenyje, skatina kolageno sintezę ir spartina natūralią hialurono gamybą organizme. Tai yra viena populiariausių priemonių naikinti raukšles ir paversti odą jaunesne ir išraiškingesne be chirurginių priemonių ir skausmingų operacijų.

Be to, hialurono injekcijos naudingos, nes:

 • atstato veido formą ir struktūrą;
 • mažina raukšlių atsiradimą ir jų matomumą;
 • suteikia odai drėgmės ir skaistumo;
 • koreguoja ir sumažina odos randelius;
 • išlaiko odą elastingą ir švelnią.

Hialuronas dažniausiai naudojamas norint išlyginti odos raukšles, tačiau jos gali būti naudingos ir kitais atvejais. Be to, tai greita ir neskausminga procedūra, po kurios galima džiaugtis akivaizdžiai skaistesne ir atgijusia oda.

Norint džiaugtis geriausiu rezultatu, dėl injekcijos reikėtų kreiptis tik į patyrusį specialistą. Jis atliks darbą profesionaliai, taip pat, priklausomai nuo veido srities bei raukšlių tipo, parinks preparatą, optimaliai tinkantį Jūsų odos tipui. Būsite tikri, kad darbas atliktas kokybiškai, užtikrinant aukščiausius kokybės standartus ir naudojant tik profesionalias darbo priemones.

PROCEDŪROS EIGA

Bijantiems skausmo ir manantiems, kad tai yra nemaloni procedūra, siūlome dėl to nesijaudinti. Hialuronas suleidžiamas greitai ir neskausmingai, štai tokia eiga:

 • prieš atliekant procedūrą oda kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama;
 • tada veido oda nuskausminama anestezuojančiu tepalu;
 • veido raukšlės, skruostai ar veido defektai užpildomi hialurono rūgštimi vos keliais adatos dūriais.

Dėmesingai atliekama hialurono injekcija trunka apie 30 minučių, o jei pasirinktų veido vietų daugiau – iki 60 minučių.

REZULTATAS

Po procedūros galima pastebėti nedidelį patinimą ar paraudimą toje vietoje, kurioje buvo leidžiama hialurono rūgštis. Tačiau vos po keleto dienų šie požymiai išnyksta ir patinimas nuslūgsta. Praėjus maždaug savaitei po atliktos procedūros, galėsite džiaugtis norimu rezultatu ir akivaizdžiai jaunesne oda be jokių operacijų.

Kad odos pokyčiai būtų efektyvesni ir labiau pastebimi, po hialurono injekcijos reikėtų laikytis keleto specialistų rekomendacijų:

 • apie 12 valandų nenaudoti makiažo ar dekoratyvinės kosmetikos;
 • savaitę vengti tiesioginių saulės spindulių ir apriboti apsilankymą soliariume;
 • rečiau užsiimti aktyviu sportu ir rinktis mažesnį fizinį krūvį;
 • vengti maudytis vandens telkiniuose, saunose ir karštose voniose.

Tokiu būdu apsaugosite savo veido odą nuo išorinių aplinkos veiksnių, kurie gali sukelti infekcijas, odos paraudimą ir raukšlių atsinaujinimą.

PROCEDŪROS KARTOJIMAS

Nors hialurono injekcijos ląstelės organizme išlieka apie 12–16 mėnesių, jos nebėra veiksmingos ir neišskiria veido odai naudingų medžiagų. Todėl procedūrą rekomenduojama kartoti po 6–8 mėnesių, kad norimas rezultatas būtų matomas ir pastebimas kuo ilgiau.

Be to, procedūros kartojimo laikas priklauso nuo individualių odos savybių, naudoto preparato koncentracijos, nurodytų rekomendacijų laikymosi ir vietos, į kurią buvo leidžiama hialurono rūgštis. Todėl išsamesnė informacija dėl pakartotinės hialurono injekcijos ir tinkamo preparato parinkimo teikiama individualios konsultacijos metu, tariantis su šios srities profesionalais.

PROCEDŪROS SAUGUMAS IR KOKYBĖ

„SV plastinės chirurgijos centre“ dirba aukščiausią kvalifikaciją turintys grožio chirurgijos specialistai, kurie užtikrina nepriekaištingą darbų kokybę ir stulbinamą procedūrų rezultatą. Hialurono injekcijos atliekamos moderniai įrengtose operacinėse ir kabinetuose, naudojant tik šiuolaikišką ir sertifikuotą įrangą.

Visa tai tam, kad kiekvienas Jūsų jaustųsi saugiai ir maloniai bei patikėtų savo grožį tikriems šios srities profesionalams.

Patyrę specialistai pasirūpins ne tik tinkamiausiais preparatais ir grožio priemonėmis, bet ir visapusiu Jūsų komfortu.
Susisiekite ir pasirinkite tinkamą vizito laiką, kad išlaikytumėte jaunystės grožį ir pasitikėtumėte savimi kasdien!

 

DUK

Kuo skiriasi botulino ir hialurono injekcijos?

Botulino injekcijos skirtos tiems, kurie nori greito raukšlių šalinimo rezultato. Reikiamas preparato kiekis suleidžiamas į tam tikrus veido raumenis arba po oda ir taip numalšinamas nervinių ląstelių impulsas tarp nervo ir raumens. Oda tampa lygesnė ir švelnesnė po 2–4 procedūrų, o raukšlės pradeda mažėti ir nykti.

Hialurono rūgšties injekcijos ne tik panaikina ir sumažina raukšlių kiekį, bet ir atkuria veido kontūrus, suteikia lūpoms putlumo bei minkštumo. Be to, drėkina veido odą ir atkuria natūralų odos skaistumą bei žvilgesį. Pastebimas rezultatas išlieka net iki 12–16 mėnesių po procedūros.

Ar galima derinti hialurono ir botulino injekcijas?

Šios injekcijos dažnai derinamos tarpusavyje, norint pasiekti ryškaus ir jauno veido rezultatą. Šių procedūrų metu rūgščių užpildai yra leidžiami į skirtingas veido vietas, todėl gali būti atliekami ir vieno apsilankymo metu.

Tačiau prieš tai reikėtų pasitarti su specialistais, kad jie nustatytų gydymo eigą, tinkamą užpildo kiekį ir paskirtų reikiamą vizitų skaičių.

Nuo kokio amžiaus galima atlikti hialurono injekcijas?

Hialurono injekcijoms atlikti amžius nėra ribojimas. Reguliariai šios procedūros gali būti atliekamos dar nesulaukus 30-ies ar atsiradus pirmosioms ryškesnėms veido raukšlėms.

Ar yra šalutinių injekcijos poveikių?

Šią procedūrą atliekant profesionaliai ir kruopščiai, šalutinių poveikių būti neturėtų. Po procedūros galimas odos bėrimas, patinimas ir paraudimas, tačiau ši organizmo reakcija praeina vos po keleto dienų.

Jeigu procedūra atlikta nesaugiai ir rūgštis suleista neteisingai – šalutiniai poveikiai gali būti kur kas rimtesni:  gali atsirasti mėlynių, kraujosruvų ir randų, taip pat kilti odos ir kitų uždegimų.

Todėl reikėtų rinktis tik profesionalų ir licencijuotą specialistą, kuris užtikrintų darbo kokybę ir geriausią rezultatą.

Ar hialurono injekcijos tinka visiems?

Tokios injekcijos tinka vyrams ir moterims, norintiems atjauninti veido odą ir pašalinti atsiradusias veido raukšles. Vis dėlto, rekomenduojama šios procedūros vengti sergant kraujo ar kraujagyslių ligomis, vartojant kraują skystinančius vaistus ar turint alergijų vaistams. Taip pat šią procedūrą siūloma atidėti nėštumo metu bei maitinant vaiką krūtimi.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up