fbpx

Hialurono rūgšties injekcijos

Kas yra hialurono rūgštis?

Hialurono rūgšties molekulė yra natūralus, žmogaus odoje pagrindiniu laikomas komponentas, gebantis savyje sulaikyti didelį vandens kiekį. Bėgant metams odos struktūra kinta, prarandamas jos stangrumas ir audinių tūris. Tai sukelia veido zonų pakitimus, raukšlių gilėjimą bei jų kiekio didėjimą. Norint išlaikyti odos jaunatviškumą turi būti reguliariai atliekamos hialurono injekcijos, kurios atstato veido formą, odos struktūrą, audinių tūrį, suteikia odai drėgmės ir skaistumo.

Kodėl reikalinga injekcija?

Injekciniai užpildai (hialurono preparatas „Radiesse“) yra populiariausi, pasirenkami nechirurginei veido kontūrų korekcijai ir prarasto audinių tūrio užpildymui. Injekcija užpildo tarpus tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame lygmenyje, bei skatina kolageno sintezę. Šis procesas skatina hialurono gamybą organizme. Tai yra viena populiariausių priemonių raukšlių naikinimui, nes norint atjaunėti ir atrodyti nepriekaištingai nereikia jokių chirurginių priemonių ar skausmingų operacijų.

Hialurono injekcijos yra dažniausiai naudojamos odos raukšlių išlyginimui, tačiau jas galima naudoti ir kitais atvejais. Norint, jog veidas būtų dar stangresnis ir lygesnis, hialurono rūgštimi galima pasiekti veido „tempimo efektą“.

Norint išgauti geriausią rezultatą, dėl injekcijos reikėtų kreiptis tik pas patyrusį specialistą. Jis ne tik atliks darbą profesionaliai, bet ir, priklausomai nuo veido srities bei raukšlių tipo, parinks preparatą, optimaliai tinkantį Jūsų odos tipui.

Procedūros eiga

Bijantiems skausmo ir manantiems, kad tai yra nemaloni procedūra siūlome dėl to nesijaudinti. Pirmiausia, prieš atliekant procedūrą, veido oda nuskausminama anestezuojančiu tepalu. Dėl šios priežasties procedūra nekelia jokio diskomforto.

Hialurono injekcijos procedūra užtrunka labai neilgai. Veido raukšlės, skruostai ar veido defektas užpildomi ar pašalinami vos keliais nedidelės adatos dūriais.

Rezultatas

Po procedūros galima pastebėti nedidelį patinimą ar paraudimą. Jis užtrunka tik kelias dienas. Po to galėsite džiaugtis nuostabia išvaizda be jokių operacijų.

Procedūrą  rekomenduojama kartoti po 6–8 mėnesių, nes preparatas suskyla ir pasišalina iš organizmo. Išsamesnė informacija bus suteikta bei tinkamas preparatas Jums bus parinktas individualios konsultacijos metu.

Hialurono injekcijos yra viena populiariausių priemonių, skirtų gilių raukšlių naikinimui bei veido odos stangrumo atstatymui. Patyrę specialistai, dirbantys „SV plastinės chirurgijos centre“ pasirūpins ne tik tinkamiausiais preparatais, bet ir visapusiu Jūsų komfortu. Susisiekite ir pasirinkite Jums tinkamą vizito laiką – tam, kad ir vėl atrodytumėte jaunai, reikia visai nedaug.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up