fbpx

Hialurono rūgšties injekcijos

Veido raukšlių ir kontūrų korekcija hialurono rūgšties užpildais

Hialurono rūgšties molekulė yra natūralus, žmogaus odoje pagrindiniu laikomas komponentas, gebantis savyje sulaikyti didelį vandens kiekį. Bėgant metams kinta odos struktūra, prarandamas odos stangrumas ir audinių tūris. Dėl šių priežasčių keičiasi ir veido kontūrai. Injekciniai užpildai (Hialurono preparatas, Radiesse) yra populiariausi nechirurginei veido kontūrų korekcijai ir prarasto audinių tūrio užpildymui. Šiais preparatais ne tik išlyginamos odos raukšlės, tačiau galima atlikti veido „tempimo efektą“. Priklausomai nuo veido srities bei raukšlių tipo plastikos chirurgas ar gydytojas dermatologas parenka tinkamą preparatą.

Procedūros eiga

Procedūra atliekama veido odą nuskausminus anestezuojančiu tepalu. Keliais dūriais yra užpildomos veido raukšlės, skruostai ar veido defektas. Patinimas ar paraudimas būna kelias dienas.

Procedūrą  po 6 – 8 mėnesių rekomenduojama kartoti, nes preparatas suskyla ir pasišalina iš organizmo. Išsamesnė informacija bus suteikta bei tinkamas preparatas Jums bus parinktas individualios konsultacijos metu.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up