fbpx

Hialurono rūgšties injekcijos

Ilgainiui dėl natūraliai organizme vykstančių procesų, saulės poveikio, žalingų įpročių ir kitų veiksnių atsiranda įvairūs odos senėjimo požymiai: raukšlės, patamsėjimai, kintantis veido kontūras. Jauninančios procedūros yra vienas iš efektyviausių būdų siekiant pristabdyti ir sušvelninti tokius išvaizdos pokyčius. Atliekant hialurono rūgšties injekcijas gali būti ne tik užpildomos raukšlės, bet ir atstatomi veido kontūrai, suteikiama jam daugiau apimties, atjauninama oda.

 

KAS YRA HIALURONO RŪGŠTIS?

Tai natūrali, žmogaus organizme gaminama medžiaga, gebanti savyje sulaikyti didelį drėgmės kiekį. Šią rūgštį organizmas gamina nuolat, ji padeda išlaikyti odos skaistumą, elastingumą ir natūralų žvilgesį.

Metams bėgant odos struktūra kinta, prarandamas jos stangrumas ir audinių tūris. Hialurono rūgšties organizmas ima gaminti vis mažiau, o tai sukelia veido zonų pakitimus, odos sausėjimą, raukšlių atsiradimą ir jų gilėjimą. Norint ilgiau išlaikyti veido odą jaunatviškesnę ir elastingesnę, reguliariai gali būti atliekamos hialurono injekcijos, kuriomis veidas pripildomas itin svarbiomis ir odos regeneraciją skatinančiomis medžiagomis.

 

KODĖL REIKALINGOS TOKIOS INJEKCIJOS?

Injekciniai užpildai (hialurono preparatas „Radiesse“) yra populiariausi, pasirenkami nechirurginei veido kontūrų korekcijai ir prarasto audinio tūrio užpildymui. Jais užpildomi tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame lygmenyje, skatinama kolageno sintezė ir spartinama natūrali hialurono gamyba organizme. Tai yra viena populiariausių priemonių naikinti raukšles ir paversti odą jaunesne bei išraiškingesne be skausmingų operacijų.

Be to, tokios injekcijos naudingos, nes:

 • atstato veido formą ir struktūrą;
 • mažina raukšlių atsiradimą ir jų matomumą;
 • suteikia odai drėgmės ir skaistumo;
 • koreguoja ir sumažina odos randelius;
 • išlaiko odą elastingą ir švelnią.

Hialuronas dažniausiai naudojamas norint išlyginti odos raukšles, tačiau jis gali būti naudingos ir kitais atvejais. Be to, tai greita ir neskausminga procedūra, po kurios galima džiaugtis akivaizdžiai skaistesne ir atsigavusia oda.

Norint geriausių rezultatų, dėl injekcijos reikėtų kreiptis tik į patyrusį specialistą. Jis atliks darbą profesionaliai, taip pat, priklausomai nuo veido srities ir raukšlių tipo, parinks preparatą, optimaliai tinkantį Jūsų odos tipui. Būsite tikri, kad darbas atliktas kokybiškai, užtikrinant aukščiausius kokybės standartus ir naudojant tik profesionalias darbo priemones.

 

PROCEDŪROS EIGA

Bijantiems skausmo ir manantiems, kad tai yra nemaloni procedūra, siūlome dėl to nesijaudinti. Hialuronas suleidžiamas greitai ir neskausmingai, štai tokia eiga:

 • prieš atliekant procedūrą oda kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama;
 • tada veido oda nuskausminama anestezuojančiu tepalu;
 • raukšlės, skruostai ar veido defektai užpildomi rūgštimi vos keliais adatos dūriais.

Dėmesingai atliekama procedūra trunka apie 30 minučių, o jei pasirinktų veido vietų daugiau – iki 60 minučių.

 

REZULTATAS

Po procedūros galima pastebėti nedidelį patinimą ar paraudimą toje vietoje, kurioje buvo leidžiama hialurono rūgštis. Tačiau vos po keleto dienų šie požymiai išnyksta ir patinimas atslūgsta. Praėjus maždaug savaitei po atliktos procedūros, galite džiaugtis norimu rezultatu ir akivaizdžiai jaunesne oda be jokių operacijų.

Kad odos pokyčiai būtų efektyvesni ir labiau pastebimi, po hialurono injekcijos reikėtų laikytis keleto specialistų rekomendacijų:

 • apie 12 valandų nenaudoti makiažo ar dekoratyvinės kosmetikos;
 • savaitę vengti tiesioginių saulės spindulių ir apriboti apsilankymą soliariume;
 • rečiau užsiimti aktyviu sportu ir rinktis mažesnį fizinį krūvį;
 • vengti maudytis vandens telkiniuose, saunose ir karštose voniose.

Tokiu būdu apsaugosite savo veido odą nuo išorinių aplinkos veiksnių, kurie gali sukelti infekcijas, odos paraudimą ir raukšlių atsinaujinimą.

 

PROCEDŪROS KARTOJIMAS

Nors hialurono molekulės organizme išlieka apie 12–16 mėnesių, jos nebėra veiksmingos ir neišskiria veido odai naudingų medžiagų. Todėl procedūrą rekomenduojama kartoti po 6–8 mėnesių, kad norimas rezultatas būtų matomas ir pastebimas kuo ilgiau.

Be to, jos kartojimo laikas priklauso nuo individualių odos savybių, naudoto preparato koncentracijos, nurodytų rekomendacijų laikymosi ir vietos, į kurią buvo leidžiama rūgštis. Todėl išsamesnė informacija dėl pakartotinės hialurono injekcijos ir tinkamo preparato parinkimo teikiama individualios konsultacijos metu, tariantis su šios srities profesionalais.

 

PROCEDŪROS SAUGUMAS IR KOKYBĖ

„SV plastinės chirurgijos centre“ dirba aukščiausią kvalifikaciją turintys grožio chirurgijos specialistai, kurie užtikrina nepriekaištingą darbų kokybę ir stulbinamą procedūrų rezultatą. Hialurono injekcijos atliekamos moderniai įrengtose operacinėse ir kabinetuose, naudojant tik šiuolaikišką ir sertifikuotą įrangą.

Visa tai tam, kad kiekvienas iš Jūsų jaustųsi saugiai bei maloniai ir patikėtų savo grožį tikriems šios srities profesionalams.

Patyrę specialistai pasirūpins ne tik tinkamiausiais preparatais ir grožio priemonėmis, bet ir visapusiu Jūsų komfortu. Susisiekite ir pasirinkite tinkamą vizito laiką, kad išlaikytumėte jaunatvišką išvaizdą ir pasitikėtumėte savimi kasdien!

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 

Kuo skiriasi botulino ir hialurono injekcijos?

Botulino injekcijos skirtos tiems, kurie nori greito raukšlių šalinimo rezultato. Reikiamas preparato kiekis suleidžiamas į tam tikrus veido raumenis arba po oda ir taip numalšinamas nervinių ląstelių impulsas tarp nervo ir raumens. Oda tampa lygesnė ir švelnesnė po 2–4 procedūrų, o raukšlės pradeda mažėti ir nykti.

Hialurono rūgšties injekcijos ne tik panaikina bei sumažina raukšlių kiekį, bet ir atkuria veido kontūrus, suteikia lūpoms putlumo, minkštumo. Be to, taip drėkinama veido oda, atkuriamas natūralus jos skaistumas ir žvilgesys. Pastebimas rezultatas išlieka net iki 12–16 mėnesių po procedūros.

 

Ar galima derinti hialurono ir botulino injekcijas?

Šios injekcijos dažnai derinamos tarpusavyje, norint pasiekti ryškaus ir jaunatviško veido rezultatą. Šių procedūrų metu rūgščių užpildai yra leidžiami į skirtingas veido vietas, todėl tai gali būti daroma ir vieno apsilankymo metu.

Tačiau prieš tai reikėtų pasitarti su specialistais, kad jie nustatytų gydymo eigą, tinkamą užpildo kiekį ir paskirtų reikiamą vizitų skaičių.

 

Nuo kokio amžiaus galima atlikti hialurono injekcijas?

Amžius nėra ribojimas. Reguliariai šios procedūros gali būti atliekamos dar nesulaukus 30-ies ar atsiradus pirmosioms ryškesnėms veido raukšlėms.

 

Ar yra šalutinių injekcijos poveikių?

Šią procedūrą atliekant profesionaliai ir tai daro itin kruopščiai, todėl šalutinių poveikių būti neturėtų. Po procedūros galimas odos bėrimas, patinimas ir paraudimas, tačiau ši organizmo reakcija praeina vos po keleto dienų.

Jeigu procedūra atlikta nesaugiai ir rūgštis suleista neteisingai – šalutiniai poveikiai gali būti kur kas rimtesni: atsirasti mėlynių, kraujosruvų ir randų, taip pat kilti odos ir kitų uždegimų.

Todėl reikėtų rinktis tik profesionalų ir licencijuotą specialistą, kuris užtikrintų darbo kokybę ir geriausią rezultatą.

 

Ar hialurono injekcijos tinka visiems?

Jos tinka vyrams bei moterims, norintiems atjauninti veido odą ir pašalinti atsiradusias veido raukšles. Vis dėlto, rekomenduojama šios procedūros vengti sergant kraujo ar kraujagyslių ligomis, vartojant kraują skystinančius preparatus ar turint alergijų vaistams. Taip pat ją siūloma atidėti nėštumo metu ir maitinant vaiką krūtimi.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up