fbpx

Krūtų didinimas implantais

Krūtų dydis ir forma priklauso nuo moters sudėjimo, paveldimumo, mitybos ypatumų, amžiaus ir galų gale – net nuo geografinio faktoriaus. Gamta ne visada suteikia moteriai tokią krūtinę, kokios ši norėtų. Tokiu atveju moters svajonę gali išpildyti krūtų implantai.

Svarbu prieš operaciją parinkti tinkamą implanto dydį ir formą, pjūvį, per kurį bus atliekama krūtų padidinimo operacija ir ertmės – ložės sluoksnius, į kuriuos bus įdėtas implantas.

Jei krūtys yra pasmukusios, tūrinis užpildymas implantu bus nepakankamas, tuo pat metu reikia atlikti ir krūtinės pakėlimo operaciją.

 

Galimos pjūvio atlikimo vietos

Krūtų didinimas gali būti atliktas per pjūvį po krūtimi, pažastyje arba areolėje (aplink spenelį). Implanto ložė gali būti suformuota po liauka, visiškai po raumeniu ar dalinai po raumeniu, dalinai po liauka (dvigubas planas).

Pjūvio vieta

Krūtų implantai - pjūvio vieta

Galimos pjūvių vietos, kai krūtų implantai dedami pažastyje, per spenelį, po krūtimi.

Krūtų implanto „ložės“ vieta

implanto vieta

GALIMI IMPLANTO ĮDĖJIMO BŪDAI:

  • Po krūtinės raumenimi, kuris yra tarp krūties audinio ir krūtinės ląstos;
  • Po krūties audiniu virš krūtinės raumens.

Sprendimas, kaip dėti implantą, priklauso nuo individualios situacijos, implanto tipo.

Po liauka

implanto vieta

Po raumeniu

implanto vieta

Dalinai po raumeniu / dalinai po liauka

implanto vieta

OPERACINĖ RIZIKA

Kaip ir kiekviena medicininė intervencija, krūtų didinimas gali sukelti tam tikrą neigiamą organizmo reakciją. Paprastai ją sukelia anestezija. Be to, po operacijos kurį laiką gali kamuoti krūtų patinimas, tempimo pojūtis, sumažėjęs spenelio jautrumas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, operuotos vietos (žaizdos) infekcija, formuojasi ryškūs, pastebimi randai.

 

POOPERACINIS LAIKOTARPIS:

  • Įprastai į darbą pacientė gali sugrįžti po 7–10 dienų, tačiau fizinio aktyvumo reikėtų vengti apie mėnesį.
  • Specialią kompresinę liemenėlę reikia nešioti 4–5 savaites. Vėliau ją dar reikia dėvėti apie 2–3 mėnesius – nakčiai, einant miegoti, sportuojant ir sunkiai fiziškai dirbant. Tokiu atveju krūtų implantai išlaikomi vietoje, apsisaugoma nuo traumų.
  • Pjūvio vietoje likusį randelį, jam visiškai sugijus, rekomenduojama tepti „Dermatix“ tepalu.
  • Siekiant greitesnio gijimo rekomenduojama limfodrenažo procedūra. Jos nauda: greičiau praeina nemalonus tempimo jausmas, patinimas, sparčiau gyja pjūvio vietos.

Tam, kad operacija kuo greičiau imtų džiuginti rezultatu, būtina specialisto priežiūra. Privaloma laikytis gydytojo nurodymų, vengti žalingų veiksnių. Plačiau skaitykite čia.

 

REZULTATAI

Šios procedūros rezultatas yra ilgalaikis, tačiau kūno svorio svyravimai, gimdymas ir amžiniai kūno pokyčiai gali turėti įtakos krūtų formai. Visgi rūpinantis savimi, laikantis sveikos gyvensenos principų krūtų implantai yra puikus sprendimas natūraliam grožiui išsaugoti.

 

PASIRUOŠIMAS OPERACIJAI

Dažnai operacija skamba kaip nemalonus gyvenimo įvykis. Tačiau plastinės operacijos neretai patenka į itin trokštamų procedūrų sąrašą. Kiekvienas ir kiekviena gali pasirinkti, kurią kūno vietą koreguoti dėl estetinių ar medicininių priežasčių. Įraše pateiksime patarimus, kaip pasiruošti krūtinės plastinei operacijai, kad ji praeitų ramiai ir nesukeltų nereikalingo streso.

1. Ieškokite informacijos apie procedūrą

Vienas iš pirmųjų dalykų, nuo kurio reikėtų pradėti pasiruošimą operacijai, yra informacijos rinkimas. Kadangi krūtų didinimas implantais vis dar viena populiariausių plastinių operacijų, tai padaryti nebus sunku. O kuo daugiau žinosite, ko tikėtis, tuo geriau galėsite priimti pagrįstą sprendimą ir jausitės ramiau.

Jei vis tik nusprendėte ryžtis, išsiaiškinkite visas galimas rizikas ir trūkumus. Pasikalbėkite su žmonėmis, kuriems buvo atlikta ši operacija. Įsitikinkite, kad žinote krūtų didinimo privalumus bei trūkumus ir suprantate, kas gali pasikeisti po jo. Galite peržiūrėti ir keletą vaizdo įrašų, kuriuose atliekama tokia procedūra.

2. Raskite tinkamą chirurgą

Yra daug chirurgų, galinčių atlikti krūtinės plastinę operaciją, tačiau turite rasti tą, kuris bus tinkamiausias būtent jums. Nebijokite ir užsirašykite į keletą konsultacijų su skirtingais specialistais. Labai svarbu, kad gerai jaustumėtės ir visiškai pasitikėtumėte žmogumi, kuris atliks šią operaciją. O pasirinkus teisingai, nebus baisu užduoti visus rūpimus klausimus ir gauti reikalingą informaciją.

Taip pat peržiūrėkite pasirinkto chirurgo jau atliktų darbų aplankus. Įsitikinkite, kad jus tenkina tai, ką matote. O atliktų darbų rezultatus galite pamatyti ir „SV plastinės chirurgijos centro“ svetainėje.

3. Pasiruoškite finansiškai

Krūtų didinimas implantais nėra pigi operacija, tad svarbu įvertinti, ar tai nesukels finansinių sunkumų. Neretai klinikos leidžia mokėti dalimis. Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje dažnai sumokama daugiau nei tuomet, kai iškart mokama visa suma. Todėl verta pataupyti prieš operaciją ir nemokėti papildomų pinigų.

4. Laikykitės nurodymų

Prieš krūtų didinimą jus operuojantis gydytojas pateiks aiškius nurodymus, kaip tinkamai elgtis laukiant tokios procedūros. Labai svarbu jais vadovautis, kad viskas praeitų sėkmingai. Įspėkite gydytoją apie naudojamus vaistus ar maisto papildus, valgymo ir žalingus įpročius, jei tokių turite.

Bent savaitę prieš operaciją reikėtų atsisakyti alkoholio turinčių gėrimų, o likus 2–4 savaitėms iki operacijos nereikėtų vartoti nieko, turinčio nikotino. Prieš procedūrą, mažiausiai 8 valandas negalima valgyti, tačiau jeigu labai reikia, galima išgerti kelis gurkšnius vandens. Šie veiksniai svarbūs operacijos eigai, tad svarbu įvertinti, ar tikrai galėsite jų laikytis.

5. Atlikite namų darbus

Pirmos dienos po operacijos dažniausiai nebūna lengvos. Dėl šios priežasties yra svarbu tinkamai joms pasiruošti. Pradėkite nuo namų ruošos darbų, kuriuos bus sunku atlikti po procedūros, ypač jei neturėsite žmogaus, kuris jums galės pagelbėti.

Išsineškite šiukšles, pasikeiskite patalynę ir pasiruoškite viską, ko gali prireikti grįžus namo. Tai gali būti patogūs drabužiai, užkandžiai ir vanduo, vaistai nuo skausmo. Šie daiktai turi būti lengvai pasiekiami. O svarbiausia – gerai pailsėkite ir nesijaudinkite. Profesionalų komanda padarys viską, kad krūtų didinimas implantais praeitų sėkmingai ir jūs galėtumėte džiaugtis puikiu rezultatu.

Jeigu jau kurį laiką svarstote galimybę atlikti tokią operaciją, apsilankykite „SV plastinės chirurgijos centre“ ir pasikonsultuokite su patyrusiais plastikos chirurgai. Jie mielai atsakys į rūpimus klausimus ir padės priimti lemiamą sprendimą.

 

DUK

Kokio dydžio implantus rinktis?

Tai priklauso nuo jūsų norų, kitaip tariant, tai yra jūsų asmeninis pasirinkimas. Konsultacijų metu gydytojas-chirurgas patars, išsakys savo profesionalią nuomonę, tačiau galutinis sprendimas – jūsų rankose. Rekomenduojame prieš priimant sprendimą įvertinti profesionalią gydytojo nuomonę, savo kūno apimtis, lūkesčius, komfortą ir panašius veiksnius.

Kiek laiko užtruks, kol implantai suminkštės, įgaus norimą, natūralesnę formą?

Praėjus maždaug šešioms savaitėms po operacijos krūtų implantai pradės įgyti natūralią formą, įsitvirtinti savo vietoje bei minkštėti.

Kodėl po operacijos mano krūtys atrodo mažesnės, nei tikėjausi?

Kai kuriais atvejais po operacijos krūtinė gali atrodyti mažesnė dėl įsitempusių krūtinės raumenų ir audinių. Praėjus gijimo laikotarpiui, raumenys ir audiniai prisitaiko. Tai jums leidžia galutinai mėgautis pasirinktu implantų dydžiu ir forma.

Kiek laiko galėsiu būti su tais pačiais implantais? Ar reikės atnaujinimo operacijos, kitų papildomų procedūrų?

Svarbu atsižvelgti į pasirinktų implantų tipą. Senesnės kartos implantai privalo būti keičiami pasibaigus jų dėvėjimo laikotarpiui (apie 10 metų). Tačiau naujos kartos krūtų implantai gali būti naudojami ilgiau. Visgi, pasitaikius komplikacijoms ar plyšimams, pažeidimams, rekomenduojama atlikti keitimo operaciją nedelsiant – ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir dėl savo sveikatos. Nepamirškite, kad turint krūtų implantus, derėtų periodiškai tikrintis pas specialistus.

Ar jausiu implantus sugijus pjūviams, atlikdama kasdienius darbus?

Dažniausiai praėjus gijimo periodui krūtų implantai nėra jaučiami. Tačiau kai kuriais atvejais net po gijimo juos jausti yra normalu. Susidūrusi su diskomfortu krūtinės srityje po gijimo, apie tai turėtumėte pranešti savo gydytojui-chirurgui: jis įvertins, ar krūtų bei pačių implantų būklė yra gera.

Ar galiu trumpam laiko tarpui nusiimti kompresinę liemenėlę (pavyzdžiui, kelioms valandoms)?

Gijimo laikotarpiu rekomenduojama visuomet nešioti kompresinę liemenėlę, tačiau trumpam ją galite nusiimti, jei to tikrai reikia. Kai jos nedėvite, turite riboti fizinę veiklą ir elgtis itin atsargiai, kad nepažeistumėte gyjančių pjūvio vietų ar pačių implantų. Atminkite, kad norint efektyvaus ir greito gijimo, privaloma atidžiai vadovautis gydytojų nurodymais.

Jei kyla daugiau klausimų ar į savo klausimą atsakymo neradote, nedvejokite ir susisiekite su mumis!

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up