fbpx
Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos sausio 27 d. Vilniuje, registracija telefonu +370 655 38997. Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos vasario 3 d. Klaipėdoje, registracija telefonu +370 620 33383.
x

Krūtų didinimas implantais

Priklausomai nuo moters sudėjimo, paveldimumo, mitybos ypatumų, amžiaus ir galų gale – net nuo geografinio faktoriaus, atitinkamai gali kisti abi ar net viena krūtis. Gamta ne visada suteikia moteriai tokią krūtinę, kokios norėtų. Tokiu atveju moters svajonę gali išpildyti krūtų implantai, tiksliau, krūtų didinimas ir formos korekcija. Prieš operaciją svarbu parinkti tinkamą implanto dydį, formą, pjūvį, per kurį bus atliekamas krūtinės didinimas implantais, ir ertmės – ložės sluoksnius, į kuriuos bus įdėtas implantas. Toliau dalinamės ilgametę patirtį sukaupusių SV plastinės chirurgijos centro gydytojų įžvalgomis – ką turėtumėte žinoti apie augmentaciją implantais, ko tikėtis prieš ir po procedūros.

 

Galimos pjūvio atlikimo vietos

Krūtų didinimas gali būti atliktas per pjūvį po krūtimi, pažastyje arba areolėje (aplink spenelį). Implanto ložė gali būti suformuota po liauka, visiškai po raumeniu ar dalinai po raumeniu, dalinai po liauka (dvigubas planas).

Pjūvio vieta

Krūtų implantai - pjūvio vieta

Galimos pjūvių vietos, kai krūtų implantai dedami pažastyje, per spenelį, po krūtimi.

Krūtų implanto „ložės“ vieta

implanto vieta

GALIMI IMPLANTO ĮDĖJIMO BŪDAI:

 • Po krūtinės raumenimi, kuris yra tarp krūties audinio ir krūtinės ląstos;
 • Po krūties audiniu virš krūtinės raumens.

Sprendimas, kaip dėti implantą, priklauso nuo individualios situacijos, implanto tipo.

Po liauka

implanto vieta

Po raumeniu

implanto vieta

Dalinai po raumeniu / dalinai po liauka

implanto vieta

Krūtinės didinimo operacija – ką žinoti?

Pakitusią kūno formą gali lemti ne tik amžius ar genetika, bet ir nėštumas, svorio pokyčiai, įgimtos ligos, fizinis aktyvumas ar net saulės poveikis. Priežasčių, kodėl verta atlikti augmentaciją būna daug ir įvairių. Krūtinės didinimo būdai yra keli, pavyzdžiui:

 1. implantais;
 2. kūno riebalais.

Augmentacijos implantais alternatyva – augmentacija riebalais. Šiai augmentacijai reikalingi savi kūno riebalai, todėl prieš operaciją atliekamas riebalų nusiurbimas. Ši procedūra kompleksinė, nes pirmame etape suformuojamas patrauklus kūno kontūras, o antrame – nusiurbti riebalai suleidžiami į krūtis.

Visgi, krūtų didinimas implantais išlieka populiaresniu pasirinkimu. Tai kur kas efektyvesnis augmentacijos būdas, tinkantis bene visoms pacientėms, norinčioms ryškesnių rezultatų. Svarbu žinoti, kad krūtų didinimas kaina ir eiga skirsis, priklausomai nuo pacientės būklės ir norimo rezultato. Toliau aptarsime operacijos eigą ir pooperacinį laikotarpį.

Operacijos eiga

Krūtinės didinimas implantais, tiksliau, pasirengimo procesas, SV plastinės chirurgijos centre prasideda dar prieš pačią operaciją. Pirminės konsultacijos metu su profesionaliu plastikos chirurgu aptarsite keliamus lūkesčius. Pavyzdžiui, krūties formą, dydį, padėtį, spenelio išvaizdą ir kitus niuansus. Patyręs chirurgas, atsižvelgęs į individualų atvejį ir įvertinęs pacientės sveikatos būklę, pateikia galimus implantų dydžius, formas, pjūvio vietas.

Pjūviai gali būti atliekami šiose vietose:

 • pažastyje;
 • po krūtimi;
 • areolėje (aplink spenelį).

Populiariausia pjūvio vieta – pažastyje. Šioje vietoje pjūvio randas greitai, lengvai užgyja ir yra vos matomas. Svarbu paminėti, kad reikės nuspręsti ne tik pjūvio vietą, bet ir implanto padėtį krūtinėje. Galimi implanto įdėjimo būdai:

 • po liauka;
 • po krūties raumeniu;
 • dalinai po liauka ir raumeniu.

Sprendimas, kaip įdėti implantą, priklauso nuo individualios situacijos ir implanto tipo. Atsižvelgiant į tai, svarbu atvirai išsakyti visus lūkesčius plastikos chirurgui. Tik gerai įvertinęs situaciją, profesionalas priims efektyviausius sprendimus, kurių rezultatai džiugins ilgą laiką. Žinoma, tai, kaip greitai žaizdos užgis po krūtinės didinimo operacijos, priklauso nuo odos elastingumo ir chirurgo rekomendacijų laikymosi.

Pooperacinis laikotarpis po krūtų didinimo

Įprastai į darbą pacientė gali sugrįžti po 7–10 dienų. Vis dėlto, po krūtų didinimo operacijos negalima iškart sugrįžti į įprastą aktyvią rutiną. Keli svarbiausi momentai:

 1. Fizinio aktyvumo reikėtų vengti bent vieną mėnesį. Tikslias rekomendacijas pateikia gydytojas.
 2. Kadangi po operacijos krūtis būtina prilaikyti, specialistai pataria dėvėti specialią krūtis prilaikančią liemenėlę. Šią nešioti reikia 4–5 savaites. Vėliau liemenėlę dar reikia dėvėti 2–3 mėnesius – naktį, sportuojant ir sunkiai fiziškai dirbant. Tokiu atveju krūtinės implantai išlaikomi „vietoje“.
 3. Pjūvio vietoje likusį randelį, šiam visiškai sugijus, rekomenduojama tepti „Dermatix“ tepalu. Siekiant efektyvesnio gijimo, rekomenduojama limfodrenažo procedūra. Reguliariai atliekant šią procedūrą, sumažinamas tempimo jausmas, patinimas ir skatinamas greitesnis gijimas pjūvio vietose.

Tai tik keli patarimai, tačiau SV plastinės chirurgijos centro gydytojai visuomet individualiai kiekvienam suteiks visą reikalingą informaciją tiek prieš, tiek po procedūros. Plačiau apie pooperacinį laikotarpį galite paskaityti paspaudę ant šios nuorodos.

Tam, kad operacija vyktų sklandžiai ir kuo greičiau imtų džiuginti rezultatu, būtina specialisto konsultacija ir reguliari priežiūra. Konsultacijų metu svarbu išsakyti visus lūkesčius, o po procedūros privaloma laikytis gydytojo nurodymų ir vengti žalingų veiksnių. Plačiau apie pačią operaciją galite sužinoti čia.

Krūtinės didinimas – prieš ir po

Pooperacinis gijimo laikotarpis gali kelti iššūkių, tačiau procedūros rezultatai džiugins ilgą laiką. Praėjus savaitei po augmentacijos, išimami siūlai ir įvertinama pooperacinė sveikatos būklė. Tam, kad pooperacinis laikotarpis praeitų sklandžiai, patariama reguliariai lankytis pas gydytoją. Pirmąjį mėnesį rekomenduojama lankytis kas savaitę, vėliau – kas 1, 3 ir 12 mėnesių. Profesionalai įsitikins, kad žaizdos gyja tolygiai, atsakys į visus iškilusius klausimus.

Krūtų implantai prieš ir po operacijos, praėjus, pavyzdžiui, dešimčiai metų, gali atrodyti skirtingai, kisti. Žinoma, tokiu atveju kartu pasikeičia ir kūno linijos. Kūno svorio svyravimai, gimdymas ir natūralūs senėjimo pokyčiai daro įtaką krūtų formai. Visgi, rūpinantis savimi, laikantis sveikos gyvensenos principų, pokyčiai būna nežymūs. Krūtinės implantai – puikus sprendimas kūno linijų dailinimui, tačiau rezultato palaikymas toliau priklauso nuo pačių pacientų. Be to, implantus po ilgo laiko bet kokiu atveju reikėtų keisti.

Krūtų implantai

Priklausomai nuo implanto rūšies, dydžio ir formos, krūtinės didinimas kaina atitinkamai skirsis. Šiandien naujausios gamybos technologijos leidžia sukurti kelių rūšių unikalius implantus. Toliau aptarsime populiariausias implantų rūšis ir kokios formos bei dydžio implantus galima pasirinkti.

Krūtų implantų rūšys

Vieni iš populiariausių pasirinkimų – polytech, mentor ir motiva implantai. Tai vieni pažangiausių, aukščiausios kokybės standartus atitinkančių gaminių. Jie itin vertinami Europoje. Didžioji dalis implantų yra gaminami iš silikono gelio, kuris yra standus, tvirtas ir ilgai išlaiko savo formą. Visų gamintojų implantus atsakingos institucijos kruopščiai ištiria cheminiu, fiziniu ir biologiniu aspektu bei pateikia patvirtinimui JAV Maisto ir vaistų administracijos tarnybai (FDA).

Beje, silikoninių gaminių paviršius gali būti skirtingas: lygus, tekstūrinis ir padengtas mikropoliuterano putomis. Kurį geriausia pasirinkti? Tai gali atsakyti tik patyręs specialistas, konsultacijos metu atsižvelgęs į individualų atvejį. Todėl tik krūtinės implantų kaina ar populiarumas neturėtų būti lemiamas kriterijais renkantis implantus.

Krūtų implantų formos

Nuo pasirinktos implanto formos priklauso galutinis rezultatas, kaip krūtinė atrodys po operacijos. Todėl formos pasirinkimo žingsnis yra labai svarbus. Šiandien SV plastinės chirurgijos centre galite rinktis kelių formų implantus:

 1. anatominius;
 2. apvalius;
 3. ergonominius.

Anatominiai, kitaip dar žinomi kaip lašo formos implantai – pasižymi tuo, kad didesnė gelio tūrio dalis laikosi apačioje. Šie gaminiai yra puikus pasirinkimas, kai apatinis krūties polius yra tuštesnis ir norima šiek tiek kilstelėti spenelį. Apvalūs silikoniniai gaminiai turi vienodą plotį ir aukštį. Specialistai šiuos rekomenduoja tada, kai pacientė nori pilnai išgaubtos krūties formos.

Šiandien galima pasirinkti ir ergonominę formą. Ergonominio implanto užpildas lanksčiai prisitaiko prie kūno padėties, todėl atkartoja natūralaus audinio savybes. Gulint primena apvalią formą, o stovint – anatominę. Dėl universalumo, tai viena populiariausių ir specialistų dažniausiai rekomenduojamų formų.

Krūtų implantų dydžiai

Šiai dienai implantų dydžių skalė – įvairi. Kadangi krūtys gali būti asimetriškos, šiandien implantus galima užsisakyti pagal individualų užsakymą. Tokiu atveju naudojami skirtingo dydžio implantai, kurie leidžia sukurti simetrišką rezultatą. Reikia paminėti, kad skirtingi gaminiai sveria skirtingai, todėl ilgainiui gali kisti krūties forma. Atsižvelgiant į tai, specialistai rekomenduoja rinktis vienodo dydžio implantus, o asimetriją padailinti pacientės kūno riebalais.

Taigi, renkantis implantus svarbu atsižvelgti ne tik į šių formą, dydį, paviršių, bet ir į užpildus, gamintoją. Žinoma, didelę įtaką rezultatui turi pats procedūros atlikimas, todėl pasirinkite kompetentingus specialistus. Tinkamai profesionalų parinkti krūtinės implantai ir kokybiškai atlikta procedūra leis džiaugtis lūkesčius atitinkančiu rezultatu.

SV plastinės chirurgijos centre dirba kvalifikuoti chirurgijos specialistai, kurie užtikrina ne tik aukštą darbų kokybę, bet ir rezultatą. Jeigu norite padailinti kūno linijas ar suteikti simetrijos krūtims, nedvejodami susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu. Patyrę plastikos chirurgai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės rasti geriausia sprendimą jums.

DUK

Kodėl krūtų implantų kaina skiriasi, nuo ko ji priklauso?

Skiriasi patys krūtų implantai kaina priklauso nuo implanto dydžio, formos ir, žinoma, gamintojo. Kaip ir bet kurioje kitoje medicinos srityje, kuo inovatyvesnis produktas, tuo daugiau investicijų jis pareikalauja iš gamintojo, taigi, ir iš susidomėjusių procedūra. Daugiau informacijos apie kainas galite rasti šio puslapio viršuje arba susisiekę su mumis telefonu, el. paštu ar kitu jums patogiu būdu.

Kodėl po operacijos krūtys atrodo mažesnės?

Kai kuriais atvejais po augmentacijos krūtinė gali atrodyti mažesnė dėl įsitempusių krūties raumenų ir audinių. Praėjus maždaug 6 savaitėms po procedūros, raumenys ir audiniai prisitaiko, todėl formos „minkštėja“ ir pradeda įgyti natūralią formą.

Kokie galimi šalutiniai poveikiai?

Krūtinės didinimas implantais atliekamas patyrusių profesionalų, kurie itin kruopščiai atlieka savo darbą, todėl stipresnių šalutinių poveikių gali visai nebūti. Žinoma, po krūtų didinimo operacijos skausmas malšinamas vaistais, jis – natūrali gijimo proceso dalis.

Dažniausiai po procedūros atsiranda patinimas, tempimo pojūtis bei sumažėja spenelio jautrumas – natūrali organizmo reakcija. Po operacijos rekomenduojama reguliariai lankytis pas specialistus, kurie užtikrins sklandų gijimo procesą, leis išvengti komplikacijų.

Po kiek laiko reikia keisti implantus?

Svarbu atsižvelgti į pasirinktų implantų tipą. Senesnės kartos silikoniniai gaminiai privalo būti keičiami pasibaigus jų dėvėjimo laikotarpiui (apie 10 metų). Naujos kartos implantus galima naudoti ilgiau. Visgi, pasitaikius komplikacijoms ar plyšimams, pažeidimams, rekomenduojama atlikti keitimo operaciją nedelsiant – ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir dėl savo sveikatos. Svarbu priminti, kad turint implantus, derėtų periodiškai tikrintis pas specialistus.

Ar implantus galima pajusti atliekant kasdienius darbus?

Praėjus gijimo periodui, silikoninių implantų turėtų nesijausti. Žinoma, yra išimčių, kai kuriais atvejais net po gijimo šiuos jausti yra normalu. Susidūrę su itin nemaloniu diskomfortu krūtyse po gijimo, apie tai turėtumėte nedelsiant pranešti chirurgui, kuris įvertins bendrą sveikatos ir implantų būklę.

Ar galima nusiimti krūtis prilaikančią liemenėlę?

Gijimo laikotarpiu krūtis prilaikančią liemenėlę rekomenduojama nešioti visuomet. Pirmąsias 4–5 savaites po procedūros liemenėlę nusiimti galima tik prausiantis. Svarbu riboti fizinę veiklą ir judėti itin atsargiai, kad gyjančios pjūvio vietos ar silikoniniai audiniai išliktų nepažeisti, o liemenėle padeda išvengti papildomų judesių. Atminkite, kad norint efektyvaus ir greito gijimo, privaloma atidžiai vadovautis gydytojų nurodymais.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up