Lytinių lūpų plastika

Mažųjų lytinių lūpų plastika

Fiziologiškai moters kūne didžiosios lytinės lūpos dengia mažąsias, tačiau daugelio moterų lytinės lūpos yra asimetriškos, padidėjusios. Tai sukelia diskomfortą sportuojant, važiuojant dviračiu, dėvint aptemptus drabužius, maudymosi kostiumėlį. Be to, moterys patiria nepatogumų lytinio akto metu. Jie tampa skausmingi, nes sumažėja natūrali lubrikacija.

Mažųjų lytinių lūpų korekcija tikslinga, kai jų ilgis natūraliai siekia nuo 1 iki 2 cm ar iki 5 cm, jas ištempiant. Šios operacijos estetiniai ir funkciniai rezultatai pacientei leidžia džiaugtis ženkliai pagerėjusia gyvenimo kokybe. Įvertinus pacientės anatomiją ir lūkesčius, plastikos chirurgas gali kartu atlikti ir didžiųjų lytinių lūpų linijų korekciją, paputlinimą riebalų injekcijomis.

Operacija

Mažųjų lytinių lūpų plastika dažniausiai atliekama vietinėje nejautroje, tačiau pacientei pageidaujant, galima operuoti ir bendrinėje nejautroje. Operacijos metu lytinės lūpos perteklius pašalinamas atliekant „V“ formos pjūvius. Ši operacijos technika pasirinkta dėl mažesnio pooperacinio rando. Be to, tokiu atveju išlieka lytinių lūpų jautrumas, elastingumas, pigmentacija, išsaugomas natūralus jų kontūras.

Paprastai pjūviams susiūti naudojami tirpūs siūlai, todėl nereikia papildomo vizito siūlų ištraukimui. Lytinių lūpų korekcija atliekama per mažiau nei 1 valandą. Pacientė dažniausiai išleidžiama tą pačią dieną po operacijos. Pjūvių vietose tvarsčiai nededami, užtepamas specialus gydomasis tepalas. Dėl to, norint išvengti galimų pooperacinių komplikacijų, labai svarbu laikytis higienos.

Operacinė rizika

Kaip ir po kitos chirurginės intervencijos, po šios operacijos gali varginti tam tikri nemalonūs reiškiniai:

  • pooperacinis kraujavimas,
  • infekcija,
  • skausmas,
  • operacinių siūlų nesilaikymas,
  • randėjimas.

Galimi ir lytinių lūpų jautrumo pokyčiai. Vis dėlto šios komplikacijos yra retos, dažniausiai jos pasitaiko tinkamai nesilaikant pooperacinio režimo, higienos.

Pooperacinis laikotarpis

Po kelių dienų pacientė gali grįžti į įprastinį gyvenimą, tačiau fizinį aktyvumą būtina riboti iki 2 savaičių. Lytiniai santykiai galimi praėjus 6 savaitėms po operacijos.

G taško injekcija ( G-Shot)

Tai, panašiai kaip ir pati lytinių lūpų korekcija, visame pasaulyje populiarėjanti chirurginė procedūra. Jos metu moterims suleidžiama hialurono rūgšties injekcija į G tašką. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje ir trunka iki pusvalandžio. Lytiniai santykiai galimi praėjus 5 val., o poveikis išlieka apie 3–5 mėn.

Ši injekcija ketvirtadaliu padidina G taško plotą. Jis tampa lengviau apčiuopiamas, sustiprėja erogeninės zonos jautrumas ir stimuliuojant jaučiamas didesnis seksualinis malonumas. Pasirinkusios šią procedūrą pripažįsta, kad po jos padidėja susijaudinimas, orgazmų skaičius ir trukmė. Tai – puikus pasirinkimas bet kurio amžiaus moterims, norinčioms maksimaliai mėgautis lytiniu gyvenimu.

SV plastinės chirurgijos centre dirba kvalifikuoti chirurgijos specialistai, kurie užtikrina ne tik sklandžią procedūros eigą, bet ir efektyvų rezultatą. Jau kuris laikas svarstote apie plastinę lytinių lūpų operaciją? Patyrę plastikos chirurgai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up