Lūpų formos korekcija

Lūpų formos korekcija

Nuo pat senovės lūpos yra grožio, patrauklumo simbolis, tad jų priežiūrai skiriama daug dėmesio. Norint pabrėžti pačias lūpas ar jų linijas jau tūkstančius metų naudojami lūpų dažai ar pieštukai. Šiandien, kai technologijos taip sparčiai žengia į priekį, galima ne tik pasiryškinti lūpas greitai nusivalančiais dažais, bet ir pasididinti jų apimtį, patobulinti kontūrus ar pakeisti formą. Ši procedūra ir yra vadinama „lūpų putlinimas“.

Lūpų formos korekcija atliekama naudojant hialurono rūgšties užpildus. Tai nesudėtinga, bet specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujanti procedūra. Dėl šios priežasties derėtų kreiptis tik į aukštos kvalifikacijos specialistus. „SV plastinės chirurgijos centro“ specialistai ne tik profesionaliai atliks procedūrą, bet ir maloniai atsakys iškilus bet kokiems klausimams.

Kodėl dažniausiai procedūra yra atliekama?

Yra keletas priežasčių, kodėl dažniausiai daroma lūpų formos korekcija (putlinimas):

  • Žmogus nėra patenkintas jų forma, kontūru ar apimtimi. Tai yra viena dažniausių priežasčių. Lūpų putlinimas gali kardinaliai pakeisti šios veido dalies išvaizdą. Kadangi tai itin matoma kūno dalis, ši procedūra suteikia ne tik grožio, bet ir didesnio pasitikėjimo savimi.
  • Dėl įgimtų ar amžinių faktorių. Dėl amžiaus arba genetinių priežasčių vyrų bei moterų lūpos būna plonos. Niekas nenori turėti nemielų bruožų, visgi plonos lūpos veide sukelia „nuogo“ ir griežto veido įspūdį. Šios veido dalies putlinimas gali paversti bruožus minkštesniais bei švelnesniais.
  • Dėl senėjimo proceso. Vyresnio amžiaus žmonių lūpų audinys praranda kolageną ir riebalus. Dėl šios priežasties jos susiraukšlėja, tampa nelygios, atrodo nebe taip, kaip jaunystėje. Lūpų putlinimas yra puiki galimybė atrodyti jaunesniems ir turėti gražias, išraiškingas lūpas, nes ši procedūra ne tik atstato prarastus ar trūkstamus riebalus bei kolageną, bet ir suteikia joms daugiau drėgmės.

Lūpų formos korekcija (putlinimas) – tai optimalus sprendimas tiems, kurie nori turėti gražias, išraiškingas bei sveikai atrodančias lūpas ir trokšta ilgalaikio, bet ne amžino rezultato. 

Procedūros eiga

Lūpų putlinimo procedūra yra itin paprasta:

   1. Prieš procedūrą, esant poreikiui, koreguojama sritis nuskausminama specialiu kremu. Dėl to norintiems turėti nuostabias lūpas nereikia kentėti diskomforto.

  2. Suleidžiamas preparatas. Hialurono rūgštis suleidžiama itin mažais kiekiais, labai plona adata.

Lūpų putlinimas yra itin paprasta ir neskausminga procedūra. Po procedūros pacientas iškart gali grįžti prie įprastinės veiklos, dažniausiai nejusdamas bei nematydamas jokio šalutinio poveikio.

Rezultatas

Rezultatas pakoregavus lūpas ar jų kontūrą hialurono rūgšties užpildais išryškėja iškart po procedūros. Poveikis išlieka matomas 10–18 mėnesių. 

Hialurono injekcijos yra itin veiksminga procedūra norintiems patobulinti savo lūpų kontūrus, padidinti jų apimtį ar suteikti lūpų audiniui daugiau drėgmės. Neskausmingos bei greitos procedūros rezultatai išlieka beveik metus, tad nereikia naudoti jokių kitokių korekcinių priemonių. 

SV plastinės chirurgijos centre dirba kvalifikuoti chirurgijos specialistai, kurie užtikrina ne tik sklandžią procedūros eigą, bet ir efektyvų rezultatą. Jau kuris laikas svarstote apie lupų putlinimą? Patyrę plastikos chirurgai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up