Hialurono rūgšties injekcijos

Ilgainiui dėl natūraliai organizme vykstančių procesų, saulės poveikio, žalingų įpročių ir kitų veiksnių atsiranda įvairūs odos senėjimo požymiai: raukšlės, patamsėjimai, kintantis veido kontūras. Jauninančios procedūros yra vienas iš efektyviausių būdų siekiant pristabdyti ir sušvelninti tokius išvaizdos pokyčius. Atliekant hialurono rūgšties (arba tiesiog hialiurono) injekcijas gali būti ne tik užpildomos raukšlės, bet ir atstatomi veido kontūrai, suteikiama jam daugiau apimties, atjauninama oda.

 

KAS YRA HIALURONO RŪGŠTIS?

Hialurono rūgštis yra natūrali, žmogaus organizme gaminama tarpląstelinė medžiaga, gebanti savyje sulaikyti didelį drėgmės kiekį. Daugiausia jos kaupiasi odoje. Hialurono rūgštis veidui arba hialuronas padeda išlaikyti jos skaistumą, elastingumą ir natūralų žvilgesį.

Metams bėgant šios medžiagos organizmas ima gaminti vis mažiau, o tai lemia veido zonų ir odos struktūros pakitimus: jos sausėjimą, raukšlių atsiradimą bei gilėjimą. Su amžiumi prarandamas odos stangrumas ir audinių tūris.

Norint ilgiau išlaikyti veido odą jaunatviškesnę ir elastingesnę, gali būti reguliariai atliekamos hialurono injekcijos, kuriomis veidas pripildomas itin svarbiomis ir odos regeneraciją skatinančiomis medžiagomis. Verta paminėti, kad viena hialurono rūgšties molekulė gali sulaikyti net 1000 vandens molekulių. Taigi pasitelkiant tokią procedūrą gali būti efektyviai atliekamas, pavyzdžiui, paakių raukšlių naikinimas.

 

KODĖL PACIENTĖĖS RENKASI TOKIAS GROŽIO INJEKCIJOS?

Injekciniai užpildai (hialurono preparatas „Radiesse“) yra populiariausi, pasirenkami nechirurginei veido kontūrų korekcijai ir prarasto audinio tūrio užpildymui. Jais užpildomi tarpai tarp kolageno skaidulų, esančių tarpląsteliniame lygmenyje, skatinama kolageno sintezė ir spartinama natūrali hialurono gamyba organizme. Tai yra viena populiariausių priemonių naikinti raukšles ir paversti odą jaunesne bei išraiškingesne be skausmingų operacijų.

Be to, tokios grožio injekcijos naudingos, nes leidžia:

 • atstatyti veido formą ir struktūrą;
 • sumažinti raukšlių atsiradimą ir jų matomumą;
 • suteikti odai drėgmės ir skaistumo;
 • koreguoti ir sumažinti odos randelius;
 • išlaikyti odą elastingą ir švelnią.
 • paputlinti lūpas ir pakoreguoti jų formą;
 • atstatyti skruostų formą;
 • formuoti veido kontūrus;
 • gydyti pūslelinę, opeles ir žaizdeles.

Hialuronas dažniausiai naudojamas norint išlyginti odos raukšles, tačiau jis gali būti naudingas ir kitais atvejais. Be to, tai greita ir neskausminga procedūra, po kurios galima džiaugtis akivaizdžiai skaistesne ir atsigavusia oda.

Norint geriausių rezultatų, dėl grožio injekcijos verta kreiptis tik į patyrusį specialistą. Jis atliks darbą profesionaliai, taip pat, priklausomai nuo veido srities ir raukšlių tipo, parinks preparatą, optimaliai tinkantį Jūsų odos tipui. Būsite tikri, kad darbas atliktas kokybiškai, užtikrinant aukščiausius kokybės standartus ir naudojant tik profesionalias darbo priemones.

 

PROCEDŪROS EIGA

Konsultacijos metu specialistas kruopščiai įvertina paciento (-ės) odos būklę ir padeda išsirinkti tinkamiausią preparatą. Efektyvesniam rezultatui pasiekti jie kartais maišomi su trombocitais praturtinta plazma, t. y. atliekamas plazmoliftingas, kitaip PRP (angl. Platelet Rich Plasma) procedūra.

Bijantys skausmo ir manantys, kad tai yra nemaloni procedūra, gali dėl to nesijaudinti. Hialuronas suleidžiamas greitai ir neskausmingai, štai tokia eiga:

 • prieš atliekant procedūrą oda kruopščiai nuvaloma ir dezinfekuojama;
 • tada veido oda nuskausminama anestezuojančiu tepalu;
 • raukšlės, skruostai ar veido defektai užpildomi rūgštimi vos keliais adatos dūriais.

Dėmesingai atliekama procedūra trunka apie 30 minučių, o jei pasirinktų veido vietų daugiau – iki 60 minučių.

 

REZULTATAS

Po procedūros galima pastebėti nedidelį patinimą ar paraudimą toje vietoje, kurioje buvo leidžiama hialurono rūgštis. Tačiau vos po keleto dienų šie požymiai išnyksta ir patinimas atslūgsta. Praėjus maždaug savaitei po atliktos procedūros, galima džiaugtis norimu rezultatu ir akivaizdžiai jaunesne oda be jokių operacijų.

Kad odos pokyčiai būtų efektyvesni ir labiau pastebimi, po hialurono injekcijos laikomasi šių pasiruošimo bei priežiūros žingsnių:

 • apie 12 valandų nenaudojamos makiažo ar dekoratyvinės kosmetikos priemonės;
 • savaitę vengiama tiesioginių saulės spindulių ir apribojami apsilankymai soliariume;
 • rečiau užsiimama aktyviu sportu ir renkamasis mažesnis fizinis krūvis;
 • vengiama maudytis vandens telkiniuose, saunose ir karštose voniose.

Tokiu būdu apsaugoma veido odą nuo išorinių aplinkos veiksnių, kurie gali sukelti infekcijas, odos paraudimą ir raukšlių atsinaujinimą.

 

PROCEDŪROS KARTOJIMAS

Nors hialurono molekulės organizme išlieka apie 12–16 mėnesių, jos nebėra veiksmingos ir neišskiria veido odai naudingų medžiagų. Todėl procedūrą pacientės įprastai renkasi kartoti po 6–8 mėnesių, kad norimas rezultatas būtų matomas ir pastebimas kuo ilgiau.

Be to, jos kartojimo laikas priklauso nuo individualių odos savybių, naudoto preparato koncentracijos, nurodytų rekomendacijų laikymosi ir vietos, į kurią buvo leidžiama rūgštis. Todėl išsamesnė informacija dėl pakartotinės hialurono injekcijos ir tinkamo preparato parinkimo teikiama individualios konsultacijos metu, tariantis su šios srities profesionalais.

 

PROCEDŪROS SAUGUMAS IR KOKYBĖ

„SV plastinės chirurgijos centre“ dirba aukščiausią kvalifikaciją turintys grožio chirurgijos specialistai, kurie užtikrina nepriekaištingą darbų kokybę ir stulbinamą procedūrų rezultatą. Hialurono injekcijos atliekamos moderniai įrengtose operacinėse ir kabinetuose, naudojant tik šiuolaikišką ir sertifikuotą įrangą.

Visa tai tam, kad kiekvienas iš Jūsų jaustųsi saugiai bei maloniai ir patikėtų savo grožį tikriems šios srities profesionalams.

Patyrę specialistai pasirūpins ne tik tinkamiausiais preparatais ir grožio priemonėmis, bet ir visapusiu Jūsų komfortu. Susisiekus su registratūra pasirinksite tinkamą vizito laiką ir kartu su specialistu sukursite savo procedūrų eigos planą, kkad išlaikytumėte jaunatvišką išvaizdą ir pasitikėtumėte savimi kasdien!

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 

Kuo skiriasi hialiurono ir botulino injekcijos?

Botulino injekcijos skirtos tiems, kurie nori greito raukšlių šalinimo rezultato. Reikiamas preparato kiekis suleidžiamas į tam tikrus veido raumenis arba po oda ir taip numalšinamas nervinių ląstelių impulsas tarp nervo ir raumens. Oda tampa lygesnė ir švelnesnė po 2–4 procedūrų, o raukšlės pradeda mažėti ir nykti.

Hialurono rūgšties injekcijos leidžia ne tik panaikinti bei sumažinti raukšlių kiekį, bet ir atkurti veido kontūrus, suteikti lūpoms putlumo, minkštumo. Be to, taip drėkinama veido oda, atkuriamas natūralus jos skaistumas ir žvilgesys. Pastebimas rezultatas išlieka net iki 12–16 mėnesių po procedūros.

 

Ar hialurono ir botulino injekcijos gali būti derinamos?

Hialiurono ir botulino injekcijos dažnai derinamos tarpusavyje, norint pasiekti ryškaus ir jaunatviško veido rezultatą. Šių procedūrų metu rūgščių užpildai yra leidžiami į skirtingas veido vietas, todėl tai gali būti daroma ir vieno apsilankymo metu.

Tačiau prieš tai yra tikslinga pasitarti su specialistais, kad jie nustatytų gydymo eigą, tinkamą užpildo kiekį ir numatytų geriausiam rezultatui išgauti reikiamą vizitų skaičių.

 

Nuo kokio amžiaus galima atlikti hialurono injekcijas?

Amžius nėra ribojimas. Reguliariai šios procedūros gali būti atliekamos dar nesulaukus 30-ies ar atsiradus pirmosioms ryškesnėms veido raukšlėms.

 

Ar yra šalutinių injekcijos poveikių?

„SV plastinės chirurgijos centre“ šią procedūrą atlieka profesionalai ir tai daro itin kruopščiai, todėl šalutinių poveikių būti neturėtų. Po procedūros galimas odos bėrimas, patinimas ir paraudimas, tačiau ši organizmo reakcija praeina vos po keleto dienų.

Jeigu procedūra atlikta nesaugiai ir rūgštis suleista neteisingai – šalutiniai poveikiai gali būti kur kas rimtesni: atsirasti mėlynių, kraujosruvų ir randų, taip pat kilti odos ir kitų uždegimų.

Todėl reikėtų rinktis tik profesionalų ir licencijuotą specialistą, kuris užtikrintų darbo kokybę ir geriausią rezultatą.

 

Ar hialurono rūgšties injekcijos tinka visiems?

Jos tinka vyrams bei moterims, norintiems atjauninti veido odą ir pašalinti atsiradusias veido raukšles. Vis dėlto, vertėtų šios procedūros vengti sergant kraujo ar kraujagyslių ligomis, vartojant kraują skystinančius preparatus ar turint alergijų vaistams. Taip pat geriausia ją atidėti nėštumo metu ir maitinant vaiką krūtimi.

 

Ar hialurono rūgšties injekcijos skausmingos?

Procedūra, kurios metu suleidžiamas hialuronas, paprastai nėra skausminga. Diskomfortas yra labai minimalus arba iš viso nejuntamas. Prieš procedūrą oda padengiama specialiu nuskausminančiu kremu. Preparato suleidžiama labai mažais kiekiais, naudojant itin ploną adatėlę.

 

Kokia yra hialurono injekcijos kaina?

Hialurono injekcijos kaina gali skirtis, priklausomai nuo procedūros tipo, masto. Daugiau informacijos apie jos kainą galite rasti šio puslapio viršuje arba susisiekę su mumis telefonu, el. paštu ar kitu Jums patogiu būdų.

 

Kas yra botoksas?

Taip vadinamas botulino toksinas (botulinas) – natūralus išgrynintas baltymas, kurį išskiria bakterija Clostridium botulinum. Nechirurginė botokso injekcijos procedūra, kuria siekiama sumažinti veido raukšles, yra pakankamai paprasta, beveik beskausmė ir trunka vos keletą minučių.

 

Ar botulino injekcijos yra saugios?

Paprastai, jeigu naudojamas tinkamai, botulinas yra visiškai saugus, tačiau kartais jis gali sukelti alergines reakcijas. Tokiais atvejais procedūrą kartoti nebūtų tikslinga. Vietose, kuriose buvo suleistas preparatas, gali būti juntamas skausmas, taip pat jos gali šiek tiek patinti, atsirasti mėlynių. Tačiau tokie simptomai dažniausiai greitai išnyksta.

 

Kokia yra botulino injekcijos kaina?

Kaip ir prieš tai minėtu atveju, ji gali būti skirtinga. Preliminari botulino injekcijos kaina pateikiama šio puslapio viršuje. Daugiau informacijos ir tikslesnias kainas galite sužinoti konsultacijos metu arba susisiekę šioje nuorodoje pateiktais kontaktais.

 

Kiek trunka hialurono rūgšties poveikis?

Kiekvienam (-ai) pacientui (-ei) jis gali skirtis, priklausomai nuo daugelio veiksnių, tokių kaip gyvenimo būdas, odos tipas, amžius, procedūros atlikimo technika. Sudrėkinta, elastinga ir jaunatviška oda gali išlikti nuo pusės iki netgi dviejų metų. Po kurio laiko hialurono rūgštis yra natūraliai suskaidoma organizmo. Taigi, siekiant išlaikyti ilgalaikį efektą, tokią procedūrą yra tikslinga kartoti. Tačiau vėliau hialurono rūgšties reikia suleisti vis mažiau.

 

Kas atsitinka odai, nusprendus nebekartoti injekcijų?

Laikui bėgant oda paprasčiau įgauna prieš tai buvusią išvaizdą.

 

Kokie yra hialurono injekcijos atsiliepimai?

Daugelis išbandę tokias grožio injekcijas yra patenkinti rezultatais ir jas kartoja toliau. Teigiamas efektas paprastai matomas jau iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas išryškėja maždaug po 10 dienų.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up