fbpx

Atsiliepimai

 • Lolita 2018 m.

  Tik geriausi atsiliepimai! Esu sužavėta jūsų be galo rūpestingu, draugišku ir paslaugiu kolektyvu, maistas 100 balų, o rezultatai išvis be žodžių. Geriausias pasirinkimas, esu be galo jums visiems dėkinga! Rekomenduosiu visiems.

 • Ronald 2018 m.

  Without doubt, the finest 5 star clinic within Kaunas, Dr Saulius Viksraitis, is a true artiest of beauty with the kindest and caring nursing staff I ever seen who treated my wife like a VIP superstar.

 • Gabija 2018 m.

  Ne tik mano kūnas, tačiau ir Kaunas tampa daaaar mielesnis šios klinikos dėka! Tariu skambų AČIŪ daktarui S. Vikšraičiui ir visam personalui už tobulumą, už puikią muziką palatoj ir nuoširdumą! Rekomenduosiu ir grįšiu dar ir dar!

 • Solveiga 2017 m.

  2013 metais pas gyd. Saulių Vikšraitį buvo atliktas krūtų padidinimas, rezultatas 100 kartu viršijo tai, ko tikėjausi, krūtinė net neatrodo kad iš viso kas yra atlikta, didelis dėkui daktarui ir visoms patariu kreiptis.

 • Abby 2017 m.

  I would just like to say how amazed I am at how my surgery has healed I have had 6 boob jobs a tummy tuck back and bum lift, lipo, gastric band in and out thigh lift. And I have never been pleased with the out come of my procedure the scar is so neat all of the nurses where talking about how much of a good job was done. Thank you very much I will 100% be back and will be sending all my friends and family your way!

 • Inga 2017 m.

  Jau beveik du mėnesiai praėjo po atliktos mano krūtinės didinimo operacijos. Tad noriu Jums labai padėkoti už atliktą darbą, už pagaliau man suteiktą moteriškumo jausma!
  Džiaugiuosi esamu rezultatu, esu pilnai grįžusi į savo ritmą, miegu ant šono, antra savaitė kaip sportuoju po truputį, nešioju pleistriukus nuo randų o svarbiausia, neatsižiūriu į save veidrodyje.
  Ačiū Jums ir visai Jūsų komandai už rūpestį, manau dar būtinai pasimatysime ateityje! O kolkas siunčiame drauges pas Jus gražintis.

 • Klientė 2017 m.

  Ilgai svarsčiau kada ir kur galėčiau įgyvendinti savo svajonę- atstatyti po gimdymo subliuškusią krūtinę. Kolegė rekomendavo daktarą Saulių Vikšraitį. Operacija praėjo tobulai, jau kitos dienos popietę galėjau išvykti į namus. Daktaro darbu esu labai patenkinta. Vis pagalvoju, kodėl to nepadariau anksčiau ir taip toliau ir panašiai labai ilgas tekstas.

 • Reda 2016 m.

  Esu be galo dėkinga šiam nuostabiam daktarui, taip pat jo visam personalui. Operacija padaryta ir esu patenkinta jos rezultatais! Šaunus superinis daktaras Saulius Vikšraitis jo priežiūra ir prieš operaciją, ir po operacijos superinė. Taip pat visam nuostabiam kolektyvui didelis didelis Ačiū Aistei, Ugnei, Juratei ir t.t nuostabi priežiūra ir dėmesys! Gyvuokit ir kuo daugiau tokių gerų rezultatų!

 • Daiva 2016 m.

  Ilgai svarsčiau kada ir kur galėčiau įgyvendinti savo svajonę- atstatyti po gimdymo subliuškusią krūtinę. Kolegė rekomendavo daktarą Saulių Vikšraitį. Operacija praėjo tobulai, jau kitos dienos popietę galėjau išvykti į namus. Daktaro darbu esu labai patenkinta. Vis pagalvoju, kodėl to nepadariau anksčiau…
  Daktaras Saulius Vikšraitis dėmesingas ir šiltas savo pacientams, labai profesionalus, – esu jam be galo dėkinga. Rekomenduoju šį chirurgą moterims, ieškančioms natūralaus grožio ir geros savijautos.

 • Diana 2016 m.

  Noriu padekoti Jum,uz atlikta nuostabu darba kuriuo esu labai patenkinta ir uz nuostabu,malonu Jusu kolektyva,visiems labai aciu ir sekmes Jusu Klinikai

 • Diana N. 2016 m.

  Nuostabus gydytojas,išklausantis pacientą,patariantis…..nuoširdus ačiū Jums už atliktą darbą !!!

 • Jūratė 2016 m.

  Noriu padėkoti plastikos chirurgui Sauliui Vikšraičiui už profesionaliai atliktą operaciją (Pilvo sienos plastika). Esu labai patenkinta tobulu pilvuku. Taip pat dėkoju gydytojui anesteziologui I. Kerpauskui ir gyd. S. Virkšraičio asistentei Aistei. Priežiūra po operacijos buvo puiki. Nuoširdus, rūpestingas ir paslaugus visas aptarnaujantis personalas. Didelis jums ačiū ir sėkmės jūsų darbe.

 • Diana 2016 m.

  Noriu padėkoti šiam puikiam Gerb. gydytojo Sauliaus Vikšraičio klinikos kolektyvui, bet ypač gydytojui Sauliui Vikšraičiui. Jums tai operacija, menas, netgi darbas, bet man tai tikras stebuklas! Neapsakysiu žodžiais kaip jaučiuosi, bet jausmas nuostabus. Visko viduje tiek daug, tai svajonės išspildymas. Man tai buvo kompleksas, 24 metus tai buvo su manimi. Gydytojau jūs stebuklas! Ačiū jums už rūpestį, darbą, rezultatą ir laiką. Buvau tokia rami, nebijojau, nes jaučiau,kad esu gerose rankose. Taip pat dėkoju visam kolektyvui, jų šypsenos, nuoširdus bendravimas ir linkėjimai sveikti daug padėjo. Buvo begalo jauku. Ačiū jums! Išpildėte dar vieną svajonę, šį kartelį mano.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up