fbpx

Atsiliepimai

 • Aurita 2020 m.

  Labai džiugu skaityti, kad tiek pacientų džiaugiasi puikiais rezultatais. Mano patirtis kiek kitokia. Gaila, bet dabar turiu virš akių randus, kurie nepasislepia akies voko raukšlėje. Tad mano operacija akivaizdi ir visi mes suprantame, kad nėra malonu. Administracija maloniai atsakė, kad tai yra normalu. Sėkmės Jums :)

  Klinikos atsakymas: pacientei atliktas endoskopinis skruostų pakėlimas, viršutinių vokų plastika, apatinių vokų įstrižavimas. Operacija atlikta 2020 kovo pradžioje. Pažymime, kad žaizda gyja 10 dienų, randas formuojasi iki metų. Šviesėja nuo 6 iki 12 mėn. Pacientei pasiūlyta randą gyti spec. pleistru bei tepalu nuo randų ir po metų atlikti rando vertinimą. Po operacijos praėjo kiek daugiau nei 5 mėn., tad tokiais atvejais rekomenduojame kantrybės, pozityvumo bei linkime pasidžiaugti nuostabiais endoskopu pakeltais skruostukais bei suformuotu viliokišku akių žvilgsniu. Atrodote žavingai! Nuoširdžiai linkime Jums sėkmės darbuose bei likusios saulėtos vasaros.

 • Agnė 2020 m.

  Sveiki, Rašau Jums, nes noriu padėkoti Gyd. Sauliui Vikšraičiui ir visam Jūsų kolektyvui, pradedant administratorėmis, kurios visada pasitinka ir išlydi su šypsena, operacinės slaugytojoms ir anesteziologui už priežiūrą operacijų metu ir baigiant pooperacinės priežiūros slaugytojomis, kurios yra pilnos rūpestingumo, vidinės šilumos ir žmogiškumo. Kiekvienas atvykimas į Jūsų kliniką yra kaip grįžimas namo, jauku ir gera. Gydytojas atliko “mommy makeover” operaciją, endoskopinį antakių pakėlimą, nosies korekciją, “bischat” riebalų išėmimą, pasmakrės ir nugaros riebalų atsiurbimą bei sėdmenų didinimą riebalais. Ačiū Jums, Gydytojau, už išpildytus norus, gražų atvaizdą veidrodyje bei suteiktą pasitikėjimą savimi. Kaip sakoma, geriems specialistams reklamos nereikia, už juos kalba Jų atlikti darbai. Jūs turite tikrai auksines rankas. Iki šiol neatsidžiaugiu savo sprendimu, kad pasirinkau Jus. Dar kartą AČIŪ! Su didžiausia padėka ir pagarba, Agnė

 • Jurinta 2020 m.

  Norejau dar karta labai padekoti uz atlikta operacija sausio 20d. b-lite implantais, viskas puikiai gyja, geresnio rezultato ir negalejau tiketis! Aciu Jums labai! 

 • Asta 2019 m.

  Didžiausia padėka daktarui Sauliui Vikšraičiui ir jo komandai. Ačiū, kad išpildėte mano svajonę !!!

 • Jolanta 2019 m.

  Ačiū už profesionalų darbą! Tikrai rekomenduoju artimiems, pažįstamiems ir draugams. Sugrįšiu ir pati . :)  Jaučiuos lyg pakylėta! Nuoširdžiausias ačiū daktarui Sauliui ir visam kolektyvui!!! Jūs nuostabūs!

 • Viltė 2019 m.

  Pirmiausia didžiausia padėka ir pagarba gyd. S. Vikšraičiui ir žinoma Jo komandai. Labai jaučiama gera ir profesionali klinikos atmosfera bei estetika net ir mažose detalėse. Daktare, linkiu visokeriopos sėkmės Jūsų darbe ir kūryboje! Atskira padėka slaugytojai Linutei ir p. Dalytei.

 • Karina 2019 m.

  Sveiki! Liepos 11 dieną jūsų centre dariausi operaciją. Labai noriu padėkoti už profesionalumą, jūsų rankos auksinės! Taip pat ačiū visai klinikos komandai. Pas jus dirba nuostabūs ir nuoširdūs darbuotojai, klinika pelnytai verta itin gero vardo, viskas apgalvota iki menkiausių detalių. Daktare, jūs tikras pedantas ir puikus žmogus. Esu be galo dėkinga už jūsų atliktą darbą, džiaugiuosi rezultatu. Nuo šiol esu jūsų nuolatinė klientė!

 • Magdalena 2019 m.

  Noriu pasidalinti savo dziaugsmu . 2 savaites po operacijos, bet niekas net neitartu gatveje, kad kazkas buvo daryta. Jokios kosmetikos ant veido tik akiu piestukas truputeli, negaliu atsidziaugt savo akiu groziu, labai aciu daktarui Sauliui Viksraiciui ir visai jo komandai uz toki nuostabu rezultata. Aciu visiems Jums. 

 • Iris 2019 m.

  I just wanted to say a huge thank you to everyone that looked after me so well over the past week, and to you and Martynas in particular! The care and attention I have received here has been the best I have ever had, and I have been nothing but impressed!  I am so very happy with the breast reduction, and for the first time in so many many years I feel the top of my body is  in proportion to my lower body, and feels so amazing. When my daughter said it was amazing here, she was right; I would not hesitate to recommend you all for any surgery, and will be doing so over and over again to my friends and colleagues in the NHS back in England.  Thank you for taking the time to check in on my today, it is once again a perfect example of the high level of care and attention you give to your patients.

 • Rima 2019 m.

  Nuoširdžiausiai dėkoju visos klinikos personalui už palaikymą, šilumą bei profesionalumą. Moterims palinkėčiau nebijoti siekti gražaus ir harmoningo gyvenimo, rūpintis savimi ir savo kūnu. Rasti bei investuoti laiko siekiant švaros, darnos ir mintyse, ir darbuose, ir širdyje.

 • Berta 2019 m.

  Esu daugiau nei sužavėta gyd S. Vikšraičio atliktu darbu. Viskas buvo aukščiausiam lygy! Personalas, priežiūra, aplinka, maistas... man buvo atlikta pilvo sienos plastika, tokio gražaus vaizdo nemaciau ilgus metus, nors dar net neesu sugyjus pilnai! Jei dvejojate, nuoširdžiai siūlau, susitikti su gydytoju konsultacijoje, manau abejoniu neliks, o as nuo savęs dar karteli noriu padėkoti visai SV plastikos chirurgijos klinikos komandai, Jus pildot svajones!

 • Elena 2019 m.

  Sveiki, noriu palikti atsiliepimą. Klinikoje dariausi rinoplastiką. Tiek aptarnaujantis personalas, tiek pats gydytojas buvo labai aukšto lygio. Man tereikėjo pasakyti gydytojui, kad nesu patenkinta savo nosimi, o toliau jis pats apžiūrėjęs suprato, kokios problemos ir ką reiktų taisyti, kas tiktų būtent mano veidui. Operacija praėjo be priekaištų. Po operacijos seselė labaaaai maloniai manimi rūpinosi. Ryte mane apžiūrėjo, išrašė vaistų ir tiksliai nurodė, kaip reikės prisižiūrėti po operacijos. Jau tada buvau labai laiminga, kad pasirinkau operuotis pas šį chirurgą. Po apžiūros buvo nuspręsta, kad galėsiu važiuoti namo po to, kai nuims įtvarą. Kai įtvaras buvo nuimtas ir pašalintos kelios siūlės, jau galėjau matyti rezultatą. Kaip ir tikėjausi, rezultatas buvo fantastiškas! Gavau tai, ko norėjau, tiesą pasakius, net geriau, nei norėjau. Kai praeis edema, manau, galutinis rezultatas bus dar geresnis. Savo sprendimą rinktis šią vietą priėmiau remdamasi atsiliepimais ir matytais darbų rezultatais. Tikiuosi, kad mano atsiliepimas padės kažkam apsispręsti pasirinkti šį gydytoją. Labai dėkoju visai klinikos komandai už jų darbą!

 • Ana 2019 m.

  Noriu pasidalinti savo krūtinės plastikos patirtimi. Didelių kompleksų dėl savo krūtinės niekada nejaučiau, bet pasąmonėje visada norėjo kažko daugiau. Vieną gražią dieną atsikėliau ir nusprendžiau - noriu! Ir nuėjau į konsultaciją. Aš turėjau daug draugių, kurios jau buvo pasidariusios krūtinės plastinės operacijas. Visos jos buvo patenkintos rezultatais, neįvardijo jokių problemų, man taip pat patiko, kaip jos atrodo po operacijos. Žinoma, aš supratau, kad tai rimtas spredinmas, todėl ir chirurgą rinkausi labai atsargiai. Pasirinkau dr. Sauliaus Vikšraičio kliniką ir šituo pasirinkimu labai džiaugiuosi iki šiol. Per pirmąją konsultaciją gydytojas viską labai aiškiai ir išsamiai paaiškino. Mes aptarėme norimą rezultatą, išsirinkome norimą krūtų dydį ir nusprendėme datą. Po konsultacijos išėjau visiškai patenkinta - beliko tik laukti operacijos dienos. Pasirinkau norimą 3 krūtinės dydį. Ir čia noriu pabrėžti - kompetentingas chirurgas jums parinks tinkamą tūrį ir formą. Aš galėjau visiškai pasitikėti chirurgo siūlymais, jo supratimu. Jo vizija ir mano norai absoliučiai atitiko! Kaip bebūtų keista, net prieš pačią operaciją visai nejaučiau baimės, jaučiau ramybę ir visišką pasitikėjimą gydytoju! Operacija praėjo puikiai ir jau kitą dieną aš grįžau namo. Šiuo metu jau yra pusė metų po mano operacijos ir esu labai patenkinta rezultatu. Esu labai dėkinga gydytojui ir visam klinikos personalui - ten kolektyvas dirba tikrai profesionaliai.

 • Živilė 2019 m.

  „Ačiū“ yra per menkas žodis pasakyti visai jūsų komandai. Gyd. Ernestui, panelei/poniai Linai už humoro jausmą ir plačią šypseną. Ugnei už nepaliktus draugus „bėdoje“. Registratūroje dirbančiai raudonu lūpdažiu pasipuošusiai panelei, lūpdažis jums tinka, kaip sakoma, čia jūs puošiate lūpdažį, ne jis jus. :) Ačiū už rūpestį, pagalbą, norą padėti ir visko darymą, kad jausčiausi saugi ir prižiūrėta. Ačiū už mano kompleksų pašalinimą! Už puikų darbą ir mano puikią figūrą. God bless you all!

 • Lolita 2018 m.

  Tik geriausi atsiliepimai! Esu sužavėta jūsų be galo rūpestingu, draugišku ir paslaugiu kolektyvu, maistas 100 balų, o rezultatai išvis be žodžių. Geriausias pasirinkimas, esu be galo jums visiems dėkinga! Rekomenduosiu visiems.

 • Ronald 2018 m.

  Without doubt, the finest 5 star clinic within Kaunas, Dr Saulius Viksraitis, is a true artiest of beauty with the kindest and caring nursing staff I ever seen who treated my wife like a VIP superstar.

 • Gabija 2018 m.

  Ne tik mano kūnas, tačiau ir Kaunas tampa daaaar mielesnis šios klinikos dėka! Tariu skambų AČIŪ daktarui S. Vikšraičiui ir visam personalui už tobulumą, už puikią muziką palatoj ir nuoširdumą! Rekomenduosiu ir grįšiu dar ir dar!

 • Solveiga 2017 m.

  2013 metais pas gyd. Saulių Vikšraitį buvo atliktas krūtų padidinimas, rezultatas 100 kartu viršijo tai, ko tikėjausi, krūtinė net neatrodo kad iš viso kas yra atlikta, didelis dėkui daktarui ir visoms patariu kreiptis.

 • Abby 2017 m.

  I would just like to say how amazed I am at how my surgery has healed I have had 6 boob jobs a tummy tuck back and bum lift, lipo, gastric band in and out thigh lift. And I have never been pleased with the out come of my procedure the scar is so neat all of the nurses where talking about how much of a good job was done. Thank you very much I will 100% be back and will be sending all my friends and family your way!

 • Inga 2017 m.

  Jau beveik du mėnesiai praėjo po atliktos mano krūtinės didinimo operacijos. Tad noriu Jums labai padėkoti už atliktą darbą, už pagaliau man suteiktą moteriškumo jausma!
  Džiaugiuosi esamu rezultatu, esu pilnai grįžusi į savo ritmą, miegu ant šono, antra savaitė kaip sportuoju po truputį, nešioju pleistriukus nuo randų o svarbiausia, neatsižiūriu į save veidrodyje.
  Ačiū Jums ir visai Jūsų komandai už rūpestį, manau dar būtinai pasimatysime ateityje! O kolkas siunčiame drauges pas Jus gražintis.

 • Klientė 2017 m.

  Ilgai svarsčiau kada ir kur galėčiau įgyvendinti savo svajonę- atstatyti po gimdymo subliuškusią krūtinę. Kolegė rekomendavo daktarą Saulių Vikšraitį. Operacija praėjo tobulai, jau kitos dienos popietę galėjau išvykti į namus. Daktaro darbu esu labai patenkinta. Vis pagalvoju, kodėl to nepadariau anksčiau ir taip toliau ir panašiai labai ilgas tekstas.

 • Reda 2016 m.

  Esu be galo dėkinga šiam nuostabiam daktarui, taip pat jo visam personalui. Operacija padaryta ir esu patenkinta jos rezultatais! Šaunus superinis daktaras Saulius Vikšraitis jo priežiūra ir prieš operaciją, ir po operacijos superinė. Taip pat visam nuostabiam kolektyvui didelis didelis Ačiū Aistei, Ugnei, Juratei ir t.t nuostabi priežiūra ir dėmesys! Gyvuokit ir kuo daugiau tokių gerų rezultatų!

 • Daiva 2016 m.

  Ilgai svarsčiau kada ir kur galėčiau įgyvendinti savo svajonę- atstatyti po gimdymo subliuškusią krūtinę. Kolegė rekomendavo daktarą Saulių Vikšraitį. Operacija praėjo tobulai, jau kitos dienos popietę galėjau išvykti į namus. Daktaro darbu esu labai patenkinta. Vis pagalvoju, kodėl to nepadariau anksčiau…
  Daktaras Saulius Vikšraitis dėmesingas ir šiltas savo pacientams, labai profesionalus, – esu jam be galo dėkinga. Rekomenduoju šį chirurgą moterims, ieškančioms natūralaus grožio ir geros savijautos.

 • Diana 2016 m.

  Noriu padekoti Jum,uz atlikta nuostabu darba kuriuo esu labai patenkinta ir uz nuostabu,malonu Jusu kolektyva,visiems labai aciu ir sekmes Jusu Klinikai

 • Diana N. 2016 m.

  Nuostabus gydytojas,išklausantis pacientą,patariantis…..nuoširdus ačiū Jums už atliktą darbą !!!

 • Jūratė 2016 m.

  Noriu padėkoti plastikos chirurgui Sauliui Vikšraičiui už profesionaliai atliktą operaciją (Pilvo sienos plastika). Esu labai patenkinta tobulu pilvuku. Taip pat dėkoju gydytojui anesteziologui I. Kerpauskui ir gyd. S. Virkšraičio asistentei Aistei. Priežiūra po operacijos buvo puiki. Nuoširdus, rūpestingas ir paslaugus visas aptarnaujantis personalas. Didelis jums ačiū ir sėkmės jūsų darbe.

 • Diana 2016 m.

  Noriu padėkoti šiam puikiam Gerb. gydytojo Sauliaus Vikšraičio klinikos kolektyvui, bet ypač gydytojui Sauliui Vikšraičiui. Jums tai operacija, menas, netgi darbas, bet man tai tikras stebuklas! Neapsakysiu žodžiais kaip jaučiuosi, bet jausmas nuostabus. Visko viduje tiek daug, tai svajonės išspildymas. Man tai buvo kompleksas, 24 metus tai buvo su manimi. Gydytojau jūs stebuklas! Ačiū jums už rūpestį, darbą, rezultatą ir laiką. Buvau tokia rami, nebijojau, nes jaučiau,kad esu gerose rankose. Taip pat dėkoju visam kolektyvui, jų šypsenos, nuoširdus bendravimas ir linkėjimai sveikti daug padėjo. Buvo begalo jauku. Ačiū jums! Išpildėte dar vieną svajonę, šį kartelį mano.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up