fbpx
Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos sausio 27 d. Vilniuje, registracija telefonu +370 655 38997. Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos vasario 3 d. Klaipėdoje, registracija telefonu +370 620 33383.
x

Kaktos ir antakių pakėlimas (Endoskopinis)

Kaktos ir antakių operacija  yra atliekama tuomet, kai pasimato pirmieji senėjimo požymiai. Taip pat tokio pobūdžio operacijų prireikia tokiems žmonėms, kurie yra labai emocionalūs ir mimiški, o jų kaktos raumenys nuolat dirba bei tiems, kurių antakiai ir kakta nuo gimimo yra labai žema.

Kaktos ir antakių pakėlimo metu yra išlyginamos kaktos raukšlės, pakeliami antakiai, koreguojama jų forma ir santykis su viršutiniais vokais. Ši operacija dažnai atliekama kaip viso veido pakėlimo dalis arba kaip atskira procedūra. Pakėlus antakius (kaktą) veidas įgauna jaunatvišką išvaizdą, atrodo ne toks pavargęs.

Operacija

Operacija atliekama per 1- 1,5 cm ilgio odos pjūvius, kurie atliekami kaktos plaukuotoje dalyje, todėl jų nesimato. Kaktos ir antakių pakėlimas atliekamas naudojant pažangią endoskopinę techniką, kuri leidžia operaciją atlikti per mažus pjūvius ir mažai traumuojant audinius. Šios operacijos metu ne tik patempiama oda ir išlyginamos raukšlės, bet pakeliami suglebę kaktos raumenys. Labai dažnai kaktos ir antakių pakėlimas atliekamas kartu su viršutinių vokų plastika ir riebalų injekcijomis veide.

Endoskopo kontrolėje įpjaunami antakius žemyn tempiantys raumenys

Forehead-and-eyebrow-lift-480x400

Operacinė rizika

Kaktos ir antakių pakėlimas gali turėti bendrą nepageidaujamą poveikį, tai reakcija į anesteziją, pooperacinį skausmą, tinimą, kraujosrūvas, akių sudirgimą. Ir specifinį pooperacinį perioda- tai antakių sustingimą ir kaktos odos nejautrą keletą mėnesių.

Pooperacinis laikotarpis:

  • Apie 10-14 dienų po operacijos bus matomas patinimas ir kraujosrūvos.
  •  Apie akis gali atsirasti mėlynės, o užgijusiose pjūvio vietose kurį laiką gali būti jaučiamas patirpimas ar niežulys. 
  • Įprastai pacientai grįžta į normalų gyvenimą po poros savaičių, tačiau jautrumo sutrikimai kaktoje gali būti iki pusės metų.

Rezultatai

Lygesnė kaktos oda, pakelti antakiai, jaunatviškas ir žvalus žvilgsnis.  Kaktos pakėlimo efektas gali trukti apie dešimtmetį, tačiau tai priklauso nuo paciento gyvenimo būdo.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up