Biorevitalizacija

Kiekvieną dieną mūsų veido oda yra veikiama išorinių veiksnių. Taip pat – dėl natūralių senėjimo procesų, organizmas gamina vis mažiau natūralios hialurono rūgšties. Laikui bėgant, dėl drėgmės trūkumo, oda suglemba, sumažėja jos elastingumas. Natūralu, pakinta tiek odos struktūra, tiek išvaizda. Norite sugrąžinti odos skaistumą, elastingumą? Injekcinė veido biorevitalizacija – efektyvus būdas suteikti odai gyvybingumo. Toliau trumpai supažindinsime su procedūros ypatybėmis, eiga ir kodėl verta rinktis būtent biorevitalizaciją.

Biorevitalizacija – kas tai?

Norint išsaugoti stangrią ir jauną odą, turi netrūkti ne tik naujų kolageno skaidulų joje, bet ir drėgmės. Nei vienas kremas negali idealiai aprūpinti odos drėgme, būtent todėl yra taikomas tobulesnis odos drėkinimo metodas – biorevitalizacija, kurio metu į dermą (vidurinį odos sluoksnį) mikroinjekcijomis yra įvedama stabili hialuroninė rūgštis. (Vital – angl. gyvybingumas).

Kartu su drėkinimu prasideda kolageno sintezės stimuliacija ir sumažėja jo suirimo greitis. Be to, stimuliuojama nuosavos hialurono rūgšties gamyba. Ši procedūra suteikia reikalingų medžiagų tam, kad oda kuo ilgiau palaikytų savo natūralias atsinaujinimo funkcijas. Trumpai atsakant, kas yra biorevitalizacija, galima būtų tiesiog išvardinti unikalios technologijos rezultatus:

 • atstatoma odos drėgmė;
 • atkuriamas vandens balansas;
 • atsiranda optimalios sąlygos ląstelių atsinaujinimui, ląstelių metabolizmui;
 • stimuliuojama kolageno, elastino ir savos hialuroninės rūgšties sintezė.

Mūsų klinikoje naudojami originalūs, aukštos kokybės hialurono preparatai užtikrina visišką suderinamumą su organizmo audiniais ir terpėmis. Per tam tikrą laiką preparatai visiškai suskaidomi iki nepavojingų junginių, kurie palaipsniui pasišalina.

Kartais biorevitalizaciją palygina su mezoterapijos kursu, tačiau dvi injekcinės procedūros skiriasi. Turbūt pastebėjote, kad veido biorevitalizacija kaina skiriasi nuo minėtosios mezoterapijos. Taip, biorevitalizacijos kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau kone perpus skiriasi ir efektui pasiekti reikalingų procedūrų skaičius, įvedamos medžiagos. Būtent todėl abi unikalios technikos kai kuriais atvejais – kombinuojamos. Daugiau apie skirtumus pasakojame DUK skiltyje.

Kuo naudinga hialurono rūgštis?

Biorevitalizacijos metu suleidžiami hialurono preparatai – be jokių priemaišų. Hialuroninė rūgštis yra pagrindinis jungiamojo audinio struktūrinis elementas, kuris padeda natūraliems organizmo atsinaujinimo procesams. Tai natūrali, žmogaus organizme aptinkama medžiaga, kurios gausu sąnarių skystyje, kraujagyslių sienelėse, ypač odoje.

Hialuronas turi nepaprastą gebėjimą – sukaupti savyje labai daug drėgmės. Viena šios unikalios medžiagos molekulė savyje sukaupia net 500 vandens molekulių. Injekcinė procedūra suteikia progą odai natūraliai atsinaujinti, ji tarsi pažadina organizmą ir miegančias ląsteles. Toks odos drėkinimas šiai dienai yra vienas efektyviausių.

Hialuronas taip pat yra naudojamas kitoms grožio injekcijoms. Jeigu norite atstatyti veido, skruostų, lūpų formą ar struktūrą, tai galima padaryti injekciniais šios drėkinančios medžiagos užpildais. Plačiau susipažinti su SV plastinės chirurgijos centre atliekamomis procedūromis galima čia.

Kada verta rinktis biorevitalizaciją?

Procedūra atliekama dėl pačių įvairiausių priežasčių. Viena dažniausių – odos senėjimo procesų sustabdymas. Hialurono rūgšties preparatai padeda kovoti su mimikos raukšlelėmis, o didesnes raukšles gali sumažinti. Taip pat veido biorevitalizacija atliekama:

 • esant odos elastingumo ir stangrumo sumažėjimui;
 • sausai, dehidratuotai odai;
 • „stresinei odai”, laisvųjų radikalų poveikiui;
 • gydant nepilnavertės mitybos padarinius;
 • esant veido ovalo gravitaciniams pokyčiams;
 • papilkėjusiai, „pavargusiai”‚ rūkančių odai;
 • prieš ar deriniuose su kitomis estetinėmis procedūromis, siekiant pagerinti rezultatus, prieš plastines operacijas;
 • po agresyvių odos procedūrų;
 • esant odos reljefo vientisumo pakenkimui (žymės po aknės, strijos, randai) ar jų profilaktikai;
 • prieš saulės vonias, taip pat siekiant atgaivinti odą po saulės, pvz., po atostogų;
 • po įvairių stresų;
 • moterims po gimdymo.

Procedūra tikslinga atsiradus pirmiesiems senėjimo požymiams, 30–35 metų amžiaus žmonėms. Jau po pirmos procedūros matomas puikus rezultatas, oda švyti kaip po ilgiausių atostogų. Geriausia dalis ta, kad nedideliu procedūrų skaičiumi akivaizdžius pokyčius atnešanti veido biorevitalizacija kaina ženkliai nesiskiria nuo alternatyvių procedūrų, ar sumų, skiriamų brangiausiems kremams. Toliau peržvelkime, kaip pasiruošti šiai procedūrai ir kokia jos eiga.

Pasiruošimas procedūrai

Specifinių apribojimų prieš atliekant biorevitalizaciją – nėra. Tačiau savaitę prieš procedūrą patartina nevartoti aspirino ir kitų nesteroidinių priešuždegiminių medikamentų, vartojamų nuo skausmo, temperatūrai ar uždegimui mažinti. Be to, likus savaitei verta atlikti giluminį veido odos valymą. Poros po veido valymo bus neužsikišusios, todėl oda daug geriau įsisavins leidžiamą hialurono rūgštį.

Galimos kontraindikacijos:

 • lėtinių ligų paūmėjimai;
 • pakilusi kūno temperatūra;
 • anafilaksinis šokas anamnezėje;
 • polinkis į keloidinius randus;
 • nekontroliuojama epilepsija;
 • porfirija.

Biorevitalizacija netaikoma esant uždegimams, infekcinėms ligoms ir nėštumo bei žindymo metu. Konsultacijos metu specialistas kruopščiai įvertins paciento (-ės) būklę, profesionaliai įvertins individualų atvejį ir paskirs tolimesnius nurodymus. „SV plastinės chirurgijos centre“ dirba patyrę savos srities profesionalai, tad kiekvienas žingsnis yra apgalvotas, o galimus šalutinius poveikius siekiama numatyti iš anksto.

Procedūros eiga

Biorevitalizacija dažniausiai atliekama veido, kaklo ir dekoltė zonoms, kurios labiausiai nukenčia nuo saulės poveikio. Atsižvelgiant į amžių ir odos būklę, dažniausiai taikomas 2–4 procedūrų ciklas, kurios atliekamos kas 3–4 savaites. Dėmesingai profesionalų atliekama procedūra trunka apie 30–60 minučių, priklausomai nuo srities, kurioje atliekama procedūra.

Ši procedūra atliekama suleidžiant hialuroną po oda. Atliekant nebe pirmą biorevitalizaciją, galima palaipsniui didinti jo kiekį. Prieš procedūrą oda yra kruopščiai nuvaloma, esant poreikiui ar dideliam jautrumui, nuskausminama anestezuojančiu tepalu. Itin plona adata įbedama į vidurinį odos sluoksnį ir įšvirkščiami hialurono preparatai. Patekęs į odą, hialuronas aprūpina ją vandeniu ir paspartina natūralius apykaitos procesus.

Biorevitalizacija: prieš ir po

Kaip jau minėjome, rezultatais mėgaujamasi jau po pirmosios procedūros. Oda tampa lygesnė, atgauna natūralų atspalvį, todėl atrodysite kur kas žvalesni ir gyvybingesni. Dūrių vietose lieka šiek tiek matomi odos kontūro nelygumai, kurie pranyksta per keletą dienų. Po biorevitalizacijos procedūros tikslinga:

 • 6 val. po procedūros neliesti injekcijų vietų;
 • šildyti ar šaldyti injekcijų sritį, kol ji yra paraudusi ar patinusi;
 • 3–7 dienas vengti pirties, saunos, baseino, UV spindulių;
 • nemiegoti ant pilvo;
 • makiažą naudoti praėjus ne mažiau nei 12 valandų po procedūros.

Kompetentingi specialistai supažindins su tinkama odos priežiūra namų sąlygomis ir suteiks visą reikalingą informaciją. Atsižvelgę į specialisto patarimus, galėsite greičiau mėgautis pagražėjusiu veido ar kaklo bei dekoltė atspalviu. Po kiekvienos procedūros oda taps vis elastingesne ir stangresne. Kadangi po biorevitalizacijos oda pradeda pati gaminti hialurono rūgštį, poveikis išlieka ilgiau ir trunka apie pusę metų.

Patraukli išvaizda – tai, kas suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir leidžia pilnavertiškai mėgautis gyvenimu. SV plastinės chirurgijos centre dirba aukščiausią kvalifikaciją turintys grožio chirurgijos specialistai, kurie užtikriną aukštą darbų kokybę ir rezultatą.

DUK

1. Biorevitalizacija ar mezoterapija: kuo jos skiriasi?

Abi procedūros yra itin populiarios estetinėje dermatologijoje, sprendžiant įvairias odos problemas. Priklausomai nuo problemos, mezoterapijos metu naudojami įvairių medžiagų mišiniai, o biorevitalizacijos – suleidžiama gryna hialurono rūgštis.

Atlikus biorevitalizaciją, efektas matomas iš karto, dažniausiai atliekamos 3 procedūros. Mezoterapijos efektas matomas tampa tik po kelių procedūrų, dėl to dažniausiai jos kartojamos 5 ar 10 kartų. Tiesa, kai kuriais atvejais abi procedūros yra kombinuojamos.

2. Nuo ko priklauso biorevitalizacijos kaina?

Kaina priklauso nuo pasirinktos srities, kurioje bus atliekama biorevitalizacija. Taip pat – odos būklės. Daugiau informacijos apie jos kainą galite rasti šio puslapio viršuje arba susisekę su mumis telefonu, el. paštu ar kitu Jums patogiu būdu.

3. Biorevitalizacija šalutinis poveikis – koks jis?

Ši procedūra atliekama patyrusių profesionalų, kurie itin kruopščiai atlieka savo darbą, todėl šalutinių poveikių gali visai nebūti. Dažniausiai po procedūros atsiranda patinimas ir paraudimas – natūrali organizmo reakcija. Jeigu patinimas nepraeina per 2 dienas, verta atlikti šaldytų kubelių terapiją.

Taip pat gali atsirasti mažų spuogelių – papulių, kurie per 2–4 dienas išnyksta. Rečiau gali kilti alergija ar uždegimas, tačiau tai gali būti natūralaus užpildo maišymo su sintetinėmis medžiagomis arba blogai atlikto darbo pasekmė. Atsižvelgiant į tai, tikslinga atsakingai rinktis specialistus, kurie kokybiškai ir atidžiai atliks procedūrą.

4. Veido biorevitalizacija atsiliepimai – kokie jie dažniausiai?

Daugelis išbandę šią procedūrą yra patenkinti rezultatais ir ją atlieka reguliariai. Teigiamas efektas matomas iš karto po pirmos procedūros, o galutinis rezultatas išryškėja po 3–4 kartų.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up