fbpx

Krūtų pakėlimas

Jaunatviškai standi, aukšta krūtinė yra moters pasididžiavimas. Vis dėlto gana dažnai po nėštumo, gimdymo, kūdikio žindymo krūtinė tarsi sunyksta, suplokštėja, nusvyra žemyn. Taip pat krūtų išvaizdą metams bėgant keičia natūralus senėjimo procesas, paveldimumas, staigus svorio netekimas.

Kuomet krūties audinio yra pakankamai, iš jo, atliekant specialią procedūrą, formuojama aukštesnė, pilnesnė krūtis. Operacijos metu taip pat pakeliamas nusviręs spenelis, jis pacientei pageidaujant gali būti ir sumažintas. Naudojant kylinius krūties audinio įpjovimus ir specialias siūles suformuojamas liaukos kūgis. Daugeliu atvejų taip pasiekiamas išties geras, natūraliai atrodantis rezultatas.

Jei krūties audinio nepakankama norimam dydžiui pasiekti, galima papildomai naudoti krūties implantą. Jų tipą galite pasirinkti priklausomai nuo norimo rezultato (formos), kitų kriterijų.

 

Operacija

Krūtų pakėlimo operacija atliekama bendrinėje nejautroje. Operacijos metu visada apipjaunamas ir pakeliamas spenelis. Priklausomai nuo krūtų nusvirimo laipsnio, procedūra gali apsiriboti tiesiog krūties audinio aplink spenelį išpjovimu ir pakėlimu. Jei krūtų nuslinkimas vidutinio laipsnio, atliekamas vertikalus jų pakėlimas. Jei krūtys smarkiai prarado formą, ypatingai nusviro, atliekamas apverstos „T“ raidės formos pakėlimas. Taip pat, esant poreikiui, jei pakėlimo procedūra nepateisina visų Jūsų lūkesčių, gali būti atliekamas krūtų didinimas.

 

Krūtų pakėlimo būdai:

„T“ formos schema

Krutu-pakelimas-T-formos-schema

Ovalus

Krutu-pakelimas-ovalus

Vertikalus

Krutu pakėlimas vertikalus

Operacinė rizika

Kaip ir kiekvienos intervencijos metu, atliekant krūtų pakėlimą gali kilti nepageidaujama reakcija į anesteziją. Taip pat kurį laiką gali kamuoti operuotos vietos patinimas, spenelio jautrumo sumažėjimas ar išnykimas. Rečiau pasitaiko užsitęsęs kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija (ryškumas, pastebimumas). Kaip ir kiekvienos intervencijos metu, atliekant krūtų pakėlimą gali kilti nepageidaujama reakcija į anesteziją. Taip pat kurį laiką gali kamuoti operuotos vietos patinimas, spenelio jautrumo sumažėjimas ar išnykimas. Rečiau pasitaiko užsitęsęs kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija (ryškumas, pastebimumas).

 

Rezultatai

Akivaizdūs pokyčiai, kuriuos padeda pasiekti krūtų pakėlimas, pastebimi jau netrukus po operacijos: krūtys vėl atgauna jaunatvišką, standžią formą. Galutinis operacijos vaizdas išryškėja po kelių mėnesių. Estetinis efektas ilgalaikis, tačiau svorio kitimas, nėštumas, amžius daro įtaką krūtų formai. Taigi, norint išlaikyti rezultatą reikėtų laikytis sveikos gyvensenos principų.Akivaizdūs pokyčiai, kuriuos padeda pasiekti krūtų pakėlimas, pastebimi jau netrukus po operacijos: krūtys vėl atgauna jaunatvišką, standžią formą. Galutinis operacijos vaizdas išryškėja po kelių mėnesių. Estetinis efektas ilgalaikis, tačiau svorio kitimas, nėštumas, amžius daro įtaką krūtų formai. Taigi, norint išlaikyti rezultatą reikėtų laikytis sveikos gyvensenos principų.

 

Pooperacinis laikotarpis

Įprastai į darbą pacientės sugrįžta po savaitės, fizinio aktyvumo apribojimų reikėtų laikytis apie mėnesį. Kaip minėta, kiti pooperaciniai pokyčiai yra laikini, jie pranyksta savaime. Siekiant kuo greičiau grįžti į įprastą ritmą, pasirūpinti kuo geresniu rezultatu būtina laikytis savo pasirinkto gydytojo nurodymų, nepraleisti apžiūros. Tokiu atveju krūtų pakėlimas leis ir vėl pasitikėti savimi, grožėtis natūraliai atrodančiomis kūno linijomis.Įprastai į darbą pacientės sugrįžta po savaitės, fizinio aktyvumo apribojimų reikėtų laikytis apie mėnesį. Kaip minėta, kiti pooperaciniai pokyčiai yra laikini, jie pranyksta savaime. Siekiant kuo greičiau grįžti į įprastą ritmą, pasirūpinti kuo geresniu rezultatu būtina laikytis savo pasirinkto gydytojo nurodymų, nepraleisti apžiūros. Tokiu atveju krūtų pakėlimas leis ir vėl pasitikėti savimi, grožėtis natūraliai atrodančiomis kūno linijomis.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up