Bioreparacija

Tai nauja odos atgaivinimo procedūra su hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo komponentų kompleksu, kurie giliai drėkina odą, sumažina raukšleles, koreguoja odos elastingumą, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, stimuliuoja nuosavos hialurono rūgšties ir kolageno sintezę, teigiamai veikia padidėjusią odos pigmentaciją. Tai savaiminių odos regeneracinių funkcijų atstatymas, odos atjauninimas.

Bioreparacijos procedūrai naudojami unikalūs preparatai Revofil Aquashine ir Aquashine Bright – savo sudėtyje turintys biomimetinius peptidus. Peptidai – baltyminė medžiaga, atsakinga už organizme vykstančių procesų normalizavimą. Dirbtiniu būdu atkurti komponentai skatina odos ląstelių regeneravimą, o tai, savo ruožtu, užtikrina maksimaliai intensyvų epidermio atjauninimą. Šios veikliosios medžiagos gali pašalinti veido arba kaklo odos pigmentaciją, taip pat išspręsti kitas odos problemas, būdingas brandžiam amžiui. Paprastai laikoma, kad hialurono rūgštis ir peptidai, veikdami kompleksiškai, užtikrina ilgiau išliekantį efektą.

Aquashine veikimas:

Revofil Aquashine
– švytinti ir sveika oda. Tai nauja odos atgaivinimo priemonė su nekryžminta (non-crosslinked) hialurono rūgštimi ir odos atjauninimo kompleksu. Stiprus bioliftingas, stimuliuoja kolageno sintezę ir atstato optimalų kolageno lygį. Vyksta gili revitalizacija, atnaujinami odos dermos sluoksniai. Sumažina raukšleles ir pakoreguoja odos elastingumą.

Revofil Aquashine Bright – šviesinantis poveikis, sumažina melanino sintezę ir sureguliuoja tirozinazės veiklą. Intensyvi revitalizacija ir bioliftingas, kraujagyslių stiprinimas. Sumažina raukšles ir pakoreguoja odos elastingumą ,skatinant odos ląstelių atsinaujinimą.

Procedūros kaina:
Veidas – 180 Eur;
Veidas ir kaklas – 250 Eur.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up