fbpx

Sėdmenų didinimas riebalais

Sėdmenų didinimas (arba braziliškas sėdmenų pakėlimas) – tai tokia procedūra, kurios metu tos pačios pacientės riebalai keliais sluoksniais yra suleidžiami į sėdmenis.

Operacija

 Sėdmenų didinimo riebalais operacija yra atliekama bendrinėje nejautroje. Pirmiausia sėdmenys yra išryškinami atliekant riebalų siurbimą aplink esančiose srityse (klubai, šlaunys). Riebalų siurbimas aplink sėdmenis išryškina liemenį ir padailina sėdmenų formą, o riebalų įšvirkštimas padidina sėdmenų projekciją ir dydį. Atsiurbti riebalai yra kruopščiai apdorojami ir išgryninami. Riebalai perkeliami į sėdmenis specialiomis kaniulėmis.

krutu-didinimas-riebalais
krutu-didinimas-riebalais-2-1
Sėdmenųdidinimas riebalais
Užpakaliuko standartai

Operacinė rizika

Sėdmenų didinimas kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą, kraujosrūvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

Pooperacinis laikotarpis:

  • Dvi savaites nešiojami specialūs kompresiniai drabužiai;
  • 3 – 4 savaites rekomenduojama vengti fizinio krūvio;
  • Galutinis rezultatas matomas po 3 – 4 mėnesių.

Rezultatai

Natūraliai padidėja sėdmenų sritis, patobulinamas bendras kūno kontūras. Operacijos efektas ilgalaikis, tačiau jis nemaža dalimi priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo, mitybos ir fizinio aktyvumo.

 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up