Sėdmenų didinimas riebalais

Dailūs ir apvalūs sėdmenys – neatsiejama patrauklios moteriškos figūros dalis. Sėdmenų didinimas riebalais, dažnai dar vadinamas brazilišku sėdmenų pakėlimu, – tai procedūra, kurios metu tos pačios pacientės riebalai keliais sluoksniais suleidžiami į sėdmenis. Tai yra puiki alternatyva didinimui naudojant implantus, nes šis būdas tinkamas moterims, kurios turi pakankamą kiekį riebalų kūne.

Kaip atliekama ši operacija?

Sėdmenų didinimo riebalais operacija atliekama bendrinėje nejautroje. Pirmiausia sėdmenys išryškinami atliekant riebalų nusiurbimą aplink esančiose srityse – klubuose, šlaunyse (siekiant išraiškingų kojų ir sėdmenų rezultato, neretai ši operacija atliekama su šlaunų plastika). Riebalų nusiurbimas aplink sėdmenis ne tik išryškina liemenį, tačiau ir kartu padailina sėdmenų formą, o riebalų įšvirkštimas padidina sėdmenų projekciją ir dydį. Atsiurbti riebalai yra kruopščiai apdorojami ir išgryninami. Po šios procedūros jie perkeliami į sėdmenis specialiomis kaniulėmis, kurios leidžia lengviau pasiekti reikiamus audinius ir išvengti nemalonių padarinių: kraujagyslių pažeidimo, ilgo gijimo.

Riebalu nusiurbimas
Riebalu nusiurbimas
Sėdmenųdidinimas riebalais
Užpakaliuko standartai

Operacinė rizika

Kaip minėjome, sėdmenų didinimas riebalais atliekamas nejautroje, todėl galimos šalutinės organizmo reakcijos į anesteziją. Aukštesnės rizikos grupėje laikomi žmonės, turintys nusilpusią imuninę sistemą, vartojantys alkoholį ar rūkantys. Dažniausi simptomai – pykinimas, vėmimas, slogumas, galvos skausmas – pasireiškia iškart po operacijos, tačiau gana greitai dingsta. Taip pat galimas laikinas patinimas aplink operuotus audinius, tempimo jausmas, pooperacinis skausmas bei kraujosruvos. Rimtesnės komplikacijos, tokios, kaip žaizdos kraujavimas, infekcija ar randų hipertrofija, pasitaiko ypatingai retai.

Pooperacinis laikotarpis

Tam, kad žaizdos sugytų tinkamai ir gijimo procesas neužtruktų ilgiau nei planuota:

  • dvi savaites pacientai nešioja specialius kompresinius drabužius, gerinančius kraujotaką ir padedančius gyti audiniams;
  • 3–4 savaites pacientai vengia didelio fizinio krūvio.

Nors sėdmenų didinimas riebalais turi iškart pastebimą efektą, galutinis rezultatas įprastai matomas po 3–4 mėnesių. Chirurgų pooperacinio plano laikymasis, sveikas gyvenimo būdas ir atsargumas padės ne tik išvengti komplikacijų, bet ir lengviau pasiekti norimas formas.

Operacijos rezultatai

Po atliktos sėdmenų didinimo procedūros natūraliai padidėja sėdmenų sritis, patobulinamas bendras kūno kontūras. Operacijos efektas išsilaiko itin ilgai, tačiau tam nemažai įtakos turi paciento gyvenimo būdas. Jeigu norite rezultatais džiaugtis kiek įmanoma ilgiau, tinkama mityba ir fizinis aktyvumas padės tai pasiekti. Rūpinimasis savimi nesibaigia sulig operacija – jis turi tęstis ir po jos.

Svarstote apie kūno formų pokyčius? Patyrę plastikos chirurgai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up