fbpx

Pilvo sienos plastika

Plokščias ir gražus pilvas – tai, apie ką svajoja daugelis. Jis ne tik sukelia estetinį pasitenkinimą, bet ir leidžia jaustis komfortiškai. Tokį rezultatą pasiekti galima kontroliuojant kūno svorį ir atliekant specialius fizinius pratimus. Vis dėlto, po gimdymo, ginekologinių operacijų, priaugus ar numetus daug svorio, dėl amžiaus įtakos jis dažnai nukąra.

Pilvo plastika (abdominoplastika) – tai operacija, kurios metu sustangrinama sukritusi oda ir suglebę pilvo raumenys. Reikalui esant koreguojamas ir riebalų perteklius. Taip ne tik pagerinama išvaizda, bet ir sustabdomi tolesni pilvo sienos pokyčiai.

Operacija

Procedūra atliekama bendrinėje nejautroje ir trunka apie 2–5 valandas, priklausomai nuo būklės sudėtingumo. Dažniausiai nusiurbiami pilvo sienos viršutinės, vidurinės dalies ir klubų riebalai. Vėliau daromas pusmėnulio formos odos ir paodės pjūvis (ties bikinio linija). Taip pat šiek tiek virš gaktos iki šonkaulių lankų palaipsniui atkeliama pilvo oda, paodė, susiuvant tiesiuosius pilvo raumenis.

Pilvo sienos išvaizda koreguojama netirpstančiomis siūlėmis. Minkštieji audiniai (oda ir paodė) patempiami, o perteklius prireikus išpjaunamas. Bamba įsiuvama į naują vietą pilvo vidurinėje linijoje, atsižvelgiant į klubų proporcijas.

Priešoperacinis žymėjimas„T“ formos schema

pilvo plastika

Išdalinti audiniai

pilvo plastika

Galima rizika

Pilvo plastika, kaip ir kiekviena kita intervencija, gali turėti tam tikrą šalutinį poveikį. Tai apima organizmo reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą ar kraujosruvas.

Labai retai pasireiškia kraujavimas, žaizdos infekcija ar randų hipertrofija. Svarbu tai tinkamai įvertinti ir turėti realius lūkesčius, dėl galimybių iš anksto pasitarti su gydytoju.

Pooperacinis laikotarpis

Sveikimas labai priklauso nuo atliktos operacijos apimties. Po pilnos abdominoplastikos pacientai ligoninėje dažniausiai lieka 2 paras.

Iš karto po operacijos reikia vilkėti kompresinę aprangą, prilaikančią pilvą ir padedančią žaizdoms greičiau gyti. Tokią aprangą reikėtų dėvėti bent mėnesį.

Siūlai dažniausiai išimami po 10 dienų, gilesnių siūlių – po 2–3 savaičių.

Esant poreikiui po 2-3 savaičių nuo to, kai buvo atlikta pilvo plastika, jau galima grįžti į darbą. Tam, kad visi pjūviai sugytų ir nepasireikštų nemalonūs pojūčiai rekomenduojama nesportuoti bent 2 mėnesius.

Rezultatai

Galutinis rezultatas matomas praėjus maždaug 4 mėnesiams po operacijos – tai plokščias pilvukas ir lygi jo oda. Laikui bėgant randai vis labiau blunka bei nyksta.

Šios operacijos efektas yra ilgalaikis ir trunka dešimtmetį. Žinoma, daug įtakos tam turi pacientų fizinis aktyvumas ir mitybos įpročiai.

Po audinių pašalinimo

pilvo plastika

Pooperacinis randas

pilvo plastika

Susisiekite jau dabar ir padėsime jums išspręsti šią problemą. Nedelskite – juk komfortas ir estetika pasiekiami lengvai.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up