fbpx
Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Klaipėdoje – gruodžio 19 d., registracija telefonu +370 620 33383 arba el. paštu info@svplastic.com. Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos gruodžio 2 d. Klaipėdoje, registracija telefonu +370 620 33383 ir gruodžio 23 d. konsultacijos - Vilniuje, nauju adresu Baublio g. 2, registracija telefonu +370 655 38997.
x

Pilvo sienos plastika

Plokščias ir gražus pilvas – tai, apie ką svajoja daugelis. Jis ne tik sukelia estetinį pasitenkinimą, bet ir leidžia jaustis komfortiškai. Tokį rezultatą pasiekti galima kontroliuojant kūno svorį ir atliekant specialius fizinius pratimus. Vis dėlto, po gimdymo, ginekologinių operacijų, priaugus ar numetus daug svorio, dėl amžiaus įtakos jis dažnai nukąra.

Pilvo plastika (abdominoplastika arba pilvo sienos korekcija) – tai operacija, kurios metu sustangrinama sukritusi oda ir suglebę pilvo raumenys. Reikalui esant koreguojamas ir riebalų perteklius. Taip ne tik pagerinama išvaizda, bet ir sustabdomi tolesni pilvo sienos pokyčiai.

 

Operacija

Pilvo sienos korekcija atliekama bendrinėje nejautroje ir trunka apie 2–5 valandas, priklausomai nuo būklės sudėtingumo. Dažniausiai nusiurbiami pilvo sienos viršutinės, vidurinės dalies ir klubų riebalai. Vėliau daromas pusmėnulio formos odos ir paodės pjūvis (ties bikinio linija). Taip pat šiek tiek virš gaktos iki šonkaulių lankų palaipsniui atkeliama pilvo oda, paodė, susiuvant tiesiuosius pilvo raumenis.

Pilvo sienos išvaizda koreguojama netirpstančiomis siūlėmis. Minkštieji audiniai (oda ir paodė) patempiami, o perteklius prireikus išpjaunamas. Bamba įsiuvama į naują vietą pilvo vidurinėje linijoje, atsižvelgiant į klubų proporcijas.

Priešoperacinis žymėjimas„T“ formos schema

pilvo plastika

Išdalinti audiniai

pilvo plastika

Galima rizika

Pilvo sienos plastika, kaip ir kiekviena kita intervencija, gali turėti tam tikrą šalutinį poveikį. Tai apima organizmo reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą ar kraujosruvas.

Labai retai pasireiškia kraujavimas, žaizdos infekcija ar randų hipertrofija. Svarbu tai tinkamai įvertinti ir turėti realius lūkesčius, dėl galimybių iš anksto pasitarti su gydytoju.

 

Pooperacinis laikotarpis

Sveikimas labai priklauso nuo atliktos operacijos apimties. Po pilnos abdominoplastikos pacientai ligoninėje dažniausiai lieka 2 paras.

Iš karto po operacijos reikia vilkėti kompresinę aprangą, prilaikančią pilvą ir padedančią žaizdoms greičiau gyti. Tokią aprangą reikėtų dėvėti bent mėnesį.

Siūlai dažniausiai išimami po 10 dienų, gilesnių siūlių – po 2–3 savaičių.

Esant poreikiui po 2-3 savaičių nuo to, kai buvo atlikta pilvo plastika, jau galima grįžti į darbą. Tam, kad visi pjūviai sugytų ir nepasireikštų nemalonūs pojūčiai rekomenduojama nesportuoti bent 2 mėnesius.

 

Rezultatai

Galutinis rezultatas matomas praėjus maždaug 4 mėnesiams po operacijos – tai plokščias pilvukas ir lygi jo oda. Laikui bėgant randai vis labiau blunka bei nyksta.

Šios operacijos efektas yra ilgalaikis ir trunka dešimtmetį. Žinoma, daug įtakos tam turi pacientų fizinis aktyvumas ir mitybos įpročiai.

Po audinių pašalinimo

pilvo plastika

Pooperacinis randas

pilvo plastika

Susisiekite jau dabar ir padėsime jums išspręsti šią problemą. Nedelskite – juk komfortas ir estetika pasiekiami lengvai.

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 

Ar reikalingas specialus išankstinis pasiruošimas?

Dažniausiai pilvo sienos plastika nereikalauja išankstinio pasiruošimo. Tačiau būtina atlikti nuodugnią sveikatos patikrą. Specialistai taip pat rekomenduoja numesti 3-5 kg kūno svorio.

 

Ar pilvo plastika gali būti atliekama vyrams?

Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims, kurios yra gimdžiusios. Tačiau įmanoma ją atlikti ir vyrams, padidėjus taukinei. Visgi, šią operaciją dažniau renkasi moterys.

 

Ar pooperaciniai randai bus labai matomi, ryškūs?

Pilvo sienos korekcija yra invazinė procedūra, todėl randų po jos liks. Tačiau jie bus patogioje vietoje – bikinio zonoje. Šioje vietoje esančius randus lengva maskuoti dėvint apatines kelnaites, ar maudymosi kostiumėlį.

 

Nesenai pagimdžiau. Kada bus galima atlikti pilvo sienos plastiką?

Specialistai nesenai pagimdžiusioms pacientėms rekomenduoja truputį palaukti prieš atliekant operaciją. Pilvo sienos plastika gali būti atlikta praėjus maždaug 6 mėnesiams po kūdikio maitinimo.

 

Kiek riebalų gali būti nusiurbta vienos procedūros metu?

Vienos operacijos metu gali būti nusiurbta iki 4 litrų perteklinio riebalinio audinio.

 

Kiek kainuoja pilvo sienos plastika?

SV Plastinės Chirurgijos Centre atliekamų pilvo sienos korekcijos operacijų kainos šiuo metu svyruoja nuo 1800 EUR iki 3500 EUR. Visuomet rekomenduojame susisiekti su mumis ir sužinoti, tikslias jus dominančių procedūrų kainas.

 

Ar yra garantija, kad po operacijos pilvas bus lygus, visiškai neliks kabančios odos?

Kaip ir dauguma plastinės chirurgijos procedūrų , taip ir pilvo sienos korekcija nesuteikia šimtaprocentinės garantijos, kad pilvas bus tobulas ir visiškai neliks kabančios odos. Odos lygumas ir stangrumas dažnai priklauso nuo kitų natūralių veiksnių, kaip genetika, aplinkos veiksniai, gyvenimo būdas.

Be to, neįmanoma pašalinti viso poodinio riebalų sluoksnio. Tai išryškintų nelygumus ir, kai kuriais atvejais, sukeltų net odos nekrozę.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up