fbpx

Pilvo sienos plastika

Plokščią ir gražų pilvą galima turėti kontroliuojant kūno svorį ir atliekant specialius fizinius pratimus, tačiau dažnai po gimdymo, ginekologinių operacijų, priaugus svorio ar staigaus svorio kritimo su amžiumi pilvas nukara. 

Pilvo sienos plastika (abdominoplastika) – tai operacija, kuri koreguoja odos ir riebalų perteklių, pilvo sienos laisvumą.

Operacija

Pilvo sienos plastika (abdominoplastika) atliekama bendrinėje nejautroje. Dažniausiai atliekamas pilvo sienos viršutinės – vidurinės dalies ir klubų riebalų nusiurbimas. Vėliau atliekamas pusmėnulio formos odos – paodės pjūvis (bikini linija). Kiek virš gaktos palaipsniui atkeliama pilvo oda – paodė iki šonkaulių lankų, susiuvant tiesiuosius pilvo raumenis netirpstančiomis siūlėmis koreguojama pilvo sienos išvarža.

Vėliau patempiami pilvo sienos minkštieji audiniai (oda ir paodė), audinių perteklius išpjaunamas. Bamba įsiuvama į naują vietą pilvo vidurinėje linijoje klubų proporcijoje.

Priešoperacinis žymėjimas„T“ formos schema

pilvo plastika

Išdalinti audiniai

pilvo plastika

Po audinių pašalinimo

pilvo plastika

Pooperacinis randas

pilvo plastika

Operacinė rizika

Pilvo sienos plastika kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą, kraujosrūvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

Pooperacinis laikotarpis:

  • Po 1-2 savaičių, dėvint specialų korsetą, galima grįžti į darbą.
  • Rekomenduojama nesportuoti 2 mėnesius.

Rezultatai

Galutinis rezultatas matomas praėjus 4 mėnesiams po operacijos – plokščias pilvukas ir lygi jo oda. Pilvo sienos plastikos efektas ilgalaikis, trunka dešimtmetį, bet dalinai priklauso nuo pacientų fizinio aktyvumo ir mitybos įpročių.

 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up