Padidėjusio prakaitavimo gydymas

Hiperhidrozė – tai yra didesnis prakaitavimas, nei reikalingas normaliai kūno termoreguliacijai užtikrinti. Hiperhidrozė gali pasireikšti įvairiose kūno vietose, tačiau dažniausios kūno vietos – delnai, padai bei pažastys. Toks padidėjęs prakaitavimas sukelia nepatogumų, o stresinėse situacijose – jas dar labiau apsunkina.

Hyperhidrozė yra efektyviai gydoma botulino toksino A injekcijomis. Botulinas sustabdo nervinių ląstelių galūnių, veikiančių prakaito liaukas, funkcionavimą ir apie pusmetį (ar net metus) jas slopina. Botuliną galima leisti į padus, delnus, pažastis.

Procedūra yra visiškai saugi, atliekama ambulatorinėmis sąlygomis. Į pažymėtus taškus prakaito liaukų projekcijoje suleidžiamas botulino toksinas. Procedūros trukmė 15-20 minučių. Efektas atsiranda 1 – 3 dieną po injekcijų, pasiekia piką praėjus 1-2 savaitėms ir trunka nuo 6 iki 12 mėnesių. Procedūrą galima kartoti ne anksčiau, kaip po 6-8 mėnesių.

SV plastinės chirurgijos centre dirba kvalifikuoti chirurgijos specialistai, kurie užtikrina ne tik sklandžią procedūros eigą, bet ir efektyvų rezultatą. Jau kuris laikas svarstote apie padidėjusio prakaitavimo gydymą? Patyrę plastikos chirurgai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up