fbpx

Krūtų didinimas riebalais

Krūtų išvaizdą koreguoti galima ne tik didinant jas implantais, bet ir naudojant pačios pacientės riebalus. Krūtų didinimo riebalais operacija yra kompleksinė, nes ji susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape suformuojamas patrauklus kontūras, sumažinant perteklinių riebalų kiekį (kitaip tariant, atliekamas riebalų nusiurbimas). Dažniausios vietos, nuo kurių pašalinamas riebalų perteklius – pilvas, šonai ir šlaunys. Antrame etape šie riebalai suleidžiami į krūtis.

Operacija

Ji atliekama taikant bendrinę nejautrą. Atsiurbti riebalai iš pilvo, šlaunų sričių išplaunami ir filtruojami (1). Vėliau, naudojant tam pritaikytą švirkštą su specialiomis adatomis, jie spinduliais suleidžiami į krūtis (2).

1.

Riebalu nusiurbimas

2.

Riebalu nusiurbimas

Operacinė rizika

Krūtų didinimas riebalais pasižymi panašia rizika kaip ir bet kuri kita intervencija. Priklausomai nuo individualių kūno ypatumų, gali kilti reakcija į anesteziją. Be to, neretai po operacijos kamuoja nedidelis krūtų patinimas, tempimo pojūtis, spenelio jautrumo sumažėjimas, skausmas ir kraujosruvos. Labai retai pasitaiko kraujavimas, operuotos vietos infekcija ir randų hipertrofija (ryškūs, pastebimi randai).

 

Pooperacinis periodas

Pooperacinis laikotarpis nėra skausmingas ar ilgas. Pateikiame kelis svarbius faktus.

  • Krūtys patinusios lieka apie 4–5 savaites.
  • Galutinai riebalai prigyja per 3–4 mėnesius. Tuomet krūtys ir įgauna pageidaujamą formą, dydį.
  • Įprastai suleistų riebalų prigyja iki 50 %.

Jei pageidaujama ryškesnio rezultato, po kurio laiko krūtų didinimas riebalais gali būti pakartotas. Vis dėlto derėtų suprasti, kad tokiu būdu krūtys padidėja 1–2 dydžiais. Jei norite didesnio efekto, siūlytume pasvarstyti apie galimybę krūtis didinti implantais.

Reikėtų nepamiršti, kad tiek natūralūs, tiek persodinti riebalai vienodai reaguoja į kūno svorio, hormonų, gyvensenos pokyčius. Tad norint išlaikyti nepriekaištingą rezultatą būtina rūpintis sveikata, neapleisti krūtų priežiūros.

 

Krūtų didinimo riebalais privalumai

Sprendimas didinti krūtis riebalais turėtų būti priimtas įvertinus aukščiau pateiktą informaciją. Vis dėlto nesunku išskirti ir esminius tokios procedūros privalumus.

  • Krūtų forma pakeičiama naudojant natūralią medžiagą – pačios pacientės riebalinį audinį.
  • Procedūra yra minimaliai invazinė.
  • Pasiekiamas subtilus, ypač natūraliai atrodantis rezultatas.
  • Operacija tinkama norint tiesiog suvienodinti asimetriškų krūtų formą, apimtį.
  • Procedūrą galima vadinti „du viename“: atliekamas ir krūtų didinimas riebalais, ir riebalų nusiurbimas.

Tiek konkrečius lūkesčius, galimybes, tiek procedūros specifiką kviečiame aptarti su pasirinkti „SV plastinės chirurgijos centro“ specialistu. Jis atsakys į visus klausimus ir pasiūlys Jums labiausiai tinkantį sprendimą.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up