fbpx

Krūtų didinimas riebalais

Krūtų išvaizdą koreguoti galima ne tik didinant krūtis implantais, bet ir naudojant pačios pacientės riebalus.  Krūtų didinimo riebalais operacija yra kompleksinė, kadangi ji susideda iš dviejų etapų. Pirmame etape yra suformuojamas patrauklus kontūras atsikratant perteklinių riebalų (atliekamas riebalų nusiurbimas).  Dažniausios vietos, nuo kurių yra nuimamas riebalų perteklius, tai pilvas, šonai bei šlaunys. Antrame etape atsiurbti riebalai yra suleidžiami į krūtis.

Operacija

Atliekama bendrinėje nejautroje. Atsiurbti riebalai iš pilvo ir šlaunų sričių yra išplaunami ir filtruojami (1). Vėliau švirkšto pagalba su specialiomis adatomis spinduliais yra suliedžiami į krūtis (2).

1.

2.

Operacinė rizika

Krūtų didinimas riebalais kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, spenelio jautrumo sumažėjimą, pooperacinį skausmą, kraujosrūvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

Pooperacinis periodas

Pooperacinis laikotarpis nėra skausmingas ar ilgas. Krūtys patinusios būna 4 – 5 savaites. Galutinai riebalai susistovės ir prigis per 3 – 4 mėnesius. Įprastai suleistų riebalų prigyja iki 50%.

Svajojate apie tobulesnį kūną?

Registruotis konsultacijai

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up