Krūtų didinimas riebalais

Priklausomai nuo moters gyvenimo būdo, genetikos, amžiaus ar geografinio faktoriaus, atitinkamai gali kisti tiek abi, tiek viena krūtis. Tam tikri gyvenimo įvykiai, pavyzdžiui, gimdymas, taip pat gali pakeisti krūtinės formą. Negrįžtami kūno pokyčiai neretai pradeda kelti diskomfortą, todėl vienas iš būdų, kuris gali išpildyti moters svajonę vėl turėti dailios formos, stangrią krūtinę – krūtų didinimas riebalais. Toliau dalinamės patyrusių SV plastinės chirurgijos centro gydytojų įžvalgomis apie kompleksinę procedūrą ir ką turėtumėte žinoti apie augmentaciją riebaliniu audiniu.

Krūtinės didinimas savais riebalais: operacijos etapai

Tobulėjančios technologijos ir profesionali atlikimo technika leidžia mėgautis efektyviais procedūros rezultatais. Krūtų didinimas riebalais yra kompleksinė procedūra, kuri susideda iš dviejų etapų:

 1. nusiurbiami pacientės riebalai;
 2. riebalai suleidžiami į krūtinę.

Pirmame etape suformuojamas patrauklus kūno kontūras, sumažinant riebalų perteklių atitinkamose kūno vietose. Kitaip tariant, atliekamas profesionalus riebalų nusiurbimas. Nusiurbiamų riebalų kiekis gali svyruoti nuo 200 iki 2000 ml. Viskas priklauso nuo pacientės lūkesčių ir sudėjimo. Dažniausiai perteklinis audinys šalinamas nuo sėdmenų, šlaunų, pilvo, žastų ar kaklo.

Antrame etape nusiurbti riebalai suleidžiami į krūtis. Žinoma, prieš tai specialiu aparatu riebalai yra išplaunami ir filtruojami. Tam, kad krūtinės didinimas riebalais įvyktų be komplikacijų, naudojamas tam pritaikytas švirkštas su specialiomis adatomis, kurios spinduliais suleidžia riebalus į audinius. Svarbu paminėti, kad operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą.

1.

Riebalu nusiurbimas

2.

Riebalu nusiurbimas

Krūtų didinimas riebalais – prieš ir po

Nesvarbu, ar atliekamas krūtinės augmentacija implantais, ar pertekliniais kūno audiniais, bet kuriuo atveju pooperacinis gijimo laikotarpis gali kelti tam tikrų iššūkių. Čia svarbu prisiminti, kad operacijos rezultatai – ilgalaikiai. Po procedūros krūtys patinusios lieka apie 4–5 savaites. Į krūtis suleisti riebalai prigyja per 3–4 mėnesius. Tuomet krūtys įgauna pageidaujamą formą ir dydį. Įprastai prigyja iki 50 % suleistų riebalų.

Pasiruošimas operacijai

Krūtų didinimas savo riebalais prasideda nuo konsultacijos su plastikos chirurgu, kuris įvertina pacientės krūties anatomiją (dydį, formą, spenelio padėtį) ir kitus svarbius niuansus. Pirmo vizito metu išsiaiškinami pacientės lūkesčiai. Chirurgas, įvertinęs individualią situaciją ir sveikatos būklę, pateikia rekomendacijas.

Naudingi patarimai prieš operaciją:

 • 6 valandas prieš procedūrą valgykite tik lengvą maistą;
 • bent 2 savaites prieš augmentaciją venkite kraują skystinančių vaistų;
 • 4 savaites iki operacijos venkite griežtų dietų;
 • bent 8 savaites iki augmentacijos rekomenduojama nevartoti kontraceptinių tablečių.

Žinoma, konsultacijos metu specialistas rekomenduos atlikti tam tikrus reikalingus tyrimus. Operacijos rytą nusiprauskite ir nenaudokite jokios odos kosmetikos (kremo, aliejaus, sviesto). Į operaciją atvykite be makiažo ar juvelyrinių dirbinių.

Pooperacinis laikotarpis po krūtinės didinimo

Grįžti prie kasdienės, didelio fizinio aktyvumo nereikalaujančios veiklos pacientė gali praėjus 5–7 dienoms po augmentacijos. Žinoma, aktyvios veiklos turi palaukti kur kas ilgiau. Atminkite, rezultatai, kuriuos matote paieškos sistemoje įvedę: krūtų didinimas riebalais – galerija – yra po kurio laiko ar net po kelių procedūrų matomas rezultatas.

Keli svarbūs aspektai, kuriuos reikėtų žinoti apie pooperacinį laikotarpį:

 • Būtina nešioti specialią liemenėlę. Bent 4–6 savaites reikės nešioti krūtis prilaikančią liemenėlę arba korsetinius drabužius tiek dieną, tiek naktį. Vėliau liemenėlės prireiks tik nakčiai arba užsiimant aktyvia fizine veikla.
 • Reikėtų vengti aktyvios fizinės veiklos. Bent 4 savaites patariama vengti ne tik fizinės veiklos, bet ir sunkesnių nei 5 kg daiktų kilnojimo.
 • Patariama miegoti ant nugaros. 3–4 savaites po procedūros rekomenduojama miegoti tik ant nugaros. Tokiu būdu nepajusite diskomforto ir leisite riebalams sklandžiai priaugti suleidimo vietose.

Gijimo trukmė priklauso nuo pacientės krūtų dydžio ir nusiurbto riebalinio audinio kiekio. SV plastinės chirurgijos centro gydytojai visuomet individualiai suteikia visą reikalingą informaciją tiek prieš, tiek po operacijos. Norėdami sklandaus gijimo proceso, laikykitės visų gydytojo nurodytų rekomendacijų.

Jei pageidaujama ryškesnio rezultato, po kurio laiko krūtinės didinimas riebalais gali būti pakartotas. Vis dėlto, derėtų suprasti, kad tokiu būdų krūtinė padidėja 1–2 dydžiais. Tiek natūralūs, tiek persodinti riebalai vienodai reaguoja į kūno svorio, hormonų ir gyvensenos pokyčius – norint išlaikyti nepriekaištingą rezultatą, būtina rūpintis sveikata ir, žinoma, kūno formų palaikymu.

Augmentacijos riebaliniu audiniu privalumai

Sprendimas didinti krūtinę riebaliniu audiniu turėtų būti priimtas įvertinus aukščiau pateiktą informaciją. Vis dėlto, nesunku išskirti ir esminius tokios procedūros privalumus. Pavyzdžiui:

 • formos pakeičiamos naudojant natūralią medžiagą (pacientės riebalinį audinį);
 • procedūra yra minimaliai invazinė;
 • pasiekiamas subtilus, ypač natūraliai atrodantis rezultatas;
 • operacija subtiliai suvienodina asimetriškas formas ir apimtis.

Akivaizdu, priežasčių, kodėl atliekamas krūtinės didinimas riebalais, gali būti įvairių. Kiekviena pacientė turi savų motyvų ir skirtingų lūkesčių. Svarbiausia pasirinkti kompetentingus specialistus. Kokybiškai atlikta kompleksinė procedūra leis džiaugtis lūkesčius atitinkančiu rezultatu ilgą laiką.

SV plastinės chirurgijos centre dirba patyrę ir kvalifikuoti chirurgijos specialistai. Jie užtikrina ne tik aukštą darbų kokybę, bet ir efektyvų rezultatą. Jeigu norite padailinti kūno kontūrą ar pakoreguoti asimetriją, susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu. Profesionalūs gydytojai atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir padės rasti individualiai geriausią sprendimą.

DUK

Krūtų didinimas riebalais kaina, nuo ko ji priklauso?

Augmentacijos kaina priklauso nuo nusiurbto riebalų kiekio ir pacientės lūkesčių. Žinoma, kainai turi įtakos ir tai, kiek kartų atliekama procedūra – ar po pirmo karto rezultatas tenkina, ar tenka procedūrą kartoti. Visgi, jeigu prireikia pakartotinės procedūros, natūralu, kad išlaidos bus didesnės. Daugiau informacijos apie kainas galite rasti šio puslapio viršuje arba susisiekę su mumis telefonu, el. paštu ar kitu jums patogiu būdu.

Ar visoms moterims tinkamas krūtinės didinimas riebalais?

Deja, ne visos moterys gali pasirinkti šią operaciją. Pacientėms, norinčioms pasididinti krūtinę ne 1–2 dydžiais, o daugiau, rekomenduojama rinktis didinimą implantais. Ta pati rekomendacija išlieka ir toms, kurios užsiima aktyvia fizine veikla, yra smulkaus kūno sudėjimo. Augmentacija riebaliniais audiniais puikiai tinka moterims, kurios nenori drastiško krūtų pokyčio, tik sugrąžinti simetriją, minimaliai padidinti krūtinę išlaikant itin natūralų vaizdą.

Kokia yra operacijos komplikacijų rizika?

Kaip ir bet kuri kita intervencija, taip ir augmentacija riebaliniais audiniais pasižymi panašia rizika. Priklausomai nuo individualių kūno ypatumų, gali kilti reakcija į anesteziją. Neretai po operacijos kamuoja nedidelis patinimas, tempimo pojūtis, spenelio jautrumo sumažėjimas, skausmas ir kraujosruvos. Visa tai – natūrali gijimo proceso dalis.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up