fbpx

Krūtų mažinimas

Krūtų mažinimas – operacija atliekama moterims, kurias vargina pernelyg didelės krūtys. Ši operacija atliekama ne tik dėl estetikos, bet ir fiziniam diskomfortui: nugaros, kaklo, stuburo skausmui, kvėpavimo sutrikimui ar odos uždegimui po krūtimis panaikinti.

Krūtų mažinimas yra chirurginė procedūra, kurios metu per didelės, nusileidusios, stangrumą praradusios krūtys yra sumažinamos, pakeliamos ir joms suteikiama natūrali krūties forma. Krūtų mažinimas gali būti derinamas su krūtų pakėlimo operacija. Taip pat atliekama tuo atveju, kai viena krūtis yra didesnė už kitą.

Operacija

Krūtų mažinimo operacija atliekama bendrinėjė nejautroje. Operacijos metu sumažinamas ir pakeliamas nusmukęs krūtų spenelis, pašalinami pertekliniai krūties audiniai.

Pjūvis yra susiuvamas vertikaliai arba paverstos „T“ forma.

Vertikalaus pjūvio krūtų mažinimo schema

Krūtų mažinimas

Apverstos „T“ pjūvio krūtų mažinimo schema

Krūtų pakėlimas mažinimas

Operacinė rizika

Krūtų mažinimas kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, spenelio jautrumo sumažėjimą, pooperacinį skausmą, kraujosrūvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

POOPERACINIS LAIKOTARPIS:

  • Paceintės gali grįžti į darbą po 7- 12 dienų.
  •  Krūtų tinimas, kraujosrūvos gali būti keletą savaičių.
  • Ribojama fizinė veikla keletą mėnesių.
  • 4-6 savaites būtina nešioti specialią kompresinę liemenėlę.
  • Po operacijos reikėtų saugotis staigaus svorio praradimo ar priaugimo. Priešingu atveju, ateityje gali prireikti papildomų krūtų formos korekcijų operacijų.

Rezulatatai

Akivaizdūs pokyčiai jau pastebimi iš karto: stangresnės krūtys, dingsta varginę skausmai, jaučiamas lengvumas, laisvesnis judėjimas, nelieka nukarusių krūtų įspūdžio.

Svajojate apie tobulesnį kūną?

Registruotis konsultacijai

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up