fbpx

Krūtų mažinimas

Krūtų mažinimas – operacija, atliekama moterims, kurias vargina pernelyg didelės krūtys. Ši operacija atliekama ne tik dėl estetikos, bet ir fiziniam diskomfortui: nugaros, kaklo, stuburo skausmui, kvėpavimo sutrikimui ar odos uždegimui po krūtimis panaikinti.

Krūtų mažinimo operacija yra chirurginė procedūra, kurios metu per didelės, nusileidusios, stangrumą praradusios krūtys sumažinamos, pakeliamos. Be to, joms suteikiama natūrali krūtų forma. Krūtų mažinimo procedūra gali būti derinama su krūtų pakėlimo operacija. Taip pat tokia paslauga gali būti atliekama tuo atveju, kai viena krūtis yra didesnė už kitą.

 

Operacija

Krūtų mažinimo operacija atliekama bendrinėje nejautroje. Operacijos metu sumažinamas ir pakeliamas nusmukęs krūtų spenelis, pašalinami pertekliniai krūties audiniai.

Pjūvis yra susiuvamas vertikaliai arba paverstos „T“ raidės forma.

Vertikalaus pjūvio krūtų mažinimo schema

Krūtų mažinimas

Apverstos „T“ pjūvio krūtų mažinimo schema

Krūtų pakėlimas mažinimas

Operacinė rizika

Krūtų mažinimas, kaip ir kiekviena intervencija, gali sukelti tam tikrą organizmo reakciją į anesteziją. Be to, dėl operacijos gali varginti laikinas patinimas, tempimo pojūtis, spenelio jautrumo sumažėjimas, pooperacinis skausmas, kraujosruvos. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

 

POOPERACINIS LAIKOTARPIS:

Dėl atidžios „SV plastinės chirurgijos centro“ komandos priežiūros po operacijos paprastai kamuoja tik nedidelis diskomfortas. Pateikiame kiek daugiau informacijos, ko derėtų tikėtis:

  • Pacientės gali grįžti į darbą po 7- 12 dienų.
  • Krūtų tinimas, kraujosruvos gali varginti keletą savaičių.
  • Fizinė veikla ribojama keletą mėnesių.
  • 4-6 savaites būtina nešioti specialią kompresinę liemenėlę.
  • Po operacijos reikėtų saugotis staigaus svorio praradimo ar priaugimo. Priešingu atveju, ateityje gali prireikti papildomų krūtų formos korekcijų operacijų.

Reguliariai lankantis pas savo specialistą apžiūrai, griežtai laikantis gydytojo nurodymų visi su pooperaciniu laikotarpiu susiję pojūčiai pranyksta gana greitai ir nebūna liekamųjų reiškinių (išskyrus praktiškai nepastebimus randelius).

 

Rezulatatai

Akivaizdūs pokyčiai, kuriuos užtikrina krūtų mažinimas, pastebimi jau iš karto. „SV plastinės chirurgijos centro“ pacientes džiugina stangresnės krūtys, dingę varginę skausmai. Be to, jaučiamas lengvumas, tampa paprasčiau judėti, nelieka nukarusių krūtų įspūdžio ir tiesiog padidėja pasitikėjimas savimi. Žemiau pateikti tikri pavyzdžiai – puikus šios operacijos rezultatų įrodymas.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up