Veido implantai

Skruostų implantai – skruostų didinimas

Išraiškingas veidas yra vienas iš svarbesnių žmogaus grožio simbolių. Daug moterų ir vyrų nėra patenkinti savo veido forma. Plastikos chirurgas, naudodamas skruostų implantus, gali ne tik padidinti skruostų tūrį, bet pakelti suglebusius veido audinius. Veido implantai naudojami tiek po veido traumų, tiek norint pakeisti veido proporcijas, esant atskirų veido dalių disharmonijai. Skruostų implantai yra įvairių formų ir dydžių. Jie gaminami iš specialių aukštosios medicinos technologijos medžiagų, naudojamų jau daug metų. Operacijai tinkamiausi kandidatai yra tie, kurie yra psichologiškai pasiruošę pokyčiams ir realiai vertina pooperacinius lūkesčius.

Skruostų implantų procedūra ir sveikimas

Operacija gali būti atliekama vietinėje nejautroje, su sedacija arba bendrinėje nejautroje. Pjūvis atliekamas burnos gleivinėje (yra nematomas) virš viršutinių dantų. Suformuojama ložė burnos implantui audinių gilumoje. Įdedamas reikiamo dydžio implantas. Pjūvis susiuvamas tirpstančiais siūlais.

Tinimas ir nedidelės kraujosrūvos gali būti iki 2 savaičių. Po 2 savaičių, pacientas gali grįžti į socialinę aplinką. Veidas bus paburkęs, tačiau nestipriai. Veido kontūras išryškės po 4 mėnesių. Operacijos efektas ilgalaikis.

Smakro implantas – smakro didinimas

Jau nuo antikos laikų išsivystęs smakras buvo stiprios asmenybės požymis. Šiuolaikiniame kontekste išraiškingas smakras yra vienas iš veido grožio požymių. Smakro padidinimo operacija – tai procedūra kuri tūkstančiams žmonių padeda pakeisti veido kontūrą ir pasiekti tinkamą veido proporcijų balansą.

Vyrai

Veido-implantai-smakras-vyras-1030x733

Moterys

Veido-implantai-smakras-moteris-1030x733

Kas geriausi kandidatai šiai operacijai?

Geriausi kandidatai smakro padidinimo operacijai yra pacientai su nusklembtu arba mažu smakru. Jei Jūs turite smakrą, kuris atrodo per mažas, palyginus su kitais veido bruožais, Jums smakro padidinimo operacija tap pat padėtų. Pavyzdžiui: smakro implantas gali patobulinti kaklo liniją ir padaryti taip, kad didelė nosis atrodytų mažesnė, tai padės subalansuoti veido bruožus. Taip pat gali patobulinti apvalainą veidą ir kaklą. Vyrams smakras turėtų būti arti arba prie pat raudonos linijos. Moterims smakras turėtų būti keletą milimetrų nuo raudonos linijos.

Kaip atliekamas smakro padidinimas?

Smakro implantas gali būti įdėtas per paslėptą odos pjūvį po smakru (A) arba per mažą pjūvį burnos viduje (B). Operacija atliekama bendrinėje nejautroje, atlikus odos ar gleivinės pjūvį. Smakro minkštieji audiniai kartu su antkauliu yra atidalinami suformuojant ložę implantui. Implantas fiksuojamas specialiomis siūlėmis arba varžtais. Pjūvis užsiuvamas vidine siūle.

Operacinė rizika

Veido implantų operacija kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą, kraujosrūvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

Po operacijos:

  • Siūlai pašalinami po 7 dienų. Jei pjūvis atliekamas burnos ertmėje, siūlų šalinti dažniausiai nereikia, nes jie ištirpsta.
  • Pirmas dvi paras reikia šaldyti operuotą sritį ledais (3 kartus per dieną, po 30 min. – 1 val.).
  • Maždaug 1–2 mėnesius vertėtų vengti fizinio aktyvumo.
  • Pirminis rezultatas matomas po 2–3 savaičių, atslūgus tinimui. Galutinis – maždaug po 4–6 mėnesių. Operacijos efektas ilgalaikis.

SV plastinės chirurgijos centre dirba kvalifikuoti chirurgijos specialistai, kurie užtikrina ne tik sklandžią procedūros eigą, bet ir efektyvų rezultatą. Jau kuris laikas svarstote apie veido implantus? Patyrę plastikos chirurgai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up