PRP Plazmoliftingas

PRP procedūra atliekama naudojant paties paciento kraujo kūnelius – trombocitus. Jos tikslas – įvairių odos problemų sprendimas, plaukų slinkimo gydymas.

Procedūra yra ypač saugi, nėra alergijos ar infekcijos rizikos, nes naudojamas tik paties paciento kraujas, be jokių papildomų cheminių medžiagų ar aktyvatorių.

Dažniausiai ji atliekama sulaukusioms (-iems) 30–35 metų, siekiant atjauninti odą.

Procedūra

PRP plazmoliftingo metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo (apie 25–27 ml), kuris specialiai paruošiamas – išgaunamas trombocitų koncentratas. Gautame skystyje trombocitų skaičius yra net iki 5 kartų didesnis, lyginant su įprastu kiekiu kraujyje. Šių kraujo kūnelių sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iš karto.

Trombocitų išskiriami augimo faktoriai suaktyvina natūralias kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastanino gamybą.

Pati PRP procedūra dažniausiai trunka nuo 30 iki 60 min. Vidutiniškai pažeistos odos atstatymas atliekamas nuo 2 iki 24 valandų.

Poveikis:

  • senstančios odos atjauninimas (angl. anti-aging): atkuriamas odos stangrumas bei standumas;
  • greitesnis žaizdų gijimas;
  • susiaurėjusios išsiplėtusios poros;
  • sumažėjęs plaukų slinkimas ar net nuplikimas;
  • mažesnės alerginės odos reakcijos;
  • mažesni, beveik nepastebimi randai po aknės, operacijų ar traumų;
  • šviesesnės pigmentinės dėmės.

PRP terapijos derinimas su kitomis atjauninančiomis procedūromis

PRP plazmoliftingą galima derinti su odos užpildais, botulino toksino injekcijomis, procedūromis lazeriu ir chirurginėmis operacijomis. Laikui bėgant PRP terapijos poveikis audiniams didėja, o naudojant įprastinius užpildus – mažėja.

Poveikis odai

Rezultatai pradeda matytis jau po 2–4 savaičių ir laikui bėgant tik ryškėja. PRP procedūra atliekama 2–3 kartus per metus tam, kad būtų išlaikomas maksimalus efektas.

Plaukų slinkimas

PRP terapiją gali būti veiksminga plaukų slinkimui gydyti. Ši procedūra tinkama įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, kovojantiems su plaukų slinkimu, norintiems paskatinti plaukų augimą ir tiems, kurie trokšta sveikų, stiprių plaukų.

Rezultatai

Trombocitų išskiriami plaukų augimo faktoriai pastebimi praėjus maždaug trims ar keturiems mėnesiams po pirmosios PRP procedūros atlikimo. PRP procedūros metu ir po jos šie kraujo kūneliai atpalaiduoja augimo faktorius, kurie atsakingi už plauko augimo ciklą. PRP (trombocitais praturtinta plazma) aktyvuoja plauko folikulų dalijimąsi.

Terapijos efektas po kiekvienos procedūros tik didėja ir tampa vis labiau pastebimas. PRP procedūra plaukams paprastai kartojama kas 2–3 mėnesius. Procedūrų skaičių dažniausiai numato gydytojas, kuris įvertina plaukų slinkimo intensyvumą, kontraindikacijas ir kitus gydymui svarbius faktorius.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up