Mezoterapija

Mezoterapija – idealus pasirinkimas odos bei plaukų kokybei gerinti

Mezoterapija yra odos, plaukų atstatomoji ir priežiūros procedūra, atliekama naudojant intensyvius mezoterapinius kokteilius. Procedūros metu naudojamas aparatas, kuriuo atliekama daug mikrodūrių. Šie dūriai paskatina produktą įsiskverbti į gilesnius odos sluoksnius ir užtikrina geresnį poveikį. Visgi kodėl verta rinktis mezoterapijos procedūrą, koks produktas yra tinkamiausias ir kas yra „Anti-ageing“, adatinė mezoterapija?

Koks pagrindinis mezoterapijos tikslas?

Estetinės mezoterapijos tikslas – ne tik pagerinti odos ar plaukų kokybę, bet ir pamaitinti ją iš vidaus. Sakoma, kad užtenka tik tepamų veido kremų. Deja, tai mitas. Nė vienas kremas negali aprūpinti organizmo tokiu kiekiu veikliųjų medžiagų, kaip mezoterapija veidui, odai bei plaukams.

Mezoterapijos privalumai

Mezoterapija turi daug privalumų:

 • Ji puikiai tinka tiems, kurie vengia invazinių procedūrų, reikalaujančių ilgo gijimo periodo, pageidauja trumpos procedūros ir greito rezultato.
 • Mezoterapijos procedūros pasižymi mažu šalutinių poveikių kiekiu. Ji gali sukelti nežymius odos paraudimus ar kontūro nelygumus, kurie išnyksta labai greitai, maždaug per 30 minučių ar kelias valandas, priklausomai nuo odos jautrumo ir aktyvių komponentų pasisavinimo greičio.
 • Praktiškai iš karto po procedūros galima grįžti prie savo kasdienių darbų ir pasirodyti viešumoje.

Mezoterapijos procedūra ne tik yra efektyvi, bet ir nereikalaujanti ilgo, skausmingo gijimo proceso.

Procedūros taikymas

Mezoterapija veidui ir odai estetinėje kosmetologijoje naudojama esant:

 • amžiniam odos senėjimui (jo profilaktikai ir gydymui);
 • fotosenėjimui;
 • sausai, atoniškai odai;
 • raukšlėms;
 • papilkėjusiai, „rūkalių“ odai;
 • riebiai, porėtai odai;
 • praradusiai elastingumą bei suglebusiai odai;
 • padidėjusiai odos pigmentacijai;
 • maišeliams po akimis, patamsėjus paakiams;
 • dvigubam pagurkliui;
 • celiulitui, strijoms;
 • plaukų slinkimui (po streso, gimdymo, esant židininiam ar androgeniniam plikimui);
 • silpniems, lūžinėjantiems, gyvybingumą praradusiems plaukams;
 • randams (po aknės, traumų).

Mezoterapijos procedūra gali pagerinti veido ir odos būklę daugybe atvejų, tereikia tinkamo stiprumo preparato ir pakankamo procedūrų skaičiaus.

Kada mezoterapija neatliekama?

Kai kuriais atvejais mezoterapija veidui ar plaukams neatliekama, nes gali paveikti organizmą neigiamai. Mezoterapijos neverta rinktis:

 • nėščioms moterims;
 • esant ūmioms odos ligoms, lėtinių odos ligų paūmėjimui;
 • esant kraujo krešėjimo sutrikimams;
 • sergantiesiems kai kuriomis neurologinėmis ligomis (pvz., epilepsija);
 • iš karto po operacijos;
 • jei pacientas netoleruoja vieno iš mezoterapijos komponentų.

Norint išgauti patį geriausią rezultatą, svarbu atsižvelgti į galimus rizikos veiksnius. Visus juos galite aptarti su pasirinktu specialistu.

Vieni geriausių mezoterapijos mišinių – NCTF. Kuo jie naudingi?

Pagaliau ir Lietuvoje naudojamas naujoviškas, inovatyvus bei daugelį privalumų turintis „Laboratores Filorga“ mezoterapijos mišinys NCTF, kurį naudojant atliekama nepriekaištingos kokybės mezoterapija veidui, kūno odai ar plaukams. Šis produktas pirmiausia išsiskiria procedūros rezultatu, kuris gaunamas dėl per daugiau nei 30 metų ištobulintos sudėties. Rezultatus kompanija pagrindė klinikiniais tyrimais tiek „in vivo“, tiek „in vitro“ („in vitro“ tyrimus atliko nepriklausoma laboratorija „Bioalternatives“, Genҫay (86), 2007).

NCTF gamyba – ypatinga

Produkto sterilizacijai naudojama ne aukšta temperatūra, o dviguba membraninė filtracija, kuri užtikrina sudėtyje esančių veikliųjų medžiagų (vitaminų, aminorūgščių, antioksidantų) natūralių savybių išlaikymą bei geresnį biologinį priėmimą (idealus dydis prasiskverbimui į ląsteles).

Geras poveikis priklauso nuo kokteilio sudėties

Mezoterapija veidui, odai ir plaukams atliekama naudojant NCTF mišinį, kurio sudėtis puikiai pritaikyta norint užtikrinti pageidautiną poveikį: antioksidacinį poveikį odos, o taip pat ir endotelio ląstelėms, ląstelinę medžiagų apykaitą ir drėkinimo stimuliavimą. Kokteiliai sudėtyje turi ne tik vitaminų, aminorūgščių, mineralų, antioksidantų, koenzimų, bet ir nukleininių rūgščių, kurios įeina į ląstelių DNR ir RNR sudėtį. Visi šie komponentai padeda apsaugoti odą nuo ją sendinančių procesų, juos sustabdyti ir atstatyti odos struktūrą.

Mezoterapijos mišinio NCTF klinikiniais duomenimis įrodytas efektyvumas

Rezultatai po 5 procedūrų kurso*

+72%  SMULKIOS RAUKŠLELĖS IR RAUKŠLĖS sumažėjo 67% atvejų
+103% ODOS TONUSAS pagerėjo 73% atvejų
+132%  DRĖKINIMAS pagerėjo 83% atvejų
+144% ODOS SKAISTUMAS IR ŠVYTĖJIMAS pagerėjo 88% atvejų

*Klinikinio tyrimo, kurį atliko 17 prancūzų mokslininkų su 40 pacientų (amžius – nuo 29 iki 80 metų), kuriems buvo atliktos 5-ios NCTF135HA® injekcijos, rezultatai.

Kompanija „Laboratoires FILORGA“, gaminanti kokteilį NCTF, taikomą, kai atliekama mezoterapija veidui ir plaukams, atitinka farmacinės kompanijos ISO standartus. Dėl šios priežasties ir jų sukurti mezoterapijos mišiniai turi CE sertifikatą. Be to, jie yra registruoti Lietuvoje kaip medicininiai gaminiai. Tai užtikrina, kad produktai yra švarūs ir saugūs. 

Kas yra „Anti-ageing“ mezoterapija?

„Anti-ageing“ mezoterapija – tai visapusiškai veikianti procedūra, stabdanti odos senėjimą ir šalinanti jo priežastis. Tačiau derėtų akcentuoti, kad šio tipo mezoterapija veidui ir odai yra biologinis odos gydymo metodas, reikalaujantis daugiau nei vienos procedūros, kad oda pastebimai atjaunėtų.

„Anti-ageing“ rezultatas

Akivaizdus rezultatas matomas vos po pirmos procedūros: oda labiau prisotinama drėgmės, pagerėja jos tonusas. Įpusėjus kursą odos atspalvis tampa tolygesnis, tarsi švytintis. Be to, mezoterapija padeda odos struktūrai: ji atsinaujina, tampa daug elastingesnė ir tvirtesnė, veidas pastebimai atjaunėja, sumažėja raukšlelių.

Kai kuriems žmonėms po „Anti ageing“ mezoterapijos gali atsirasti nedidelių kraujosruvų, tačiau jos išnyksta per 5–7 dienas.

„Anti-ageing“ mezoterapija veidui paprastai atliekama kelis kartus. Vienas gydymo kursas dažniausiai sudaro 5–10 procedūrų. Procedūrą reikėtų kartoti kas 7–14 d. Atlikus 5 procedūras, profilaktiškai vėliau galima atlikti po 1–2 procedūras per mėnesį.

Adatinė mezoterapija ir jos nauda plaukams

Niekam ne paslaptis: dauguma vyrų ir moterų svajoja turėti tokius pat gražius, sveikus ir blizgančius plaukus, kaip modeliai, reklamuojantys plaukų priežiūros priemones. Mokate didelius pinigus už abejotinos kokybės šampūnus ir kaukes, nors giliai viduje suprantate, kad tai laikinas ir ilgalaikių rezultatų neteikiantis efektas?

Kaip jau aptarėme, „SV plastinės chirurgijos centro“ specialistai ne tik užsiima mezoterapija veidui. Jie siūlo išbandyti tikrai veiksmingą procedūrą – adatinę mezoterapiją, skirtą plaukams. Ši procedūra tinkama įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, kovojantiems su plikimu, sezoniniu plaukų slinkimu, norintiems paskatinti plaukų augimą bei tiems, kurie tiesiog trokšta sveikų ir stiprių plaukų.

Adatinė mezoterapija taip pat yra efektyvi norint:

 • užtikrinti plaukų žvilgesį;
 • sudrėkinti ir pamaitinti galvos odą (tai padeda išvengti sudirgimų, pleiskanų, seborėjinio dermatito ir kt.).

Mezoterapija – tai vienas geriausių sprendimų norint patobulinti savo odos, veido ar plaukų būklę, ne tik patobulinti išvaizdą, bet ir pastebimai atjaunėti.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up