Žastų plastika

Žastų plastikos operacija dar kitaip vadinama (brachioplastika) atliekama norint pašalinti odos ir riebalinio audinio perteklių, kuris atsiranda dėl svorio pokyčių, mažo odos elastingumo, senėjimo ar paveldimumo. Dažnai tokia žastų būklė yra nepataisoma net  aktyviai sportuojant. Efektingiausias būdas padailinti žastų ir pažastų srities kontūrus, suteikti rankoms estetišką vaizdą – chirurginis gydymas.

Operacija

Žastu plastikos operacija atliekama bendrinėje nejautroje ir trunka 2 valandas. Operacijos metu sumažinamas kabančios odos perteklius žastų srityje, įtempiamas ir išlyginamas formuojantis viršutinės rankos dalies formą pagrindinis palaikomasis audinys, pašalinamas viršutinėje rankos dalyje susikaupusių riebalinio audinio perteklius. 

OPERACINĖ RIZIKA

Žastų plastika kaip ir kiekviena intervencija gali turėti tam tikrą reakciją į anesteziją, laikinus patinimus, tempimo jausmą, pooperacinį skausmą, kraujosruvas. Labai retai pasitaiko kraujavimas, žaizdos infekcija, randų hipertrofija.

PO OPERACIJOS TIKSLINGA:

  • Vieną parą praleisti stacionare;
  • Apriboti fizinį aktyvumą 2 savaites;
  • Dėvėti specialias kompresinės rankoves 2 mėnesius.

Rezultatai

Lygesnis, tvirtesnis rankų kontūras pastebimas iš karto po operacijas. Pjūvio vietoje išliks nedidelis, plonas randas. Žastų plastikos rezultatai yra ilgalaikiai, tačiau jie nemaža dalimi priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo, mitybos ir fizinio aktyvumo.

SV plastinės chirurgijos centre dirba kvalifikuoti chirurgijos specialistai, kurie užtikrina ne tik sklandžią procedūros eigą, bet ir efektyvų rezultatą. Jau kuris laikas svarstote apie žastų plastikos operaciją? Patyrę plastikos chirurgai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up