Sėdmenų didinimas implantais

Kas tai per procedūra?

Sakoma, kad tai, ką šou verslo pasaulyje pasiekė Pamela Anderson savo įstabia krūtine, Jennifer Lopez pasiekė savo sėdmenimis. Per pastaruosius keletą metų sėdmenys ir pilvas tobulinami vis dažniau, tai tampa dalinai mados diktuojama tendencija. Braziliškas sėdmenų pakėlimas (angl. the brazilian butt lift) – tai sėdmenų didinimo procedūra, kurios metu pacientėms įdedami specialūs implantai. Po operacijos atlikimo jaunatviški,  stangrūs ir atsikišę sėdmenys kūnui suteikia geidulingumo ir patrauklumo, kurio slapčia nori kiekviena moteris.

Kaip atliekamas sėdmenų didinimas implantais?

Smulkaus sudėjimo moterys neturi pakankamai riebalų kūne, kad būtų galima atlikti brazilišką sėdmenų pakėlimą, kuriam vietoje implantų naudojami pacientės riebalai. Taigi, jei moteris neturi pakankamai riebalų, kitas būdas padidinti sėdmenis – naudoti silikoninius sėdmenų implantus.

Implantams įdėti padaromi maži pjūviai plyšelyje tarp sėdmenų. Tada specialūs implantai įdedami į sėdmenų audinius, vengiant tų vietų, kur yra svarbūs nervai. Kai pjūvis užgyja, tampa beveik neįmanoma pastebėti, jog naudojami implantai.

Rezultatas – apvalūs, dailūs ir iškilūs sėdmenys. Implantų įterpimas padidins viršutinę ir išorinę sėdmenų dalis, tačiau kiek sunkiau užpildyti apatinę sėdmenų dalį. Sėdmenų didinimas implantais šioje vietoje negalimas dėl rizikos, kad tai gali pažeisti nervus. Tam, kad būtų įmanoma saugiai ir efektyviai užpildyti apatinę sėdmenų dalį, naudojamos riebalų injekcijos.

1 Pav.

Sėdmenų implantai

Pooperacinis periodas

Po implantų įdėjimo tiesiogiai ant sėdmenų sėsti negalima iki 3 savaičių. Toks atsargumas reikalingas tam, kad būtų garantuotas ilgalaikis rezultatas. Dauguma pacientų gali grįžti į darbą per dvi savaites. Taip pat dvi savaites reikia nešioti specialų korsetą, kuris padeda kontroliuoti sėdmenų tinimą, tačiau nedidelis patinimas gali išsilaikyti iki 6 savaičių. Jūs turėtumėte būti pasirengę vėl grįžti į įprastą veiklą po operacijos praėjus maždaug 4 savaitėms.

Rezultatai

Sėdmenų didinimas implantais yra išties efektyvus – rezultatai matomi iš karto po operacijos, tačiau galutinis, norimas vaizdas matomas praėjus dar keliems mėnesiams. Po šios procedūros suapvalėja, padidėja sėdmenys, jie tampa labiau išryškinti. Sėdmenų didinimo efektas yra ilgalaikis, tačiau jis nemaža dalimi priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo: mitybos įpročių, fizinio aktyvumo. Bendras kūno svorio augimas gali neigiamai paveikti sėdmenų formą, todėl sveika gyvensena yra labai svarbi.

Apvalūs, išraiškingi sėdmenys – vienas moteriškumo simbolių ir kūno dalis, traukianti daugelio vyrų dėmesį. Mūsų klinikos chirurgai pasirūpins, kad jaustumėtės gundančiai ir spinduliuotumėte moteriškumu nevaržomai.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up