Injekcijos nuo raukšlių: kaip pasiekti geriausius rezultatus?

Injekcijos veidui leidžia akivaizdžiai pagerinti raukšlių išvaizdą. Pasirinkus patyrusius šios srities specialistus, galima džiaugtis išties puikiais rezultatais. Tam, kad pasiekti juos būtų lengviau ir kelionė link jaunatviškesnės išvaizdos būtų kuo malonesnė, pateikiame Jums keletą naudingų patarimų.

1. Pasirinkite kvalifikuotą specialistą

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, norint užtikrinti maksimaliai gerus procedūros rezultatus, yra specialisto pasirinkimas. Svarbu, kad injekcijas atliekantis žmogus būtų kompetentingas ir puikiai išmanytų savo darbą. SV plastinės chirurgijos centro komandą sudaro geriausi savo srities ekspertai, kuriais galite pasitikėti 100 proc.

Kvalifikuoti ir daug patirties turintys specialistais įsigilina į kiekvieno paciento poreikius, norus bei galimybes, kas leidžia pasiekti maksimaliai gerus rezultatus. Domina hialurono injekcijos nuo raukšlių? Paspaudę ant nuorodos galite rasti daugiau naudingos informacijos, susijusios su šia procedūra.

2. Aiškiai apibūdinkite rezultatus, kurių siekiate

Injekciją atliekantis specialistas turi aiškiai žinoti, kokių rezultatų Jūs siekiate. Todėl prieš konsultaciją derėtų skirti šiek tiek laiko ir gerai apgalvoti savo lūkesčius. Kuo detaliau perteiksite savo viziją ir įsitikinsite galimybe ją įgyvendinti, tuo labiau tikėtina, kad būsite iš tiesų patenkinti procedūros rezultatais.

3. Nesijaudinkite dėl nedidelių mėlynių

Net jeigu injekcijos veidui atliekamos nepriekaištingai, po jų gali likti nedidelės mėlynės ir kraujosruvos. Tačiau dėl to visiškai nereikėtų jaudintis. Esant poreikiui, pavyzdžiui, einant į viešumą, po procedūros atsiradusias mėlynes ir kraujosruvas galima lengvai užmaskuoti makiažu. Taip niekas net nepastebės, kad buvo atliktas veido pakėlimas užpildais.

4. Atsisakykite alkoholio ir venkite sunkaus fizinio krūvio

Rezultatai paprastai išryškėja per 2–3 dienas po atliktos injekcijos nuo raukšlių. Pirmas porą dienų po procedūros patariama atsisakyti alkoholio ir sporto. Tiek vienas, tiek kitas gali pagreitinti medžiagų apykaitą ir turėti įtakos procedūros rezultatams. Pora dienų yra išties trumpas laikotarpis, todėl net nepastebėsite, kaip jos praeis.

5. Išgerkite vaistų, jeigu jaučiate skausmą

Po kosmetinės injekcijos veidui dažniausiai neturėtumėte jausti skausmo. Vis dėlto, jeigu jo nepavyksta išvengti, pirmąsias porą dienų galima vartoti skausmą malšinančius vaistus. Tačiau prieš tai tikslinga pasitarti su specialistu, nes dėl kai kurių iš jų gali padidėti mėlynės. Tiesa, jas sumažinti paprastai padeda šalti kompresai.

Norite sumažinti raukšles ir džiaugtis jaunatviškesne išvaizda? Veido pakėlimas užpildais gali būti tobulas pasirinkimas. Susisiekite su mumis – SV plastinės chirurgijos specialistai pasiruošę Jums padėti! Įsitikinkite, kad injekcijos nuo raukšlių gali suteikti taip trokštamus rezultatus.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up