7 įdomūs ir svarbūs faktai apie riebalų nusiurbimą

Šiais laikais, kai įvairios plastinės ir estetinės procedūros tampa vis populiaresnės, atsiranda ir didesnis tam tikros informacijos poreikis. Tai neturėtų stebinti, nes žmonės tiesiog nori geriau pažinti šios srities galimybes. Ypač didelio dėmesio pastaruoju metu sulaukia liposakcija, arba kitaip – riebalų nusiurbimas. Taigi, štai 7 įdomūs ir svarbūs faktai apie jį.

1. Tai nepakeičia fizinio aktyvumo svarbos

Liposakcija yra puikus būdas pagražinti savo kūno linijas ir pašalinti tam tikrose vietose susikaupusius riebalus. Visgi, ji nėra skirta viršsvorio korekcijai, todėl nepakeičia fizinio aktyvumo svarbos. Tokia procedūra dažniausiai atliekama norint panaikinti riebalus iš tokių vietų kaip vidinė šlaunų dalis, šonai, smakras ir pan.

2. Ilgalaikiai rezultatai

Itin džiuginantis faktas yra tas, kad liposakcijos rezultatai – ilgalaikiai. Suaugusio žmogaus organizmas negali gaminti naujų riebalų ląstelių, todėl pašalintos jos neatsinaujina. Žinoma, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į paties paciento indėlį – sveika, subalansuota mityba ir aktyvus gyvenimo būdas yra itin svarbūs. Atsižvelgus į tai, riebalų nusiurbimas džiugina ilgalaikiais rezultatais.

3. Metodas išvystytas dar 1985 metais

Teigiama, kad tokia procedūra pirmą kartą buvo atlikta Italijoje, 1974 metais, tačiau iki šių dienų naudojamas metodas buvo išvystytas Kalifornijoje, 1985-aisiais. Patobulinimai buvo atliekami siekiant sumažinti pooperacinį kraujavimą ir odos susiraukšlėjimą. Nuo to laiko pradėtos naudoti kur kas mažesnės kiuretės, po kurių randų beveik nelieka.

4. Viena iš dažniausiai atliekamų procedūrų

Liposakcija yra antra dažniausiai atliekama plastinė operacija po krūtų didinimo. Jos populiarumas itin išaugo po procedūros patobulinimo. Daugumą žmonių žavi ir tai, kad riebalų nusiurbimas suteikia palyginti greitus rezultatus, kurie išlieka ilgą laiką.

5. Ypač svarbus chirurgo profesionalumas ir patirtis

Tam, kad ši operacija būtų sėkminga ir suteiktų norimus rezultatus, labai svarbu pasirinkti gerą kliniką, kurioje dirbtų patyrę savo srities profesionalai. Būtent jie turi tinkamas žinias ir įgūdžius, kurie būtini ne tik paskiriant tinkamą gydymo planą, bet ir šalinant reikiamą riebalų kiekį.

6. Tinka ir vyrams

Pakankamai dažnai kalbant apie įvairias plastines procedūras ir operacijas minimos tik moterys, tačiau verta paminėti ir tai, kad liposakcija gali būti atliekama ir vyrams. Bene dažniausiai riebalai jiems šalinami nuo tokių vietų kaip smakras, liemuo ir krūtinės sritis.

7. Įvairiapusė procedūros nauda

Riebalų nusiurbimas naudingas ne tik norint pagražinti savo kūno proporcijas, bet ir išspręsti kitas problemas. Po operacijos likę riebalai gali būti panaudojami veido raukšlių išlyginimui arba edemos (patinimo) gydymui.

Svarstote apie galimybę pasinaudoti tokia procedūra? SV plastinės chirurgijos centro specialistai gali Jums padėti. Jie kruopščiai įvertina kiekvieno paciento būklę ir paskiria tinkamiausią kamuojančios problemos sprendimo būdą. Dėl konkrečių atvejų galite konsultuotis su mūsų plastinės chirurgijos centro gydytojais.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up