Hialurono injekcijos: viskas, ką verta ikia apie jas žinoti

Žmonės, kaip ir kiti gyvi organizmai, nėra atsparūs laikui. Jis keičia mūsų išvaizdą, o pirmieji, ryškiausi ir labiausiai aplinkiniams matomi pakitimai – senėjimo požymiai – atsiranda ant veido. Iš pradžių pasirodo nedidelės mimikos raukšlelės, po kurio laiko šių raukšlelių skaičius padidėja, jos gilėja, nes oda nebėra tokia elastinga. Po truputį ji glemba, pilkėja, praranda skaistumą. Dalinė priežastis yra hialurono rūgšties trūkumas organizme. Inovatyvi priemonė su tuo kovoti – hialurono injekcijos. Pakalbėkime apie jas plačiau.

Hialuronas – natūralus komponentas

Išgirdę žodį „hialuronas“ daugelis žmonių pamano, jog tai – pašalinis, cheminis elementas. Norime paneigti šį mitą ir patikinti, jog tai – visiškai natūrali, odoje randama medžiaga, kurios trūkumas lemia odos senėjimą. Mažėjant rūgšties kiekiui organizme, prarandama pagrindinė jos funkcija – vandens kaupimas ir odos drėkinimas. O tai lemia odos gyvybingumo nykimą ir raukšleles.

Kaip atpažinti rūgšties trūkumą?

Tiesa ta, jog hialurono rūgšties trūkumas daro įtaką ne tik prastai odos būklei, tačiau net sąnariams ir regėjimui. O požymiai, kure gali įspėti apie tai – daugiau nei tik raukšlelės ant veido. Trūkumą taip pat gali padėti atpažinti:

  • Žvilgesį praradę plaukai.
  • Odos tempimas po prausimosi.
  • Lūžinėjantys, skilinėjantys nagai.
  • Pilka, bespalvė veido oda.

Žinoma, hialurono trūkumą gali padėti atstatyti ir papildai, tačiau jie ne tokie veiksmingi, o rezultatus pamatyti užtrunka kur kas ilgiau.  Jos iškart pamaitina odą iš vidaus ir ją atgaivina: atstato formą praradusius audinius, užpildo raukšleles.

Hialurono rūgšties nauda

Mūsų konservatyvioje visuomenėje įprasta manyti, kad hialuronas – tai tiesiog sparčiai išpopuliarėjusi mada, medijų ir kitų žiniasklaidos kanalų išpūstas melo burbulas. Vis dėlto, tai klaidinga nuomonė ir Svplastic.com specialistai patikina, kad ši rūgštis gali padėti išspręsti daug opių odos problemų. Kokia injekcijų nauda? Jos gali:

  • Sumažinti raukšleles ne tik ant veido, bet ir rankų ar kaklo srityse.
  • Atstatyti skruostų formą.
  • Suformuoti veido kontūrus.
  • Sumažinti po aknės gydymo likusius randelius.
  • Atstatyti odos drėgmę ir elastingumą.

Svarbu paminėti, kad hialurono injekcijos odą užpildo natūralia, jai priimtina medžiaga, todėl tai visiškai nekenkia organizmui. Su ja lengvai ir greitai atitolinsite senatvę, ilgiau atrodysite gyvybingi, jaunatviški, o teigiamas efektas išliks mažiausiai vienerius metus.

Hialuronas ne veltui vadinamas efektyviausia ir veiksmingiausia grožio formule. Jeigu pastebite, kad odos būklė blogėja, ji sausa, papilkėjusi ar ją kankina aukščiau mūsų paminėtos problemos –  Svplastic.com komanda su jumis pasidalins, kaip surasti tinkamiausią odos atstatymo būdą!

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up