Facelift: veido patempimo plastinė operacija – kada ji reikalinga?

Savaime suprantama – jaunystė ne amžina. Natūralūs senėjimo procesai betarpiškai keičia mūsų išvaizdą. To sustabdyti negalime. Galime atitinkamai savimi rūpinantis užlaikyti jaunystę ilgiau. Tačiau nei sveika mityba, nei sportas, nei jokios kosmetinės priemonės jaunystės neužlaikys ilgiau, nei jai lemta būti.

Laikui bėgant, mūsų kūnas keičiasi. Dažnai visai ne taip, kaip mes norėtume. Keičiasi visos mūsų kūno dalys, taip pat ir veidas. Daugėja raukšlių, sukrenta oda, akių vokai, paakiai. Apie trisdešimtuosius gyvenimo metus atsiranda raukšlių apie akis, ima svirti žemyn išoriniai antakių kampai, atsiranda odos perteklius viršutiniuose vokuose. 

Pasiekus ketvirtą dešimtį veidas neišvengiamai keičiasi 

Žmonėms, kurie dažnai raukosi, atsiranda gilių vertikalių raukšlių tarp akių, nusvyra antakių kraštai, atsiranda pavargusio ir pikto veido išraiška. Apie keturiasdešimtuosius metus keičiasi ir viduriniojo veido dalis: „plokštėja“ skruostai, gilėja nosies- lūpų raukšlės. Apie penkiasdešimtuosius metus pažandėje formuojasi pasmakrio ir kaklo raukšlės. 

Nors tai normalu, gyventi su tuo nėra malonu. Sulaukus brandaus amžiaus nenorime nustoti gyventi dėl jaučiamo diskomforto, nepasitikėjimo savimi. Atvirkščiai – tai laikas, kada gyventi norime labiausiai. Patyrę, išgyvenę, užtikrinti ir savimi patenkinti…

Jaunystė gali dar pabūti

Šiuolaikinė plastinė chirurgija šiems aktyviems, veikliems žmonėms siūlo optimalius sprendimus veido pokyčių problemoms spręsti. Veido patempimo operacija (angl. Facelift) gali išspręsti minėtas amžiaus problemas. 

Operacija atliekama tipiniu veido pakėlimo odos pjūviu, kuris daromas plaukuose ir natūraliose odos raukšlėse. Operacijos metu patempiama ne tik veido oda, tačiau ir gilesni sluoksniai: paodė, raiščiai bei raumenys. Įprastai operacijos metu patempiami skruostai, koreguojama pažandės linija ir kaklo raukšlės. Esant ryškiai poakinės linijos deformacijai, skruostų pakritimui bei lūpų kampų nusileidimui papildomai naudojama pažangi endoskopinė technika.

Po šios operacijos į darbą galima grįžti po 3-4 savaičių, tačiau galutinai veidas susiformuoja per maždaug pusę metų. Veido pakėlimo efektas vidutiniškai trunka 7- 12 metų, tačiau tai priklauso ir nuo pacientų gyvenimo būdo. Siekiant ilgalaikiškesnio efekto, būtina prižiūrėti savo kūną, veidą,  sveikatą – palaikyti fizinį aktyvumą, sveikai maitintis, neturėti žalingų įpročių, prižiūrėti odą.

Geriausi rezultatai – su sveiku požiūriu

Svarstant šią plastinę operaciją, kaip ir bet kurią kitą, svarbu turėti realistiškus lūkesčius. Jaunystės amžiams neišsaugosime, tačiau plastikos dėka galime ją užlaikyti ilgiau. Būtinai domėkitės operacijos reikalingumu, pobūdžiu ir numatomais rezultatais. Konsultuokitės su plastinės chirurgijos gydytojais, kurie jums išsamiai viską papasakos ir padės pasirinkti jums individualiai tinkamiausią sprendimą.

 

 

 


Mūsų centro plastikos chirurgai visada pasiruošę padėti jums įgyvendinti savo svajones. 

Greitą konsultaciją galite gauti parašę mums el. p. info@svplastic.com

Registruotis išsamiai gydytojo konsultacijai galite tel. 8 655 60629

 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up