Skruostų riebalų pašalinimas

Skruostų riebalai – tai riebalų “pagalvėlė”, esanti skruostų ertmėje kartu su seilių liauka, veido gyslomis ir nervais. Šių riebalų funkcija – veido raumenų judėsio balansas ir amortizacija, neurovaskulinių pluoštų apsauga, neigiamo slėgio susidarymo prevencija kūdikiams žindymo metu. Tai unikalūs riebalai (syssacosis), kurių neveikia lipolizė ir bendras organizmo išsekimas.
Tam tikram pacientų kontingentui galimai dėl genetikos diagnozuojamas padidėjęs skruostų riebalų kiekis. Ši neproporcinga riebalų masė, kurios didžioji dalis sukoncentruota apatiniame skruostų poliuje, deformuoja veido estetinį trikampį – pasendina veidą net jauniems žmonėms. Nereikia painioti šių riebalų su veido poodinių riebalų sluoksniu. Pastarųjų perteklius susiformuoja esant viršsvoriui ir sumažėja, koreguojant kūno masės indeksą. Dėl šios priežasties riebalų pašalinimo operacija yra saugi ir gali padėti asmenims, norintiems smulkesnės bei ovalesnės veido formos. 

Prieš operaciją

  • Tinkslinga susiplanuoti odontologo konsultaciją dėl dantų ir burnos ertmės būklės.
  • Geriausia nevartoti aspirino, česnako, imbero, kitų kraujo krešumą veikiančių vaistų 7 dienas prieš operaciją.
  • Laikytis burnos higienos principų.

Operacija

Skruostų riebalų pašalinimo operacija dažniausiai atliekama vietinėje nejautroje, tačiau pacientui pageidaujant, galima operuoti ir bendrinėje nejautroje. Operacijos metu pašalinamas skruostų riebalų dalis, esanti apatinėje skruostų dalyje atliekant nedidelius pjūvius vidinėje skruostų pusėje.

Operacinė rizika

Kaip ir kitos chirurginės intervencijos, ši operacija gali turėti nepageidaujamą poveikį. Tai pooperacinis kraujavimas, infekcija, skausmas, operacinių siūlų nelaikymas, randėjimas, veido asimetrija. Šios komplikacijos yra retos, dažniausiai pasitaiko tinkamai nesilaikant pooperacinio rėžimo, higienos.

Po operacijos

Po operacijos nelieka randų. Kosmetinis rezultatas atsiranda po audinių sugijimo ir persitvarkymo po 2-3 mėn. Pradiniame etape veidas būna patinęs apie 6-10 dienų, kaip po dantų pašalinimo procedūros. Siūlai tirpstantys, bet juos galima pašalinti po 14 dienų.

Rezultatai

Išryškėjusi žandikaulio linija, smulkesnė bei ovalesnė veido forma. Operacijos efektas ilgalaikis.

 

SV plastinės chirurgijos centre dirba kvalifikuoti chirurgijos specialistai, kurie užtikrina ne tik sklandžią procedūros eigą, bet ir efektyvų rezultatą. Jau kuris laikas svarstote apie skruostų riebalų pašalinimo operaciją? Patyrę plastikos chirurgai atsakys į visus rūpimus klausimus ir padės rasti geriausią sprendimą.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up