Veido odos procedūros – būdas grąžinti jaunystę

Laikas teka nesustabdomai. Deja, neretu atveju, kad ir kaip neblogai sektųsi tai maskuoti makiažu, ilgainiui oda mus išduoda ir atskleidžia amžių. Mūsų veido ir kaklo sritis yra pirmosios, kurias pamato aplinkiniai ir tos, kurios pirmiausiai parodo laiko tėkmės padarinius. Pastebėjus pirmuosius amžiaus ženklus veide, neretai skubame mąstyti, ką daryti, kaip tai sustabdyti ir kaip atjauninti odą. SV Plastinės Chirurgijos Centro specialistai dalinasi savo ilgamete patirtimi ir įžvalgomis, kaip sušvelninti metų tėkmės ženklus veido ir kaklo srityse.

 

Kaip vyksta odos senėjimas?

 

Odos senėjimo procesas neišvengiamas, jį patiriame visi. Senėjimo greitį lemia du pagrindiniai faktoriai: aplinkos veiksniai ir mūsų genetika. Prasidėjus senėjimui gali būti pastebėti kai kurie požymiai, jie skirstomi į:

  • Pasireiškia odos plonėjimas ir jos sausėjimas, deformacija, raukšlės.
  • Keratozė, akių vokų paburkimas, porų išsiplėtimas ir išskirtiniais, ekstremaliais atvejais – odos navikai.

Pirmieji odos senėjimo požymiai pradeda rastis apie 25-uosius gyvenimo metus: dažniausiai oda pradeda labiau sausėti, plonėti, atsiradusios raukšlės būna nepastovios, gana plonos, neretai tai būna mimikos raukšlės, esančios aplink akis, nosį, burną, ant kaktos. Visgi jos, kaip ir minėta, yra plonos, laikinos, nepastovios.

 

Botulino injekcijos

 

Jos, dar vadinamos „B0T0X“ ar neurotoksino injekcijomis, yra vienas iš populiaresnių sprendimų, pasirenkamų kovai su amžiaus padariniais. Tai yra gana veiksminga ir nesudėtinga procedūra, tačiau jos rezultatai matomi palyginus trumpai. Norintiems greito rezultato be gijimo laikotarpio, botulino injekcijos – puikus sprendimas. Tačiau tiems, kuriems svarbus ilgalaikis sprendimas, trunkantis bent 5 metus, ši procedūra nebus tinkama.

Tačiau nereikia nerimauti. Grožio industrija yra itin pažengusi, todėl gali pasiūlyti variantų visiems. Vienas iš tokių, kurio rezultatai bus matomi ilgiau, aptariamas žemiau.

 

Veido pakėlimas

 

Tai procedūra, kuri yra labiau invazinė nei botulino injekcijos. Atlikus šią operaciją, gijimo laikotarpis gali trukti ir iki 6 mėnesių. Tačiau veido pakėlimas pasižymi rezultatais, kurie truks žymiai ilgiau, todėl leis džiaugtis jaunai atrodančia, švytinčia ir stangria veido oda.

 

Kas dažniausiai kreipiasi?

 

Į plastikos chirurgus dėl veido odos, jo formos patobulinimo dažniausiai kreipiasi brandesnio amžiaus asmenys, norintys sugrąžinti dailias veido formas. Nors amžiumi vadovautis nereikėtų. Į specialistus gali kreiptis bet kuris asmuo, kurio netenkina veido forma ar kiti bruožai. Konsultacijų metu specialistai papasakos apie procedūros eigą ir padės rasti tinkamą sprendimą.

 

Kaip pasiruošti veido procedūroms?

 

Jei renkatės antrąją aptartą procedūrą – veido patempimą, nereikėtų vartoti aspirino ar kitų kraują skystinančių vaistų, taip pat, jei rūkote, tikslinga sumažinti cigarečių kiekį. Rūkymas blokuoja deguonies patekimą į kraują, o atliekant operaciją ir gyjant po jos tai ypač svarbu.

Be to, svarbu planuoti savo kūno svorį. Jei artimoje ateityje ketinate numesti daug svorio, vertėtų palūkėti ir operaciją atlikti stabilizavus jį. Metant svorį keičiasi poodinis riebalų sluoksnis ir didėja odos perteklius, todėl atlikus operaciją ir numetus svorio, rezultatai gali būti matomi ne taip ryškiai.

Pasiruošimas botulino toksino injekcijoms paprastesnis. Tačiau vis vien siūloma atidžiau kontroliuoti žalingus įpročius, norint, kad preparatas būtų efektyvus. Prieš pasirinkdami procedūrą, svarbu pasikonsultuoti su gydytoju. SV Plastinės Chirurgijos Centro specialistai visuomet skiria dėmesio kiekvienam pacientui asmeniškai ir papasakoja, kaip pasiruošti pasirinktoms procedūroms.

 

Kaip prižiūrėti odą po veido pakėlimo procedūros?

 

Bet kokiu atveju veido odos priežiūra yra svarbi. Taigi, atlikus procedūras, jos priežiūros poreikis nesumažėja. Norint išlaikyti rezultatus kuo ilgiau, derėtų laikytis keleto taisyklių:

  • Po operacijos pailsėkite. Pasiimkite 1 arba 2 savaites atostogų. Žinoma, tai priklauso nuo to, kokį darbą dirbate ir kaip jaučiatės, tačiau bent 3 savaites geriausia būtų neužsiimti bet kokia veikla, kurios metu patiriate daugiau įtampos: sportas ir pan.
  • Pjūvių priežiūra. Pravartu nenaudoti losjonų ar kremų bei alkoholinių, peroksidinių dezinfekavimo priemonių – tai gali sulėtinti gijimą. Taip pat, jei ant pjūvių užklijuojamos pleistrinės juostelės, jas palikite bent savaitę ar tol, kol nukris pačios. Prauskite šias vietas švelniai, be spaudimo, maloniai šiltu vandeniu, su trupučiu muilo. Ir nepamirškite atsižvelgti į plastikos chirurgo sudarytą pooperacinį planą.
  • Gyjant po veido patempimo operacijos dažnai pasirodo tinimas. Jis gali trukdyti valgyti, todėl geriausia rinktis kuo minkštesnį maistą: sriubas, košes, tyres. Tai palengvins ir sumažins kramtymą, todėl bus mažiau diskomforto ir pjūvio vietos gis greičiau.

Taisyklės pagelbės jūsų pjūviams gyti greičiau ir sumažins diskomfortą gijimo metu. Svarbu pabrėžti, kad mūsų centro specialistai po kiekvienos operacijos pacientams suteikia raštiškas gaires, kurios pagreitins gijimą ir užtikrins, kad rezultatai būtų tenkinantys ir matomi ilgai.

 

Kaip atliekamas veido patempimas?

 

Veido patempimo operacija dažniausiai atliekama bendrinėje nejautroje. Pjūvis atliekamas plaukuose arba natūraliose odos raukšlėse. Operacijos metu patempiami ir tokie gilesni odos sluoksniai kaip paodė, raumenys, raiščiai.

Dažniausiai veido pakėlimo metu koreguojami skruostai, kaklo raukšlės ir pažandės linija. Jei yra labai ryškios poakinės linijos deformacijos, SV Plastinės Chirurgijos Centro specialistai papildomai gali pasitelkti ir pažangią endoskopinę įrangą.

 

Norintiems sustabdyti laiko tėkmę ir svarstantiems, kaip sugrąžinti jaunystę į savo veidą, šios procedūros bus puikus sprendimas. Po jų  jausiitės laisvai, vėl pasitikėsite ir didžiuositės savimi bei savo išvaizda. SV Plastinės Chirurgijos Centro specialistai pasiruošę pasidalinti įžvalgomis ir padėti kiekvienam, norinčiam susigrąžinti tobulas veido formas. 

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up