Veido atjauninimo operacijos: ką rinktis?

Laikui bėgant veidas dažnai praranda savo formą, oda tampa suglebusi, atsiranda raukšlių. Kartais šie procesai būna ypač intensyvūs, o pasikeitęs vaizdas veidrodyje priverčia jaustis nepatogiai. Susigrąžinti jaunatvišką išvaizdą ir pasitikėjimą savimi  gali padėti veido atjauninimo operacijos. Atsižvelgiant į problemos sudėtingumą ir kliento norus, tai gali būti tiek veido patempimas, tiek kita, mažiau invazinė procedūra.

 

Veido liposkulptūra

Ši procedūra leidžia patobulinti ar atstatyti veido kontūrus naudojant kūno riebalus. Tai minimaliai invazinė procedūra, kurios metu nusiurbiamas nedidelis jų kiekis iš pilvo ar vidinės šlaunų pusės ir panaudojamas prarastam minkštųjų audinių tūrio užpildymui. Verta žinoti, kad prieš persodinant riebalus į vietas, kurioms reikalinga korekcija, jie atitinkamai  paruošiami. Procedūros metu dažniausiai koreguojamos smakro, skruostų, antakių, centrinės veido dalies ir smilkinių zonos. Be to, kartais atliekamas ir lūpų lipofilingas.

Pasirinkimas norintiems greitesnio rezultato

Po šios veido atjauninimo procedūros jėgos atgaunamos gana greitai ir lengvai. Liposkulptūra gali užtikrinti puikius išvaizdos pokyčius, nors ji ir nėra tokia sudėtinga kaip veido patempimas. Reikalui esant, ji leidžia panaikinti ir riebalų perteklių pasmakrėje, sudarantį dvigubo smakro įspūdį. Be to, taip gali būti atliekama ir kaklo korekcija.

 

Veido pakėlimas

Ši operacija yra sudėtingesnė ir atliekama bendrinėje nejautroje. Paprastai pjūviai daromi už ausų, palei natūralų kontūrą. Jie pasiekia ausų spenelius ir grįžta prie plaukų linijos. Pro šiuos pjūvelius oda ir yra patempiama, o jos perteklius pašalinamas. Operacijos metu patempiami ir gilesni sluoksniai: paodė, raiščiai ir raumenys. Taip pakoreguojami skruostai, pažandės linija ir kaklo raukšlės.

Sprendimams ryškiems amžiaus pokyčiams

Ši procedūra ypač tinka, kai kamuoja pastebimi amžiaus sukelti veido ar kaklo pakitimai. Tai gali būti ir labai suglebusi oda, ir gilios raukšlės. Žinoma, kiekvienas žmogus sensta individualiai, todėl veido patempimas ir jo apimtis gali skirtis. Kartais labiau suglebę būna skruostai ir apatinė veido dalis, kartais – apatinė dalis ir kaklas.

 

Endoskopinis veido pakėlimas

Jis atliekamas atsiradus ankstyviems senėjimo požymiams, t. y. apie 35–45 metus. Endoskopinė veido pakėlimo operacija atliekama bendrinėje nejautroje. Pats pavadinimas sufleruoja, kad procedūra atliekama endoskopu. Juo pro padarytus pjūvius atkeliami kaktos, skruostų audiniai ir pakeliami inkarinėmis siūlėmis. Taip sukuriamas antakių, akies išorinio kampo, skruostų ar lūpų kampų pakėlimo efektas.

Vienas iš pirmųjų galimų pasirinkimų

Šis atjauninimo būdas tinka tiems, kurių veido oda yra vis dar standi, tačiau pastebimi pakritę giluminiai veido sluoksniai. Tai gali būti matoma kaktos, antakių ar vidurinės veido dalies srityse. Kaip ir veido patempimas, ši procedūra suteikia ilgalaikį efektą, kuris individualiai gali trukti net iki 10 metų.

 

Amžiaus sukelti pokyčiai kelia diskomfortą? SV plastinės chirurgijos centro specialistai gali Jums padėti. Jie kruopščiai įvertina kiekvieno paciento būklę ir paskiria tinkamiausią kamuojančios problemos sprendimo būdą. Dėl konkrečių atvejų galite konsultuotis su mūsų plastinės chirurgijos centro gydytojais.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up