Visa tiesa apie veido patempimą

Plastinės operacijos šiais laikais atliekamos pakankamai dažnai. Vieni jas renkasi siekdami išspręsti tam tikras sveikatos problemas, kiti – norėdami džiaugtis jaunesne išvaizda. Tai tikrai nenuostabu, juk laikui bėgant mūsų kūne vykstantys senėjimo procesai lemia akivaizdžius pokyčius. Veido patempimas – vienas iš efektyviausių būdų, padedančių juos sušvelninti. Taigi, ką verta žinoti apie šią procedūrą kiekvienam, svarstančiam ją rinktis?

Kam dažniausiai atliekama

Pacientai, kurie kreipiasi į plastinės chirurgijos specialistus norėdami veido patempimo procedūros, dažniausiai yra brandaus ir vyresniojo amžiaus. Pagrindinė priežastis – su amžiumi mažėjantis odos elastingumas. Tai lemia tokius išvaizdos pokyčius kaip skruostų patuštėjimas, nusileidę antakių kampai ar maišeliai apatinio žandikaulio šonuose. Be to, amžių dažnai išduoda atsiradęs odos ir riebalų perteklius.

Ko galima tikėtis po operacijos

Profesionalūs chirurgai kruopščiai įvertina paciento situaciją ir nustato problemines sritis, kurias reikia koreguoti. Veido patempimas atliekamas taip, kad rezultatai būtų kuo natūralesni, o individualūs bruožai nepakistų. Taigi, baimintis, kad tapsite neatpažįstami, tikrai neverta.

Kas atliekama procedūros metu

Dažniausiai tokios plastinės operacijos metu skruostai yra papildomi riebaliniu audiniu, kuris suteikia putlumo. Taip pat patempiami veido raumenys – tai esminė procedūros dalis, kai atstatomas veido karkasas. Susidaręs odos perteklius pašalinamas. Tam, kad randeliai būtų kuo mažiau matomi, susiuvama ties plaukų augimo linija ir už ausų.

Ar galima atlikti operaciją turint odos problemų

Verta pastebėti, kad bet kokios odos problemos, tokios kaip aknė ar pan., yra papildomas riziką didinantis faktorius. Atsižvelgiant į tai, kad veido patempimas yra pakankamai nemažos apimties procedūra, tai nėra itin gerai. Tokiais atvejais visų pirma reikėtų išspręsti odos problemas ir tik tada planuoti operaciją. Be to, svarbu atkreipti dėmesį ir tokius aspektus kaip gretutinės ligos ar rūkymas – dėl jų taip pat gali būti neatliekama ši veido atjauninimo procedūra.

Ar tai garantuoja ilgalaikius rezultatus

Kiekvienas žmogaus organizmas yra individualus – tai lemia ir rezultatų ilgaamžiškumą. Vidutiniškai jie išlieka apie 10 metų, tačiau priklausomai nuo odos ir kitų audinių savybių šis laikotarpis gali būti trumpesnis arba ilgesnis. Bet kokiu atveju svarbiausia, kad su laiku atsirandantys pokyčiai vyktų natūraliai, o odos būklė išliktų gera.

Jau kurį laiką galvojate apie tokia plastinę operaciją? Veido patempimas gali būti išeitis, padedanti džiaugtis jaunatviškesne išvaizda. Kreipkitės į SV plastinės chirurgijos centro specialistus ir pradėkite savo pokyčius jau dabar!

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up