Ištaisyti amerikiečių klaidas patikėjo Lietuvos plastikos chirurgui

Jungtinėse Amerikos Valstijose tris kartus nepatinkančią nosį susitvarkyti pamėginusi Esmeralda ramybę atgavo Kaune, po Sauliaus Vikšraičio operacijos. „Ne kiekvienas gydytojas turi tokią kvalifikaciją, kad pamatęs klientą taip tiksliai paaiškintų, kas yra negerai, ir ką galima padaryti“,- SV Plastinės chirurgijos centro plastikos chirurgų profesionalumą vertina JAV gyvenanti Esmeralda.

Pasitikėjimas ir naujos galimybės

Moteris sumažinti nosies kuprelę nutarė matydama, kokią naudą sėkmingai veiklai ir karjerai daro žmogaus patrauklumas.

„Dirbau meno galerijose, taigi, nuolat buvau tarp žmonių. Profesionalui, dirbančiam pardavimų srityje, išvaizda yra pirmas žingsnis, padedantis pritraukti galimų klientų dėmesį. Vėliau įsijungia profesionalumas. Tačiau turint abu ginklus – grožį ir profesionalumą, keliai į sėkmę yra kur kas trumpesni. Todėl aš ir nutariau šiek tiek pakoreguoti tai, ko negavau iš gamtos. Nosies forma man kliuvo tuo, kad ji mano veidą darė piktoką. Tai rimtas trukdis dirbant pardavimuose, bendraujant su žmonėmis. Todėl ryžausi nosies operacijai“,- teigia Esmeralda.

Šiuo metu Esmeralda dirba meno konsultante, taip pat tapo ir pati, rašo knygas.  Pasak jos, išvaizda turi būti tobulinama kartu su profesionalumu. „Man, kaip kūrėjai, vienodai svarbu būti ir gražiai ir talentingai. Tai neatsiejama. JAV gyvenu jau 20 metų. Šioje šalyje gebėjimas save pristatyti yra pasiekęs neregėtas aukštumas. Žmonės, norintys būti sėkmingais, labai akylai save prižiūri. Jeigu nori būti sėkmingas, privalai neatsilikti“,- atskleidžia Esmeralda.

Paskubėjo pasirinkti pirmą gydytoją

Nosies operacijai Esmeralda išsirinko plastinės chirurgijos kliniką, įsikūrusią Čikagos centre. Jos teigimu, apie gydytoją perskaičiusi daug labai gerų atsiliepimų, net neabejojo, kad operacija bus atlikta puikiai.

„Padariau klaidą neįvertinusi pirmų savo nerimo ženklų. Man pasirodė, kad amerikietis gydytojas su nosies operacijomis nėra toks patyręs. Apžiūrinėjant jo klientų nuotraukas, jaučiau, kad kažko trūksta.  Vis tik galvojau, kad tik man taip atrodo, gal stresas daro savo. Juolab, kad kitų operacijų rezultatai buvo stulbinantys. Tik veido korekcijos kėlė abejonių. Tačiau tuo metu jau buvau sumokėjusi dalį pinigų, operacija turėjo įvykti tuoj pat, todėl neturėjau laiko dvejoti. Tikėjausi, kad man pasiseks“,- prisimena moteris.

Po pirmos nosies operacijos praėjus pusmečiui, moteris pastebėjo įdubimą buvusios kuprelės vietoje. „Kaip supratau, operacijos metu buvo per daug nuimta kremzlės. Gydytojas sutiko viską sutvarkyti. Deja, supratau, kad tai – virš jo galimybių ribos“,- sakė Esmeralda.

 Nustebino chirurgo profesionalumas

Po poros nesėkmingų korekcijos operacijų pamačiusi, kad sutvarkyti jos nosies nebepavyks, Esmeralda nutarė tai padaryti grįžusi į Lietuvą.

Moteris sakė tik vėliau supratusi, kad renkantis plastikos chirurgus reikia ieškoti tų, kurie specializuojasi tam tikrose srityse, o ne daro viską. „Deja, toks suvokimas atėjo per vėlai. Mane operavęs gydytojas turėjo puikius įgūdžius tvarkyti kitas kūno vietas. Nosies operacijos nebuvo jo stiprioji pusė“,- atviravo Esmeralda.

Visiškai kitokį požiūrį į klientą ji pamatė atvykusi į Kauną, į SV Plastinės Chirurgijos centrą.

„Jau pirmos konsultacijos metu suvokiau, kad Sauliaus Vikšraičio profesionalumas yra aukščiausio lygio. Jis tuoj pat įvertino, ką reikia sutvarkyti ir labai suprantamai paaiškino, ką planuoja daryti operacijos metu. Saulius Vikšraitis nepabijojo, kad nosis jau buvo operuota, sakė galintis man padėti. Labai tai vertinu.“,-  prisiminė moteris.

Pamačiusi Sauliaus Vikšraičio atliktų operacijų pavyzdžius, Esmeralda įvertino, kad Lietuvoje plastikos chirurgija yra labai aukštame lygyje, o kai kuriais atvejais lenkia ir chirurgų meistriškumą JAV.

„Niekada nepamiršiu įspūdžio patirto, kai po operacijos nusiėmiau nosies įtvarą. Pirmą kartą savo veide nebemačiau pykčio – tokį įspūdį iki šiol sudarydavo nosies forma. Atsigavo ir akys, ir visas veidas. Nuostabu, kiek teigiamo emocinio pokyčio gali turėti tam tikrų veido bruožų korekcija.“ – susižavėjimo neslėpė Esmeralda.

„Sauliaus Vikšraičio dėmesys man, gebėjimas labai tiksliai „pagauti“ poreikius, labai aiškiai ir konkrečiai paaiškinti situaciją ir ką reikia daryti, verti aukščiausios pagarbos. Tai labiausiai ir vertinu profesionaluose – konkretumą, pasitikėjimą savimi. Ir puikią patirtį, kuri matyti pavyzdžiuose. Džiaugiuosi, kad šis specialistas gerokai pranoko mano nekokią patirtį su plastikos chirurgais Amerikoje. Šiandien galiu pasidžiaugti, kad trečias bandymas sutvarkyti nosies formą ir operacijos patikėjimas Sauliui Vikšraičiui buvo lemtingas.“- su palengvėjimu priduria moteris.


Individualūs sprendimai jūsų grožiui ir sveikatai.

📲Registracija tel. +37037313308

💻Greita konsultacija info@svplastic.com

 

 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up