RegenLab PRP terapija: jaunam veidui ir sveikiems plaukams

PRP (Regenlab A-PRP) Šveicarų įmonės kraujo plazmos injekcijos nauda – išaugęs odos elastingumas, sumažintos raukšlės ir pašviesėjusi odos spalva. PRP terapija leidžia užpildyti gilesnes raukšles, paakiuose susidariusias raukšles. Rezultatai yra matomi jau po pirmųjų savaičių, pirmųjų injekcijų, bet norint pasiekti geriausių rezultatų, aukščiausios kokybės ir ilgalaikio poveikio, jūsų gydytojas jums įvertins ir papasakos, kiek procedūrų prireiks.

Gydymo kurso dažnumas ir laikas priklauso nuo paciento odos būklės, pažeistų vietų, gyvenimo būdo ir įpročių. Taip pat, gydymas priklauso ir nuo paciento autologinių ląstelių ir gebėjimo greitai regeneruotis, todėl visada galimi natūralūs skirtumai tarp pacientų gaunamų rezultatų. Visuomet pasiteiraukite savo gydytojo dėl galimo šalutinio poveikio, nors jie ir pasireiškia itin retai, nes PRP yra sudarytas iš savų ląstelių ir plazmos.

PRP ypač sėkmingai naudojamas klinikinių tyrimų studijose, kur gilių žaizdų gydymas naudojant PRP neturi šalutinio poveikio. 

KAS YRA PRP?

PRP yra trombocitais praturtinta kraujo plazma. Trombocitai – kraujo dalelės, kurios yra atsakingos už žaizdų gijimą ir silpnų vietų stiprinimą. Jeigu įsipjovėte pirštą, trombocitai skuba į pagalbą, paskatina kraujo krešėjimą ir gydo žaizdą. Tinkamai nukreipti trombocitai gydo ir regeneruoja audinius. Mūsų procedūroms yra naudojamas jūsų paties kraujas. Kraujo dalys yra atskiriamos, kad būtų gautas veiksmingų medžiagų koncentratas. Procedūros privalumai:

  • Veiksminga procedūra. Procedūra padeda atkurti audinių elastingumą, sumažina raukšles ir pašviesina odą.
  • Greita procedūra. Procedūra trunka neilgai, iki valandos.
  • Ilgalaikis rezultatas. Šalinami ne simptomai, bet problemos priežastys.
  • Nesukelia alergijos. Naudojamas jūsų pačių kraujas, tad alergijos arba atmetimo reakcija yra minimali.

KAIP ATLIEKAMA PROCEDŪRA?

Iš pradžių pakonsultuosime dėl procedūros, aptarsime galimas kliūtis procedūrai ir sudarysime gydymo planą. Pati procedūra atliekama taip: iš jūsų paimamas nedidelis kiekis veninio kraujo, tada kraujas yra centrifuguojamas specialiu aparatu. Centrifugavimo tikslas – atskirti kraujo plazmą ir trombocitus nuo raudonųjų kraujo kūnelių. Atskirta trombocitais praturtinta plazma yra įšvirkščiama į gydomą vietą ir prasideda regeneracijos procesas.

Procedūra itin vertinga po frakcinio lazerio procedūrų, vasaros sezono, nuovargio ar svorio kritimo žymėms šalinti.


Individualūs sprendimai jūsų grožiui ir sveikatai.

📲Registracija tel. +37037313308

💻Greita konsultacija info@svplastic.com

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up