Populiariausios grožio injekcijos: kokios jos?

Kone kaskart apsilankę socialiniuose tinkluose matome jaunus veidus, gražias šypsenas ir tobulus kūnus. Tas pats mus pasitinka spaudoje, televizijoje. Tai dažnai verčia susimąstyti, ką gi šie gražūs žmonės daro, kad jų oda tiesiog švytėte švyti? Šiame įraše šiek tiek daugiau dėmesio skirsime populiariausių veido procedūrų pristatymui ir jų aptarimui.

Kokios veido procedūros yra populiariausios? Kaip jos atliekamos?

Pasaulyje sparčiai daugėja greitų ir patikimų būdų, padedančių sulėtinti senėjimą. Žemiau pristatomos kūno ir veido injekcijos trunka neilgai, be to, po jų sugrįžti į kasdienius darbus ir atrodyti nuostabiai galima tuojau pat.

Botulino toksino injekcijos

Šis raumenis atpalaiduojantis preparatas suleidžiamas tiesiai į probleminę sritį. Botulino toksino veido injekcijos blokuoja nervinius impulsus, kuriam laikui pašalindamos raukšles. Procedūra yra greita ir neskausminga, tetrunkanti 30 minučių, todėl iš karto po jos pacientas gali užsiimti savo kasdienėmis veiklomis. Po procedūros medikamentas pilnai suveikia per 24–72 valandas, o rezultatas išlieka iki 6 mėnesių.

Mezoterapija

Tai inovatyvi procedūra, kurios metu į odą sušvirkščiami įvairių veikliųjų medžiagų mišiniai. Į jų sudėtį įeina aminorūgštys, antioksidantai, mineralinės medžiagos. Šie ingredientai gali būti kaitaliojami, norint pasiekti skirtingų rezultatų, tokių kaip: odos švytėjimo, švelnumo ir pan. Šios grožio injekcijos gali būti naudojamos celiulitui, suglebusiai odai, strijoms šalinti. Adatinė mezoterapija tinkama ir norint užtikrinti plaukų žvilgesį, pakankamą galvos odos drėgmės lygį, pamaitinti ją (tai padeda išvengti pleiskanų, sudirgimų).

Hialurono rūgšties injekcijos

Tai – kone populiariausia procedūra iš šio sąrašo, susidomėjimą pelnanti dėl savo efektyvumo ir palyginti didelio laiko tarpo tarp procedūrų. Raukšlių šalinimas pasitelkiant hialurono rūgštį yra itin natūralus dėl šios priemonės savybių: ji geba savyje sulaikyti didelį vandens kiekį, o tai padeda odai atrodyti stangriai ir jaunatviškai.

Pati procedūra trunka itin trumpai, keliais dūriais užpildomos probleminės vietos ir pacientas gali tęsti savo dienos darbus. Specialistai informuoja, kad galima kartoti procedūrą kas 6–8 mėnesius, nes per šį laiką preparatas suskyla ir pasišalina iš organizmo. Būtent dėl įvardintų savybių raukšlių šalinimas naudojant hialuroną yra itin paklausus.

Biorevitalizacija

Tai giluminis odos drėkinimas, kurio metu į vidurinį odos sluoksnį (dermą) leidžiama biorevitalizuojanti hialurono rūgštis. Biorevitalizacjijos metu skatinamas odos atsinaujinimas, drėkinimas, oda tampa skaisti ir sumažėja mažų raukšlelių. Specialistai informuoja apie galimybę atlikti 3 procedūras, kas 3 savaites.

Plazmoliftingas

Ši procedūra yra itin universali. Plazmoliftingo metu iš paciento paimamas nedidelis kiekis kraujo, kurį specialiai ruošiant išgaunamas didelis trombocitų kiekis. Šių kraujo kūnelių sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, jie ima veikti iš karto. Plazmoliftingas tikslingas 30–35 metų amžiaus pacientams, norintiems atjauninti odą. Šios grožio injekcijos universalumas atsiskleidžia tuo, kad ji tinka ne tik norint atsijauninti odą, bet ir siekiant greitesnio žaizdų gijimo, norint sulėtinti plaukų slinkimą, šviesinant pigmentines dėmes.

Specialistų nuomone, iš visų aukščiau išvardintų metodų populiariausias ir patikimiausias – hialurono rūgšties injekcijos, dėl savo veiksmingumo ir veikimo trukmės. Hialuronas yra natūrali medžiaga, gaminama jūsų kūno, todėl šios grožio injekcijos kūno priimamos palankiau. Pasirinkę kitas priemones, rezultato lauksite truputį ilgiau, tačiau jos ne ką mažiau veiksmingesnės. Taigi, pasirinkimas labiausiai priklauso nuo norimo efekto ir laiko.

Paminėtos grožio procedūros padės jums jaustis jaunatviškai ir spindėti pasitikėjimu savimi. 

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up