Populiariausi mitai apie krūtų pakėlimą

Jeigu jūsų krūtinė yra nukarusi ir todėl jaučiate diskomfortą, esate tikrai ne viena. Su tokia problema po žindymo susiduria daugybė moterų. Nepaisant to, kad plastinės operacijos šiais laikais tikrai ne naujiena, vis dar sklando nemažai mitų apie krūtų pakėlimą. Taigi, kokie jie?

Panašų efektą galima pasiekti treniruojantis

Atsispaudimai ir kiti pratimai krūtinei tikrai nėra nieko blogo. Jie gali padėti sustiprinti raumenis, tačiau nepakels suglebusios audinio ir nesustangrins odos. Todėl nėra teisinga manyti, kad nukarusią krūtinę galima pakelti sportuojant. Kitaip nei ši veikla, plastinė operacija suteikia akivaizdžiai pastebimą rezultatą.

Tokia operacija tikslinga tik turinčioms didelę krūtinę

Pakankamai dažnai manoma, kad krūtų pakėlimas tikslingas tik moterims, turinčioms didelę krūtinę. Tačiau nukarti gali ir maža krūtinė. Be žindymo, amžius yra pagrindinė priežastis, kodėl taip nutinka. Senstant išsitempia krūtis prilaikantys Kuperio raiščiai. Be to, pakankamai dažnai vyresniame amžiuje padidėja riebalinė masė, dėl kurios krūtinė nebeatrodo tokia stangri. Tam, kad senėjimo pokyčiai nebūtų tokie ryškus, patariama stengtis išlaikyti pastovų kūno svorį ir mesti rūkyti, jei tai daroma.

Krūtų implantai suteikia panašų rezultatą

Kai kurios moterys mano, kad atliekant tik krūtų didinimą implantais galima pasiekti panašų rezultatą. Tačiau iš tiesų daugeliu atvejų šios dvi plastinės operacijos yra derinamos tarpusavyje. Jeigu krūtys yra nukarusios ir nusprendžiama atlikti tik jų didinimą implantais, situacija gali būti netgi pabloginama. Todėl bet kokiu atveju labai svarbu pasirinkti patikimus specialistus, kurie galėtų profesionaliai įvertinti jūsų būklė ir paskirti tinkamiausias plastines procedūras.

Norimą efektą galima pasiekti naudojant kremus ir papildus

Jokie kremai ir papildai negali prilygti chirurginiam krūtų pakėlimui. Taip, kai kurie iš jų gali šiek tiek pagerinti odos elastingumą, stimuliuodami kolageno gamybą arba suteikdami labai lengvą odos patempimo efektą. Tačiau paprastai rezultatai tokiu atveju būna vos pastebimi.

Pakelianti liemenėlė suteikia tokį pat rezultatą

Užsidėjus pakeliančią liemenėlę, krūtinė iš tiesų atrodo didesnė. Tačiau ją nusiėmus krūtys vėl grįžta į pradinę padėtį. Todėl moterims paprastai tai nesuteikia ilgalaikio didesnio pasitikėjimo savimi. Kitaip nei liemenėlė, plastinė operacija užtikrina ilgalaikį efektą, kuriuo galima džiaugtis nuolat.

Nukarusi krūtinė jums sukelia fizinį diskomfortą ir nepasitenkinimą savo išvaizda? Tuomet nebekentėkite ir pasiryžkite reikšmingiems pokyčiams. Kreipkitės į SV plastinės chirurgijos centro specialistus, kurie pasistengs, kad operacijos rezultatai viršytų jūsų lūkesčius!

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up