Plastinės chirurgijos ekspertams – tiesioginė operacijų transliacija iš Kauno

Pastarųjų metų mokslo naujovės ir atradimai, dalijimasis profesinėmis žinioms ir patirtimi bei transliuojamos progresyvios plastinės chirurgijos operacijos – tuo išsiskiria 2019 m. spalio 19 d., šeštadienį, Kaune vyksiantis meistriškumo klasės renginys, kuriame dalyvaus kelios dešimtys žinomų plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistų iš visų Baltijos šalių.

Vienas pagrindinių šio renginio lektorių, rekonstrukcinės mikrochirurgijos pradininkas Kaune ir didelę patirtį šioje srityje sukaupęs gydytojas ekspertas, dr. Saulius Vikšraitis teigia, kad šių metų renginys ypatingas dėl profesionalams bei pacientams aktualios tematikos – krūtų plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos.

„Plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija – itin sparti ir pažangi sritis, kurioje būtina nuolat gilinti žinias, sekti mokslo naujoves, kurias taikydami atliekame įvairias procedūras ir operuojame. Šiame meistriškumo klasės renginyje geriausiems savo srities profesionalams galėsime pademonstruoti kelias chirurgines technikas, kalbėsime apie krūtų chirurgijos srities ypatumus, rezultatus, patirtis ir transformacijos galimybes. Džiaugiuosi, kad šį kartą turiu galimybę dalintis savo profesiniais pasiekimais su labai aukštai vertinamu gydytoju ekspertu dr. Nikolaus Raab iš Vokietijos“, – sako dr. S. Vikšraitis.


Visą dieną vyksiantį meistriškumo klasės renginį pradės dvi demonstruojamosios-mokomosios operacijos. Jos dalyviams bus transliuojamos iš SV Plastinės chirurgijos centro operacinių, kuriose pacientėms krūtų plastines ir rekonstrukcines operacijas atliks dr. S. Vikšraitis ir dr. N. Raab. Jų metu bus atliekamos krūtų korekcijos, panaudojant pačius naujausius „B-Lite“, vadinamuosius lengvuosius, krūtų implantus. Jie yra iki 30 proc. lengvesni bei nesukelia streso minkštiesiems kūno audiniams, o dėl šių priežasčių greičiau gyja ir kelia mažiau skausmo po operacijos.

Vėliau dr. S. Vikšraitis dalinsis savo asmenine patirtimi atliekant tokias operacijas bei pristatys jų ankstyvuosius rezultatus. Dr. N. Raab pateiks apibendrintus daugiau kaip pusės tūkstančio pacienčių, atlikusių krūtų operacijas su „B-Lite“ implantais, patirties rezultatus. Meistriškumo klasės renginyje taip pat bus aptartos sėkmės istorijos bei dalijamasi įžvalgomis, diskutuojama apie pastarųjų metų naujoves krūtų chirurgijos srityje.

Tai – jau ne pirmas panašaus pobūdžio, sutraukęs daugelio Europos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos ekspertų dėmesį meistriškumo klasės renginys Lietuvoje. 2016 m. Kaune vyko plastinės ir estetinės chirurgijos gydytojų konferencija su praktine sesija. Jos metu savo srities profesionalai kalbėjo ir dalinosi patirtimi apie pažangius mikropoliuretaninių krūtų implantų naudojimo būdus.


TRUMPAI APIE VEDANČIUOSIUS GYDYTOJUS

Dr. Saulius Vikšraitis
* 1984 m. baigė Kauno medicinos institutą bei pradėjo dirbti plastinės ir rekonstrukcinės mikrochirurgijos srityje Kauno Medicinos Universiteto klinikose
* Yra plastinės ir rekonstrukcinės mikrochirurgijos pradininkas Kaune, įdiegęs naujas operacijų metodikas
* 1992 m. Kaune įkūrė Plastinės chirurgijos centrą
* 1998 m. pasiūlė naują veido tempimo metodą
* Nuo 2004 m. yra tarptautinis medicinos ekspertas
* Nuo 2016 m. Tarptautinės estetinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) nacionalinis sekretorius
* Yra Lietuvos plastinės rekonstrukcinės chirurgijos draugijos tikrasis narys, Tarptautinės plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos (IPRAS) narys,  Europos Plastinės rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos draugijos narys

Dr. Nikolaus Raab
* 2004 m. baigė medicinos studijas Heidelbergo Ruprechto Karlso universitete
* 2004–2005 m. studijavo Ciuricho universitete
* 2004 m. praktikavosi pas prof. dr. G. Lemperle San Diego plastinės chirugijos skyruje
* Veda mokymus Ciuricho universiteto klinkose, Heidelbergo universiteto klinikose, taip pat Bogenhaus klinikiniame centre bei Miuncheno ligoninėje
* Specializuojasi kosmetinėje chirurgijoje bei veido ir krūtų plastinėje chirurgijoje
* Nuo 2018 m. yra aukščiausio lygio estetinių operacijų Artimuosiuose Rytuose konsultantas Kuveite
* Yra Švedijoje įsitvirtinusio apatinio trikotažo prekės ženklo „Ipomia“, sukurto moterims, kurioms buvo atliktos krūtų operacijos, įkūrėjas

 

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up