fbpx

Pilvas po nėštumo: tai riebalai ar prasiskyrę raumenys?

Nors atrodo, kad teoriškai moterys žino, kas yra nėštumas, gimdymas ir žindymas, tačiau galutinai viską suvokti apie kūno pokyčius išties nelengva. Nors kai kurios dailiosios lyties atstovės į savo formas grįžta labai greitai (tam įtakos turi genai, gyvenimo būdas, bendra sveikatos būklė), vis dėlto didžioji dauguma po nėštumo ir maitinimo krūtimi susiduria su drastiškai pasikeitusiu kūnu. Kiekvieno žmogaus galvoje tarsi užprogramuota, kad atsikišęs pilvukas reiškia, jog laikas žygiuoti į sporto salę, bet šiuo atveju tai gali būti netinkama išeitis. Kartais tik pilvo plastika gali padėti susidoroti su pilvo raumenų diastaze.

pilvo plastika

Kas yra pilvo raumenų diastazė?

Pilvo raumenų diastazė – tai tiesiųjų pilvo raumenų išsiskyrimas. Ši būklė beveik visada nustatoma moterims, kurios patyrė nėštumą ir gimdymą. Kaip tai įvyksta? Nėštumo metu sparčiai didėjant gimdai, tiesieji pilvo raumenys taip pat yra priversti išsitempti. Taip pat kaip ir išorė – oda, pilvo raumenys taip pat „persitempia“, tačiau oda apie tai praneša suskilinėdama ir palikdama strijas, o kas vyksta viduje, sunku pamatyti ir pajausti. Dėl to didelė dalis moterų ne iš karto supranta, kad jų raumenys prasiskyrė.

Pilvo raumenų diastazę įmanoma atpažinti, jeigu moteris pastebi pilvo atsikišimą – šis yra būtent toje vietoje, kurioje įvyko prasiskyrimas. Deja, tačiau pratimais ir sveika mityba šiuo atsikišimu atsikratyti nepavyksta, todėl pilvo plastika išlieka efektyviausiu būdu.

Atpažinkite ją paprastu būdu

Kaip rodo statistika, raumenų diastazė yra labai dažna būklė – ji kankina net 98 % visų gimdžiusių moterų. Kadangi neretai moterims sunku atpažinti, ar dėl jų atsikišusio ir į vietą negrįžtančio pilvuko kalta mityba, sporto trūkumas, ar raumenų išsiskyrimas, Svplastic.com specialistai siūlo paprastą būdą sužinoti priežastį. Jeigu tai įtariate, tiesiog du arba tris piršus įspauskite tarp pilvo raumenų. Jeigu pirštai lengvai įsispaudžia, vadinasi, jūs turite šią problemą.

Nesvarbu, ar minėtas pratimas namuose sukėlė abejonių, ar tiesiog norite pasitikrinti, kad jums reikalinga pilvo plastika, rekomenduojame susisiekti su profesionalų komanda ir susitarti dėl susitikimo. Specialistai jus apžiūrės ir padės nustatyti atsikišusio pilvuko priežastį. Ir, žinoma, efektyviai bei saugiai ją pašalinti.

Reikėtų vengti kai kurių pratimų

Sportuojančioms moterims, kenčiančioms nuo prasiskyrusių pilvo raumenų, derėtų pasisaugoti kai kurių pratimų, kurie gali dar labiau pabloginti situaciją. Tai yra pilni ir nepilni atsilenkimai, „lentos“ pratimas – jie visi tiesiuosius pilvo raumenis stumia į priešingas puses, o siekti reikėtų priešingo efekto, norint situaciją pagerinti.

Pilvo raumenų diastazė nėra nuosprendis, dėl kurio daugiau niekada negalėsite džiaugtis plokščiu, stangriu pilvuku. Svplastic.com profesionalių chirurgų komanda pasiruošusi jums padėti. Pilvo plastika yra efektyvus ir greitas sprendimo būdas. Susisiekite ir pakalbėkime apie tai daugiau!

 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up