fbpx
Dr. Karolinos Venslauskaitės konsultacijos Klaipėdoje – gruodžio 19 d., registracija telefonu +370 620 33383 arba el. paštu info@svplastic.com. Dr. Ernest Zacharevskij konsultacijos gruodžio 2 d. Klaipėdoje, registracija telefonu +370 620 33383 ir gruodžio 23 d. konsultacijos - Vilniuje, nauju adresu Baublio g. 2, registracija telefonu +370 655 38997.
x

Svečių namai

SV plastinės chirurgijos centre atliekamos plastinės ir estetinės chirurgijos operacijos. Kelias paras po bendrinės nejautros pacientai pasilieka mūsų klinikoje yra stebimi operavusio gydytojo bei budinčio medicinos personalo.

Mes visi žinome, jog gijimo procesas yra reikšmingas ne tik medikui, bet ir pacientui. O pooperacinis periodas yra labai svarbus galutiniam rezultatui pasiekti.

Atvykote iš Klaipėdos, iš Vilniaus, o gal Jūs iš Anglijos, ar net iš Amerikos? Nesirūpinkite lagaminų vežimu, viešbučio rezervacijomis ar taksi paslaugomis – Sauliaus Vikšraičio klinikoje siūlome papildomą nakvynės paslaugą prieš planuojamą operaciją taip pat kviečiame apsistoti ir po operacijų – Jūsų saugiam ir patogiam gijimui.

Įranga ir paslaugos kambaryje:

  • Funkcinė lova (kuri ne tik labai patogi, bet ir pritaikyta pooperaciniam gijimui, kuomet galėsite pakelta galva miegoti (po veido, nosies operacijų), bus patogu įlipti/išlipti lovos (po pilvo plastikos, reibalų siurbimo operacijų). Lovos funkcijos valdomos distancinio pultelio pagalba, reguliuojama nugaros dalis (sėdėjimo pozicija), reguliuojamas blauzdų / šlaunų sulenkimo kampas);
  • Oro kondicionavimo sistema;
  • Nemokamas internetas;
  • Skaitmeninė-išmanioji televizija;
  • Šildomos vonios kambario grindys;
  • Kava, arbata, vanduo;
  • Privatus automobilio parkavimas;

Nakvynės kaina 40 Eur.

Dėl rezervacijos prašome susisiekti su mūsų administracija telefonu: +370 655 60629 arba el.paštu: info@svplastic.com

sveciunamai-palata
sveciunamai_3-300x225
sveciunamai_1

PACIENTŲ MAITINIMAS

Lietuvoje esame vos viena iš keletos specializuotų plastinės chirurgijos klinikų. Visos mūsų paslaugos, išskirtinai susijusios tik su plastine, rekonstrukcine ir kosmetine chirurgija, teikiamos tame pačiame klinikos stacionare – čia ir konsultuojatės, ir operuojatės, ir ilsitės po operacijos. O kad poilsis būtų dar malonesnis, atnaujinome savo maitinimo paslaugą. Nuo šiol pacientams po operacijos tieksime aukščiausios kokybės sveiką maistą pagal specialų planą.

Specialus maitinimo planas – SUBALANSUOTAS. Maistas besirūpinantiems savo sveikata.

Tai sveiko ir subalansuoto maisto rinkinys, kuriame suderintas visos dienos racionas.

Šį rinkinį rekomenduojame, jeigu mėgstate išgerti kavos su pienu, proteino kokteilį, užkrimsti riešutų arba lengvai paimprovizuoti virtuvėje. Maisto rinkinys “Subalansuotas” yra skirtas norintiems nesirūpinti dėl bazinių dienos patiekalų arba norintiems palaikyti formą ir neprašauti su per sočiais pusryčiais, pietumis arba vakariene.

Kalorijų kiekis subalansuotas mūsų pacientams  – 1000 kcal.

Sudėtis:

Dietologų komanda ir šefas pasirūpino, kad gautumėte ne tik pakankamą angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekį, bet ir reikalingus mikroelementus, kuriuos skubantys taip dažnai pamiršta. Kiekvieną savaitę meniu papildo specialiai parinkti ingredientai, kuriuose rasite vitamino C, B6, B12, E, kalio, kalcio, cinko, mikroelementų, padedančių pasisavinti vitaminą D, liuteiną ir kitų naudingų medžiagų.

Dieną pradedame su kaloringiausiu, energijos suteikiančiu maistu: koše, blyneliais, pilno grūdo sumuštiniu. Pietuose ieškome optimalaus baltymų, angliavandenių ir riebalų balanso. Pavakariams dažniausiais siūlome baltymo pagrindo užkandį ir pradedame mažinti angliavandenių santykį. O vakarienei pateikiame lengvą patiekalą su nedideliu kiekiu angliavandenių, daugiau daržovių.

Riebalai ir cukrus:

Jokių modifikuotų riebalų, tik pirminiai riebalų šaltiniai.

Žinome, kaip kartais norisi pasmaližiauti, todėl kiekvieną savaitę į meniu įtraukiame alternatyvių gardėsių be pridėtinio cukraus. Cukraus virtuvėje tiesiog neturime. Mūsų meniu skirtas ilgalaikiam vartojimui, daug dėmesio skiriame patiekalų naujovėms ir asortimentui.

Produktų pasirinkimas:

Labai paprasta – renkamės kokybę. Paukštieną ir jautieną renkamės iš mažesnių Lietuvos ūkių. Žuvies ieškome šiaurės vandenyse, kurie yra švaresni. Daržovių pasirinkimą diktuoja sezonas. Pavasarį laukiame kvapnių lietuviškų agurkų ir pomidorų, pirmųjų braškių, vasarą lepinamės vietinėmis uogomis ir vaisiais, rudenį meniu galima rasti daugiau cukinijos, aguročių, obuolių, slyvų. Žiemą renkamės sezoninius egzotiškus vaisius ir dalį daržovių (ne salotų) pasirenkame šaldytų, kurių maistinė vertė yra ženkliai geresnė nei prastesnės kokybės šviežių nesezoninių daržovių.

Visi patiekalai gardinami aukščiausios kokybės, itališku alyvuogių aliejumi. Rudens sezono metu turime galimybę pacientus palepinti limituoto kiekio, pirmojo alyvuogių derliaus, šviežio spaudimo alyvuogių aliejumi.

Smaragdo žalumo ypač tyras alyvuogių aliejus iš Quattrociocchi ūkio, Lacijaus regiono Italijoje. Atkleidžiame jums paslaptį – jau šį gruodį, Quattrociocchi ūkis bus apdovanotas vienintelio pasaulinio kasmet leidžiamo gido už 100 surinktų balų 100 balų sistemoje.

Nuoširdžiai rūpinamės mūsų pacientų pooperacine slauga.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up