fbpx

Sausgyslių operacija

Achilo sausgyslės susiuvimas

Raiščių ir sausgyslių sužalojimai dažniausiai įvyksta traumų metu – nuo staigaus labai stipraus raumens įtempimo bei sportuojant.

Operacija

Sausgyslės galai susiuvami specialiais nenutrūkstančiais siūlais, atstatoma sausgyslės anatomija. Jei yra sausgyslės defektas, tarpas užpildomas panaudojant pačios Achilo ar kitos sausgyslės dalį.

Operacija dažniausiai atliekama taikant regioninę nejautrą ir, priklausomai nuo deformacijos laipsnio, trunka nuo 1 iki 3 valandų. Tiksli operacijos apimtis ir jos kaina aptariama chirurgo konsultacijos metu, atsižvelgiant į operacijos sudėtingumą, jos trukmę ir paciento sveikatos būklę.

Operacinė rizika

Kaip ir kiekviena intervencija, sausgyslių operacija gali turėti nepagaidaujamą poveikį – pooperacinis skausmas, žaizdos patinimas ar infekcija. Galimas komplikacijas ar kitas nepageidaujamas reakcijas galite aptarti su chirurgu per konsultaciją.

Pooperacinis laikotarpis

Operacinę žaizdą reikia perrišti kartą per savaitę. Po operacijos siūlai ištraukiami po 12–14 parų. Po operacijos 6 savaites taikoma imobilizacija specialiu įtvaru.

*Tiksli operacijos apimtis, žaizdų gydymas ir priežiūra, vaistų vartojimas bei reabilitacija – aptariama chirurgo konsultacijos metu, atsižvelgiant į operacijos sudėtingumą, jos trukmę ir paciento sveikatos būklę. O visa operacijos kaina nustatoma sumuojant:

  • operacijos kainą,
  • slaugą,
  • anestezijos kainą,
  • papildomas priemones, reikalingas kai kurioms operacijoms (šviesolaidžiai, varžtai ar kt.).

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up