fbpx

PRP Plazmoliftingas

PRP  (trombocitais praturtinta plazma) – procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai. Ši procedūra naudojama įvairioms odos problemoms spręsti, taip pat tai yra puikus būdas plaukų slinkimui gydyti. Procedūra yra ypač saugi, nėra alergijos ar infekcijos rizikos – naudojamas tik paties paciento kraujas, be jokių papildomų cheminių medžiagų ar aktyvatorių. Rekomenduojama nuo 30-35 metų, kaip jauninanti (anti-aging) procedūra.

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, apie 25-27 ml. Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Gautame trombocitų koncentracijos skystyje, trombocitų skaičius net iki 5 kartų didesnis palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iš karto, kuomet jie suaktyvinami, t.y. suleidžiami į problemines odos vietas. Trombocitų išskiriami augimo faktoriai suaktyvina natūralias kamienines ląsteles, stimuliuoja odos ląsteles ir skatina kolageno bei elastanino gamybą.

Kuomet iš kraujo paruošiamas autologinių trombocitų koncentratas, gydytojas specialia itin plona japoniška nano adata suleidžia gautą priemonę į reikiamas sritis. Procedūros trukmė nuo 30 iki 60 min. Vidutiniškai pažeistos odos atstatymas vyksta nuo 2 iki 24 valandų.

Poveikis:

  • sprendžia senstančios odos problemas (anti-aging), atkuria odos stangrumą bei standumą (atjaunina veido, decolte, kaklo, rankų odą, naikina raukšles, mažina odos nelygumus);
  • greitina žaizdų gyjimą;
  • siaurina išsiplėtusias poras;
  • gydo plaukų slinkimą ar net nuplikimą;
  • mažina alergines odos reakcijas;
  • gydo randus po aknės, operacijų ar traumų;
  • šviesina pigmentines dėmes;
  • tinka visiems odos tipams.

Ar PRP terapiją galima derinti su kitomis atjauninančiomis procedūromis?

PRP terapiją galima derinti su odos užpildais, botulino toksino injekcijomis, procedūromis lazeriu ir chirurginėmis operacijomis. Laikui bėgant PRP terapijos poveikis audiniams didėja, kai tuo tarpu naudojant įprastinius užpildus – mažėja.

Rezultatai

Poveikis po procedūros pradeda matytis 2 – 4 savaitės po procedūros ir laikui bėgant ryškėja. Procedūra atliekama 2 – 3 kartus per metus tam, kad būtų išlaikytas maksimalus efektas.

Plaukų slinkimas

Niekam ne paslaptis: dauguma vyrų ir moterų svajoja turėti tokius pat gražius, sveikus ir blizgančius plaukus, kaip ir modeliai, reklamuojantys plaukų priežiūros priemones. Jus pradėjo kankinti intensyvus plaukų slinkimas ir jokios plaukų priežiūros priemonės, geriami vitaminai, šampūnai, kaukės ir kitos priemonės nepadeda sustabdyti šios problemos? SV plastinės chirurgijos centro specialistai siūlo išbandyti ypač efektyvią procedūrą – PRP procedūrą plaukų slinkimui gydyti. Ši procedūra yra saugi, tinkama įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, kovojantiems su plaukų slinkimu, norintiems paskatinti plaukų augimą bei tiems, kurie troškta sveikų ir stiprių plaukų.

Procedūros metu iš venos paimamas nedidelis kiekis kraujo, apie 25-27 ml. Kraujas specialiai paruošiamas ir iš jo išgaunamas trombocitų koncentratas. Gautame trombocitų koncentracijos skystyje, trombocitų skaičius net iki 5 kartų didesnis palyginti su įprastu trombocitų kiekiu kraujyje. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie ima veikti iš karto, kuomet jie suaktyvinami, t.y. suleidžiami į reikiamus taškus.

Rezultatai

Trombocitų išskiriami plaukų augimo faktoriai pastebimi praėjus maždaug trims ar keturiems mėnesiams po pirmosios PRP procedūros atlikimo. PRP procedūros metu ir po jos trombocitai atpalaiduoja augimo faktorius, kurie atsakingi už plauko augimo ciklą. PRP (trombocitais praturtinta plazma) aktyvuoja plauko folikulų dalijimąsi. PRP terapijos plaukams efektas po kiekvienos procedūros didėja ir tampa vis labiau pastebimas. PRP procedūrą plaukų slinkimui gydyti rekomenduojama kartoti kas 2 – 3 mėnesius, o atliekamų PRP procedūrų skaičių paskiria gydytojas specialistas, kuris įvertina Jūsų plaukų slinkimo intensyvumą, kontraindikacijas ir kitus gydymui svarbius faktorius.

 

Svajojate apie tobulesnį kūną?

Registruotis konsultacijai

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up