fbpx

Plaukų šalinimas lazeriu

Asclepion yra lyderis tarptautinėje lazerių rinkoje, kuris siūlo produktus ir paslaugas medicinos įstaigoms iš viso pasaulio. Estetinės medicinos srityje Asclepion dirba nuo 1977 metų, o produkciją tiekia į daugiau nei 60 šalių. Asclepion pasaulio rinkai siūlo platų produktų asortimentą, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus. Produktų kokybę patvirtina daugybė sertifikatų ir apdovanojimų, pavyzdžiui, TÜV sertifikatas, FDA ir ANVIS. Be to, Asclepion buvo apdovanota Vokietijos „Design Award“ ir iš šimto TOP geriausių įmonių buvo pripažinta pačia inovatyviausia.

7 kartos MeDioStar NeXT yra impulsinis diodinis lazeris, kuris naudojamas nepageidaujamų plaukelių šalinimui, aknės (spuogų) bei odos atjauninimo procedūroms atlikti. Šio lazerio ypatingos savybės – greitas didelių zonų poveikis ir integruota šaldymo technologija – metalų lydinis, kuri garantuoja beskausmes lazerines procedūras.

7 kartos MeDioStar NeXT turi optimalų bangos ilgį (800 – 950 nm), kuris nukreipiamas į plauko šaknyje esantį melaniną, aplink esanti oda sugeria tik nedidelę jo dalį. Tokiu būdu spinduliuotė termiškai paveikia procedūros objekto struktūrą, apsaugodama aplink esančią odą.

Plaukų šalinimas 7 kartos MeDioStar impulsiniu diodiniu lazeriu

Daugeliui žmonių plaukuotumas kūno vietose yra kur kas daugiau nei tik estetinė problema. Kai kuriais atvejais, plaukuotumas ant veido ar pernelyg plaukuota nugara gali netgi menkinti pasitikėjimą savimi. Plaukų skutimas, šalinimas vašku, elektrolizė ir kiti mums įprasti plaukų šalinimai būdai yra laikini, kai kurie ne tik skausmingi, bet ir žalingi odai, o pašalinti plaukai atauga.

7 kartos MeDioStar impulsinis diodinis lazeris – tai pirmasis lazeris pasaulyje, kuriuo atliekamos plaukų šalinimo lazeriu procedūros yra beskausmės!

Naujasis lazeris jau per kelias procedūras patikimai sunaikina plauko folikulą, neleisdamas jam ataugti, stabdo pūlinukų formavimąsi, tad oda po procedūros tampa švelni ir nesudirgusi. Lazeris taip pat skatina kolageno ir elastino gamybą, oda greičiau atsinaujina, tampa elastingesnė, lygesnė ir, be abejo – gražesnė.

Priklausomai nuo pasirinktos kūno vietos (kur plaukeliai yra šalinami), reikalingos kelios procedūros. Intervalai tarp jų 4 -7 savaitės. Laiko tarpas tarp procedūrų vertinamas pagal plauko augimo fazes.

Instrukcijos prieš procedūrą:

  • Srityje, kurią ketinama gydyti, bent keturias savaites venkite anticeliulitinių procedūrų.
  • Prieš gydymą, 4-6 savaites, venkite depiliacijos vašku arba elektroepiliacijos.
  • Jeigu gydomoje srityje yra plaukų, pašalinkite juos.
  • Intensyvus rūkymas ir viršsvoris gali neigiamai įtakoti visus gydymo rezultatus.

Instrukcijos po procedūros:

  • Srities vėsinimas, kol tai malonu.
  • Lazeriu apdorojama sritis turi būti apsaugota nuo saulės spindulių poveikio ir spinduliuotės soliariume (Mažiausiai 6 savaites po procedūros būtina naudoti apsauginį kremą nuo saulės, ne mažiu 30spf).
  • Odos raudonis, patinimas ir plutelė yra įprasta odos reakcija.
  • Mažiausiai 24 valandas po procedūros rekomenduojama vengti šilumos poveikio – karšto vandens, saunos; saulės ir soliariumo.
  • Savaitę po procedūros nevartojami vietinio poveikio retinoidai, glikolio ar salicilo rūgštis
  • Priklausomai nuo indikacijų, bent po 6 savaičių gali reikėti atlikti kelias procedūras.

Saulės poveikis iki ir po procedūros didina nepageidaujamo pašalinio poveikio, kaip pvz. hipo- ir hiperpigmentacija (kuris gali būti ir ilgalaikis), riziką.

Kunas_pries
kunas_po

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up