fbpx

Lūpų formos korekcija

 Lūpų formos korekcija (lūpų putlinimas) atliekamos tuomet, kai žmogus nėra patenkintas jų forma, kontūru. Taip pat dėl įgimtų ar amžinių faktorių, kai moterims ar vyrams būna plonos lūpos veide. Plonos lūpos veide sukelia „nuogo“ ir griežto veido įspūdį.

Dėl senėjimo proceso lūpos prarnda kolageną ir riebalus, to pasekoje jos susiraukšlėja, tampa nelygios, atrodo nebe taip kaip jaunystėje. Lūpų formos korekcija (putlinimas) atliekamas naudojant saugius injekcinius hialurono rūgšties užpildus. Tai optimalus sprendimas tiems, kurie trokšta ilgalaikio, bet ne amžino rezultato. 

Procedūros eiga 

Lūpų formos korekcija (lūpų putlinimas) – atliekamas naudojant hialurono rugšties užpildus. Tai nesudėtinga, bet specifinių žinių bei įgūdžių reikalaujanti procedūra.

Prieš procedūrą, esant poreikiui, koreguojama sritis nuskausminama specialiu kremu ir tik tuomet itin mažais kiekiais, labai plona adata suleidžiamas preparatas. Po itin trumpos ir neskausmingos procedūros pacientas bemat gali grįžti prie įprastinės veiklos, dažniausiais nejusdamas bei nematydamas šalutinio poveikio.

Rezultatai

Rezultatas pakoregavus lūpas ar jų kontūrą hialurono rūgšties užpildais, išryškėja iškart po procedūros ir išlieka matomas 10 – 18 mėnesių. 

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up