fbpx

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijos

„Dysport“ ar Vistabel (Botox) – tai preparatas atpalaiduojantis raumenis. Pagrindinė šių medikamentų veiklioji medžiaga yra botulino toksinas. Nedidelės šio preparato dozės blokuoja nervinio impulso perdavimą tarp nervo ir raumens, todėl injekcijos vietoje raumenys yra „neutralizuojami“ ir raukšlės kuriam laikui dingsta. Botulino toksinas naudojamas norint pašalinti mimikos raukšles (horizontalios kaktos raukšlės), „pykčio“ raukšlę tarp antakių, raukšles apie akis.

Procedūra yra paprasta ir saugi, jei ją atlieka gydytojas žinantis veido raumenų anatomiją. Nedidelėmis adatėlėmis yra atliekamos 8- 15 injekcijų į skirtingus veido taškus, todėl procedūra yra neskausminga. Po procedūros žmogus iškart gali užsiimti savo kasdienine veikla. Procedūra trunka 20- 30 min.

Nerekomenduojama: gulėti arba būti pasilenkusiam ~3-4 val. po procedūros; apie 1 sav. vengti saulės spindulių, neiti į soliariumą bei pirtį. Dūrių vietoje 1- 2 val. Liks nedidelės papulės, nežymus paraudimas. Medikamentai suveiks per 24- 72 val., medikamentų veikimo trukmė 4- 6 mėnesiai. Vėliau procedūrą rekomenduojama kartoti.

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr.75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up