Ultragarsinis riebalų tirpdymas kavitacijos aparatu

Ultragarsinė kavitacija – neinvazinė, saugi ir neskausminga procedūra, skirta riebalinio audinio mažinimui ir kūno formų dailinimui. Tai efektyvus būdas sumažinti riebalų sankaupas įvairiose kūno vietose: nugaros, pilvo, juosmens, klubų, sėdmenų, šlaunų ir žastų srityse. Ultragarsinės kavitacijos procedūra atliekama ir „SV plastinės chirurgijos centre“. Plačiau apie jos ypatybes pasakojame toliau tekste.

Kavitacija – kas tai ir kaip veikia?

Ultragarsinė kavitacija yra pažangi riebalų šalinimo procedūra, atliekama naudojant žemo dažnio ultragarso bangas, kurios suformuoja sprogstančius ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Šie mikroburbuliukai suplėšo riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus, kurių didžioji dalis (90 proc.) pasišalina į limfą ir nedidelė dalis (10 proc.) į kraują. Riebalai iš suardytų ląstelių tarpląsteliniame skystyje pasišalina natūraliu limfos keliu. Kavitacijos procedūros metu suardomi gilūs riebaliniai sluoksniai, formuojamos kūno linijos, didinamas odos stangrumas ir elastingumas.

Kavitacijos procedūros privalumai

Ultragarsinė kavitacija pasižymi įvairiais privalumais:

 • Neinvazinė procedūra. Kavitacija atliekama be anestezijos ir operacijos, kitaip nei riebalų nusiurbimas, todėl po jos ant kūno nelieka jokių pėdsakų, nėra ilgo gijimo laikotarpio.
 • Greiti rezultatai. Poveikis pastebimas iškart po pirmosios procedūros ir sustiprėja per kelias ateinančias dienas.
 • Saugumas. Procedūros metu naudojamos ultragarso bangos nepažeidžia aplinkinių audinių ir yra saugios žmogaus organizmui.
 • Komfortas. Procedūros metu nejaučiama skausmo, tik lengva vibracija arba šiluma.

Dėl šių privalumų ultragarsinė kavitacija yra patraukli ir efektyvi kūno formavimo procedūra, padedanti pasiekti norimų rezultatų greitai ir saugiai.

Kada reikalinga ultragarsinė kavitacija?

Ultragarsinė kavitacija gali būti reikalinga, norint:

 • sumažinti riebalų sankaupas specifinėse kūno vietose, kurios sunkiai pasiduoda dietoms ir fiziniam aktyvumui;
 • pagerinti kūno kontūrą ir suformuoti estetiškai patrauklias linijas;
 • sumažinti celiulito požymius ir odos suglebimą.

Taigi, ši procedūra gali būti atliekama įvairiais atvejais, norint patobulinti kūno linijas be chirurginės intervencijos.

Kam tinka kavitacijos procedūra?

Kavitacijos procedūra tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie:

 • turi nedidelį arba vidutinį antsvorį;
 • turi celiulitą, odos suglebimą;
 • yra geros bendros sveikatos būklės ir neturi kontraindikacijų procedūrai.

Minėtais atvejais ultragarsinė kavitacija leidžia saugiai ir efektyviai pasiekti norimų rezultatų be didelio diskomforto ir ilgo gijimo laikotarpio.

Kada netinka ultragarsinė kavitacija?

Nors ultragarsinė kavitacija yra saugi procedūra, kai kuriais atvejais ji gali netikti. Kavitacijos kontraindikacijos apima:

 • nėštumą ir žindymą;
 • sunkius sveikatos sutrikimus, tokius kaip širdies ligos, kepenų ar inkstų nepakankamumas;
 • odą ar kraujotaką veikiančias ligas, pavyzdžiui, kraujo krešėjimo sutrikimus, odos infekcijas ar žaizdas procedūros vietoje;
 • procedūros atlikimo vietoje esančius metalinius implantus;
 • jutiminius sutrikimus;
 • polinkį keloidiniams dariniams;
 • karščiavimą, silpnumą, kūno išsekimą;
 • aktyvią skydliaukės veiklą.

Todėl svarbu pasikonsultuoti su specialistu, norint įsitikinti, jog ši procedūra yra tinkama individualiai situacijai ir sveikatos būklei.

Prieš ultragarsinę kavitaciją

Ruošiantis ultragarsinei kavitacijai ir siekiant kuo geresnių šios procedūros rezultatų, įprasta laikytis tam tikrų nurodymų. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, kuriuos reikėtų žinoti ir atlikti prieš ultragarsinės kavitacijos procedūrą:

 • Konsultacija su specialistu. Pirmasis žingsnis – individuali konsultacija su plastinės chirurgijos specialistu. Jos metu gydytojas įvertina asmens sveikatos būklę, aptaria procedūros tikslus, atsako į rūpimus klausimus ir pateikia išsamų pasiruošimo planą. Konsultacijos metu taip pat atliekami būtini tyrimai, siekiant įsitikinti, kad nėra kontraindikacijų procedūrai.
 • Vandens suvartojimas. Tris dienas prieš procedūrą vertėtų gerti daug vandens, bent 1,5–2 litrus. Pakankamas vandens kiekis organizme padeda efektyviau pašalinti suskaidytus riebalus per limfinę sistemą ir pagerina procedūros rezultatus. Taip pat valandą prieš procedūrą yra būtina išgerti 1 litrą vandens.
 • Dieta ir gyvenimo būdas. Prieš procedūrą svarbu išlikti sveikiems ir subalansuotai maitintis. Taip pat naudinga laikytis aktyvaus gyvenimo būdo ir reguliariai mankštintis. Šie įpročiai gali padėti pagerinti procedūros rezultatus ir bendrą savijautą. Tris dienas prieš procedūrą reikėtų nevalgyti riebaus, kepto, aštraus maisto, nevartoti alkoholinių gėrimų.
 • Odos priežiūra. Prieš procedūrą svarbu tinkamai pasirūpinti oda. Derėtų vengti tiesioginių saulės spindulių ir soliariumų, kad oda nebūtų sudirgusi ar nudegusi. Taip pat naudinga naudoti drėkinančias priemones.

Tinkamas pasiruošimas reikalingas tam, kad procedūra vyktų sklandžiai, o rezultatai būtų kuo efektyvesni.

Kavitacijos procedūros eiga

Procedūros metu yra gulima patogioje padėtyje. Specialistas vedžioja aparato galvutę kūno paviršiuje, jaučiama maloni šiluma, kartais – lengvas dilgčiojimas.

Procedūros trukmė

Ultragarsinės kavitacijos procedūra paprastai trunka nuo 30 iki 60 min., priklausomai nuo veikiamos kūno vietos ir riebalų sankaupų dydžio.

Procedūrų kursas

Vidutinis kursas paprastai yra 4–6 procedūros. Maksimalus galimų procedūrų skaičius vienai zonai – 10. Procedūras galima atlikti kas 7–10 dienų: per šį laikotarpį limfinė sistema turi laiko iš organizmo pašalinti riebalinių ląstelių skilimo produktus.

Po kavitacijos procedūros

Po ultragarsinės kavitacijos procedūros galima iš karto grįžti prie savo kasdienės veiklos. Tačiau siekiant geriausių rezultatų ir sklandesnio atsistatymo, derėtų:

 • iš karto po kavitacijos atlikti limfodrenažinį masažą;
 • gerti daug vandens (2 litrus per dieną);
 • laikytis subalansuotos mitybos principų;
 • palaikyti minimalų fizinį aktyvumą

Tai gali prisidėti prie sklandaus gijimo proceso ir ilgalaikių rezultatų.

Ko nedaryti po ultragarsinės kavitacijos?

Po ultragarsinės kavitacijos įprasta:

 • 1,5 val. po procedūros nevalgyti sunkiai virškinamo ir riebaus maisto;
 • 2 mėn. po procedūros nenaudoti jokios gydomosios kosmetikos, išskyrus drėkinantį, šaldantį kūno kremą.

Svarbiausia – neignoruoti gydytojo sudaryto pooperacinio plano žingsnių ir nuosekliai jo laikytis. Tai padeda sumažinti komplikacijų riziką, sklandžiau gyti ir siekti norimų rezultatų. O jei kyla klausimų arba nerimaujama dėl bet kokių simptomų, reikėtų nedelsiant kreiptis į savo gydytoją.

Kavitacijos rezultatai

Po ultragarsinės kavitacijos procedūros rezultatai gali būti matomi iš karto, tačiau galutinis poveikis dažniausiai pasiekiamas per kelias savaites. Vertėtų stebėti savo kūno pokyčius ir, jei reikia, pasikonsultuoti su specialistu dėl tolimesnių procedūrų.

Kavitacijos kaina

Kiekvienu atveju kavitacijos kaina gali skirtis. Ji priklauso nuo procedūros trukmės, o pastaroji – nuo veikiamų zonų kiekio ir riebalinio audinio ploto.

Profesionali kavitacija Kaune

Siekiant geriausių rezultatų, be abejonės, labai svarbi ir specialisto kompetencija. Kaune esančiame „SV plastinės chirurgijos centre“ dirba tikri šios srities profesionalai. Jie puikiai išmano ultragarsinės kavitacijos subtilybes ir kiekvienu atveju geba parinkti individualiai tinkamiausią sprendimą.

Natūralu, jog svarstant bet kurią estetinę procedūrą, gali kilti įvairiausių klausimų. Tad jei trūksta informacijos apie ultragarsinę kavitaciją, ja gali pasidalinti patyrę „SV plastinės chirurgijos centro“ specialistai.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up