Plaukų šalinimas lazeriu

„Asclepion“ – tarptautinis lazerių rinkos lyderis, siūlantis produktus ir paslaugas medicinos įstaigoms visame pasaulyje. Estetinės medicinos srityje ši įmonė dirba nuo 1977 metų, o produkciją tiekia į daugiau nei 60 šalių. „Asclepion“ siūlo platų produktų, kurie atitinka aukščiausius kokybės standartus, asortimentą. Tai įrodo tokie sertifikatai kaip TÜV, FDA ir ANVIS. Be to, kompanija apdovanota Vokietijos „Design Award“ ir iš šimto TOP geriausių įmonių pripažinta pačia inovatyviausia.

7-osios kartos „MeDioStar NeXT“ yra impulsinis diodinis lazeris, naudojamas nepageidaujamų plaukelių šalinimui, aknės (spuogų) bei odos atjauninimo procedūroms atlikti. Šio prietaiso ypatingos savybės – greitas poveikis didelėms zonoms ir integruota šaldymo technologija, kuri garantuoja, kad plaukų šalinimas lazeriu būtų atliekamas be skausmo.

7-osios kartos „MeDioStar NeXT“ turi optimalų bangos ilgį (800–950 nm), kuris nukreipiamas į plauko šaknyje esantį melaniną (aplink esanti oda sugeria tik nedidelę jo dalį). Tokiu būdu spinduliuotė termiškai paveikia plaukelio  struktūrą, apsaugodama aplink esančią odą.

PLAUKŲ ŠALINIMAS – AKTUALUS DAUGUMAI

Daugeliui žmonių plaukuotumas tam tikrose kūno vietose yra kur kas daugiau nei tik estetinė problema. Kai kuriais atvejais ryškūs plaukeliai ant veido, nugaros ir pan. gali mažinti pasitikėjimą savimi. Plaukų skutimas, šalinimas vašku, elektrolizė ir kiti mums įprasti šalinimo būdai užtikrina tik laikinus rezultatus, o kai kurie ne tik skausmingi, bet ir žalingi odai.

PLAUKŲ ŠALINIMAS LAZERIU: 7-OSIOSKARTOS „MEDIOSTAR“ PRIETAISAS BESKAUSMĖMS PROCEDŪROMS!

Naujasis lazeris jau per kelias procedūras patikimai sunaikina plauko folikulą, neleisdamas jam ataugti, stabdo pūlinukų formavimąsi, todėl oda tampa švelni ir nesudirgsta. Šis prietaisas taip pat skatina kolageno ir elastino gamybą, taigi, oda greičiau atsinaujina, tampa elastingesnė, lygesnė ir gražesnė.

Priklausomai nuo pasirinktos kūno vietos (kur šalinami plaukeliai), dažniausiai reikalingos kelios procedūros. Intervalai tarp jų siekia 4–7 savaitės. Tai nulemia plauko augimo fazės.

Instrukcijos prieš procedūrą:

  • Bent keturias savaites venkite anticeliulitinių procedūrų srityje, kurią ketinama gydyti.
  • 4–6 savaites prieš procedūrą venkite depiliacijos vašku arba elektroepiliacijos.
  • Jeigu gydomoje srityje yra plaukų, pašalinkite juos.
  • Reikėtų atkreipti dėmesį, kad intensyvus rūkymas ir viršsvoris gali turėti neigiamos įtakos rezultatams.

Po procedūros:

  • Sritį, kurioje buvo atliktas plaukų šalinimas lazeriu, reikėtų vėsinti, kol tai malonu.
  • Mažiausiai 6 savaites po procedūros svarbu naudoti kremus, suteikiančius ne mažesnę kaip 30 SFP apsaugą nuo saulės ar spinduliuotės soliariume.
  • Verta atkreipti dėmesį, kad odos raudonis, patinimas ir plutelė yra įprasta odos reakcija.
  • Mažiausiai 24 valandas po procedūros rekomenduojama vengti šilumos poveikio – karšto vandens, saunos, saulės ir soliariumo.
  • Savaitę po procedūros negalima naudoti vietinio poveikio retinoidų, glikolio ar salicilo rūgšties.
  • Priklausomai nuo indikacijų, bent po 6 savaičių gali tekti atlikti kelias procedūras.

Svarbu išskirti, kad saulės poveikis iki ir po procedūros didina nepageidaujamų pašalinių poveikių, kaip hipo- ir hiperpigmentacija (kuri gali būti ir ilgalaikė), riziką.

Jei manote, kad plaukų šalinimas lazeriu yra tai, ko jums reikia, drąsiai kreipkitės į Svplastic.com specialistus. Pasirūpinsime, kad lygi, glotni oda džiugintų ilgai!

Kunas_pries
kunas_po

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up