Pacientė Andželika: puikūs operacijos rezultatai – mano naujo gyvenimo pradžia

„Puikūs operacijos rezultatai – mano naujo gyvenimo pradžia! Aptarnavimas čia buvo aukščiausios klasės, visiškai atitinkantis kainą. Tiek dėmesio jau senokai nebuvau sulaukusi, manimi rūpinosi ir tenkino kiekvieną mano prašymą. Džiaugiuosi pasirinkusi šią kliniką ir daktarą Saulių Vikšraitį.“ – apie savo pasirinkimą plastinę operaciją patikėti SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRO daktarui S. Vikšraičiui atsiliepia klientė Andželika.

Esu trijų vaikų mama. Jau po pirmo vaiko priaugau daug svorio, o po trečio svėriau 110kg… Prieš tris metus numečiau 30kg ir mano pilvo oda atrodė klaikiai – nukarusi, su daugybe strijų, krūtinė taip pat labai nukaro. Apie pilvo plastikos operaciją svajojau dvejus metus, bet mane stabdė finansai. Kas, mano manymu, stabdo daugelį moterų.

KONSULTACIJA. Nemeluosiu, kad kliniką pasirinkau atsitiktinai – ieškojau Vilniuje, tačiau „Google“ paieškos viršuje radau šią, kliniką Kaune. Man nebuvo labai svarbu į kurį miestą važiuoti konsultacijai. Bet būtent jos metu supratau, kad šitas atsitiktinis sprendimas buvo labai teisingas. Man labai patiko bendrauti su daktaru S. Vikšraičiu. Jis man pasirodė konkretus ir savo darbo profesionalas. Po konsultacijos abejonių nebeliko – susitarėm dėl operacijos laiko.

OPERACIJA. Po konsultacijos keturis mėnesius laukiau operacijos ir per tą laiką, pasikalbėjusi su vyru, nusprendžiau kartu pasikoreguoti ir krūtinę. Pamaniau, kad turint gražų pilvuką norėsis ir krūtinės gražios. Dėl krūtų mažinimo su daktaru jau tarėmės elektroniniu paštu ir telefonu. Prieš operaciją man buvo atsiųstos visos reikalingos atmintinės, kaip operacijai pasiruošti ir pnš. Prieš pat operaciją taip pat gavau priminimą.

Operacijos dieną viskas vyko labai sklandžiai ir greitai. Visi klinikos darbuotojai, nuo registratūros iki seselių buvo labai draugiški, seselės mielos ir paslaugios – aptarnavimas aukščiausios klasės. 🙂 Klinikos palatos erdvios, viskas jauku, švaru ir sterilu.

POOPERACINIS LAIKOTARPIS. Po operacijos apsistojau klinikos svečių namuose, čia praleidau dvi paras. Po 5 valandas trukusios operacijos pabudau savo palatoje. Tiek dėmesio jau senokai nebuvau sulaukusi. 🙂 Kiekvienas mano prašymas buvo išklausomas ir patenkinamas. Esu dėkinga seselei, kuri net naktį man nešė arbatą su pienu. Išties, dėkoju visoms seselėms už rūpestį, palaikymą ir išsamius paaiškinimus. 

Nė akimirkos nesigailiu, kad pasirinkau būtent šią kliniką ir būtent Saulių Vikšraitį kaip chirurgą. Aptarnavimas visiškai atitinka kainą, o operacijos rezultatai – mano naujo gyvenimo pradžią!


📲Registruotis plastinės chirurgijos gydytojo konsultacijai galite paskambinus 📱 tel. +37037313308 arba el. p. info@svplastic.com

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up