Pacientė Ana: plastikos chirurgo vizija ir mano norai tobulai atitiko

 

„Pasiryžusi plastinei krūtų operacijai supratau, kad šis sprendimas – rimtas. Ir chirurgą todėl rinkausi labai atsargiai. Džiaugiuosi pasirinkusi būtent Sauliaus Vikšraičio kliniką ir šį plastikos chirurgą – esu labai patenkinta rezultatu ir be galo dėkinga visam klinikos personalui.“ – mums rašo dar viena laiminga pacientė Ana.

Noriu pasidalinti savo krūtinės plastikos patirtimi.

Didelių kompleksų dėl savo krūtinės niekada nejaučiau, bet pasąmonėje visada norėjo kažko daugiau.

Vieną gražią dieną atsikėliau ir nusprendžiau – noriu! Ir nuėjau į konsultaciją. Aš turėjau daug draugių, kurios jau buvo pasidariusios krūtinės plastinės operacijas. Visos jos buvo patenkintos rezultatais, neįvardijo jokių problemų. Man taip pat patiko, kaip jos atrodo po operacijos.

Žinoma, aš supratau, kad tai rimtas sprendimas, todėl ir chirurgą rinkausi labai atsargiai. Pasirinkau dr. Sauliaus Vikšraičio kliniką ir šituo pasirinkimu labai džiaugiuosi iki šiol.

Per pirmąją konsultaciją gydytojas viską labai aiškiai ir išsamiai paaiškino. Mes aptarėme norimą rezultatą, išsirinkome norimą krūtų dydį ir nusprendėme datą. Po konsultacijos išėjau visiškai patenkinta – beliko tik laukti operacijos dienos.

Pasirinkau norimą krūtinės dydį. Ir čia noriu pabrėžti – kompetentingas chirurgas jums parinks tinkamą tūrį ir formą. Aš galėjau visiškai pasitikėti chirurgo siūlymais, jo supratimu. Jo vizija ir mano norai tobulai atitiko!

Kaip bebūtų keista, net prieš pačią operaciją visai nejaučiau baimės, jaučiau ramybę ir visišką pasitikėjimą gydytoju! Operacija praėjo puikiai ir jau kitą dieną aš grįžau namo. Dabar jau yra pusė metų po mano operacijos ir esu labai patenkinta rezultatu.

Esu labai dėkingą gydytojui ir visam klinikos personalui – ten kolektyvas dirba tikrai profesionaliai.


📲Registruotis plastinės chirurgijos gydytojo konsultacijai galite paskambinus 📱 tel. +37037313308 arba el. p. info@svplastic.com

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up