Nosies forma: vienas dažniausių žmonių kompleksų

Veidas – mūsų vizitinė kortelė 

Diskomfortas dėl netobulų veido bruožų labai pastebimas mus supantiems žmonėms. Neretai tai trukdo atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu.

Vienas dažniausių žmonių kompleksų – nosies forma. Labai trumpa ar per ilga, deformuota, suspausta, per plati ar su kuprele – tai įvairiausi nosies netobulumai, neleidžiantys žmonėms jaustis patogiai. Nuotraukose šie žmonės net stengiasi nesifotografuoti iš pusės, kurioje defektai matomiausi.

Ne visi išvaizdos defektai yra įgimti. Nemažai atvejų, nosies defektai atsiranda išgyvenus nelaimingus atsitikimus, avarijas. Po traumos nosis sužalojama, sulaužoma, pasikeičia jos forma. Neretai ji smarkiai suknežinama. Tokiais atvejais gydytojas sudaro rekonstrukcijos plano eigą – tai tampa nebe išvaizdos, o sveikatos klausimas. Pro tokią nosį darosi labai sunku kvėpuoti, sutrikdomi natūralūs gyvybiniai procesai. 

Rinoplastika – išeitis nosies netobulumams sutvarkyti

Vis dažniau žmonės pasiryžta nesitaikstyti su nepatinkančia ar traumuota nosimi ir kreipiasi į specialistus – plastikos chirurgus – norėdami pasidaryti nosies plastinę operaciją. Kiekvienas atvejis skirtingas, todėl itin svarbi individuali konsultacija su gydytoju. 

Konsultacijos metu įvertinama, kokie patobulinimai galimi, norint tinkamiausiu būdu defektus pašalinti. Jos metu taip pat atliekamos skaitmeninės fotografijos ir kompiuterinis tikėtinų operacijos rezultatų modeliavimas, įvertinama kvėpavimo anamnezė, atliekama nosies landų apžiūra. 

Rinoplastika (nosies korekcija) atliekama per vidinės nosies gleivinės pjūvius. Sudėtingesniais atvejais atliekamas ir nosies pertvarėlės pjūvis. Operacijos metu koreguojama kremzlinė nosies viršūnė arba kremzlinė ir kaulinė nosies nugarėlės deformacija. Esant poreikiui tvarkomas ir nosies ašies iškraipymas.

Plastinė chirurgija – su sveiku protu

Kaip bebūtų, veido bruožų nederėtų keisti iš esmės ir stebuklai čia nėra įmanomi. Plastikos chirurgų pareiga – padėti žmonėms pašalinti trūkumus, keliančius diskomfortą ir pasiūlyti tam optimaliausius, racionalius metodus. Pokyčiai turi būti sveiki, daromi nesiekiant pakeisti natūralaus žmogaus grožio, o tik jį pabrėžti.

Mūsų klinikos plastikos chirurgai – savo srities profesionalai, galintys suteikti jums išsvajotus pokyčius, tinkamiausius Jūsų individualiam grožiui pabrėžti.

SV plastinės chirurgijos centro specialistai gali Jums padėti. Jie kruopščiai įvertina kiekvieno paciento būklę ir paskiria tinkamiausią kamuojančios problemos sprendimo būdą. Dėl konkrečių atvejų galite konsultuotis su mūsų plastinės chirurgijos centro gydytojais.

Kontaktai: info@svplastic.com arba tel.: +370 37 31 3308

 

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up