Plastikos chirurgo Giedriaus Stankevičiaus konsultacija Kaune, rugpjūčio 1 d.

Puikios žinios! Prie mūsų komandos prisijungęs naujasis plastikos chirurgas Giedrius Stankevičius jau rugpjūčio 1 dieną jus pakvies į susitikimą – konsultaciją SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRE, Savanorių pr. 75, Kaune.

Plastikos chirurgas Giedrius Stankevičius stažavosi su garsiais užsienio chirurgais Brazilijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Švedijoje. Be įprastų plastinių bei rekonstrukcinių operacijų, gydytojas specializuojasi darbe su veido siūlais. Tai puiki priemonė, siekiantiems „atjauninti“ veidą – į poodinį sluoksnį įvesti tirpūs arba netirpūs siūlai, patempdami odą bei grąžindami riebalinius padelius į ankstesnę padėtį, atkuria veido jaunystę.

Skiriasi tirpių ir netirpių siūlų veikimo trukmė, tačiau bet kuriuo atveju, net ir ištirpę siūlai, tose vietose, kurioje buvo, skatina kolageno sintezę ir poveikis tęsiasi toliau. Šie siūlai gali tapti alternatyva hialurono rūgščiai, taip pat yra derinami su įvairiais užpildais.

Nepraleiskite progos su plastikos chirurgu apakalbėti visus jums rūpimus klausimus ir gal net suplanuoti operaciją, apie kurią jau ilgai svajojote.

Į konsultaciją su gydytoju registruokitės jau dabar elektroniniu paštu info@svplastic.com arba telefonu +370 37 31 3308

Susisiekite

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up