Mitai, susiję su krūtų didinimu

Krūtų didinimas jau kurį laiką yra viena iš populiariausių plastinių operacijų. Ją renkasi daugybė moterų, siekiančių patobulinti savo išvaizdą ar norinčių įveikti tam tikrus kompleksus. Nepaisant to, ši procedūra vis dar apipinta daugybe mitų, kuriuos dažniausiai lemia žinių stoka. Taigi, kokie jie ir kokia yra tiesa?

Kuo didesni implantai, tuo geriau

Kartais manoma, kad didesni krūtų implantai yra geresni, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Visų pirma, jie turėtų būti parenkami individualiai, atsižvelgiant į kiekvienos moters fiziologiją. Per dideli implantai atrodo nenatūraliai ir gali padidinti įvairių komplikacijų riziką, pavyzdžiui, randinio audinio susidarymą, iškreipiančio krūtinės formą ir t. t. Taigi, prieš renkantis norimą dydį, reikėtų gerai įvertinti gydytojo įžvalgas – juk gera sveikata yra svarbiausia.

Po operacijos krūtinė atrodo nenatūraliai

Dar vienas mitas, susijęs su tokia plastine operacija – nenatūraliai atrodantys jos rezultatai. Kaip ir anksčiau aptartoje situacijoje, viskas priklauso nuo pasirinkimo. Tinkamo dydžio ir formos krūtų implantai pasižymi itin natūralia ir subtilia išvaizda. Be to, galite rinktis ir didinimą riebalais – tai kompleksinė operacija, kurios metu visų pirma atliekamas riebalų nusiurbimas nuo problematiškų kūno vietų (pilvo, šonų ar šlaunų). Po to jie tinkamai paruošiami ir suleidžiami į krūtis.

Turint krūtų implantus negalima maitinti kūdikio

Tai viena iš labiausiai paplitusių nuomonių, kuri tikrai nėra teisinga. Tai, kad atlikta krūtų didinimo procedūra nereiškia, kad po jos negalėsite maitinti kūdikio. Kai kurie tyrimai parodė, kad tam tikri operacijos metodai gali net palengvinti maitinimą krūtimi, todėl jaudintis dėl to tikrai nevertėtų.

Rezultatai matomi iš karto

Pakankamai dažnai klaidingai manoma, kad rezultatais galima džiaugtis iš karto po to, kai tik buvo įdėti krūtų implantai. Vis dėlto svarbu turėti realius lūkesčius. Visiškai natūralu, kad po operacijos audiniai yra patinę, matosi siuvimo žymės. Tam, kad išryškėtų norimi rezultatai, prireikia maždaug 8–12 savaičių. Per šį laiką išnyksta patinimas, o krūtys įgauna natūralią poziciją.

Implantai yra amžini

Manyti, kad tokios operacijos rezultatai išliks amžinai, nėra labai teisinga. Implantus dažniausiai pravartu keisti maždaug kas 10 metų, nes per tą laiką jie tiesiog susidėvi. Žinoma, jei ir praėjus tam laikui krūtinės išvaizda jus tenkina, būtinybės kažką keisti nėra. Visgi svarbu reguliariai stebėti, kad krūtų implantai nebūtų pažeisti ir nesukeltų sveikatos sutrikimų.

Svarstote apie galimybę atlikti krūtų didinimo operaciją? SV plastinės chirurgijos centro specialistai gali Jums padėti. Jie kruopščiai įvertina kiekvieno paciento būklę ir paskiria tinkamiausią kamuojančios problemos sprendimo būdą. Dėl konkrečių atvejų galite konsultuotis su mūsų plastinės chirurgijos centro gydytojais.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up