Mitai apie krūtų didinimą implantais

Sv Plastinės Chirurgijos centras plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Ernest Zacharevskij pasiruošęs išsklaidyti mitus apie krūtų augmentaciją:

1 mitas: Po operacijos krūtinė atrodo nenatūraliai

Kai krūtų didinimo operaciją atlieka kvalifikuoti mūsų klinikos plastikos chirurgai – pasiekiami puikūs rezultatai ir natūrali krūtinės išvaizda po operacijos tikrai įmanoma. Svarbiausia – kreiptis į šios srities profesionalus, kurie tinkamai galės jums parinkti implantus. Mūsų klinikoje dirbantys chirurgai turi ilgametę patirtį, todėl implantai yra parenkami individualiai, atsižvelgiant į moters fiziologiją ir pasižymi natūralia bei subtilia išvaizda.

2 mitas: Implantai yra amžini

Šiomis dienomis Lietuvoje naudojamų implantų kokybė skiriasi nuo prieš dešimtmečius naudotų produktų, taip pat yra atliekami tyrimai, siekiant sukurti dar kokybiškesnius implantus. Kaip bebūtų, implantus dažniausiai tikslinga keisti maždaug kas 10 metų, nes per tą laiką jie tiesiog susidėvi. Žinoma, jei ir praėjus tam laikui krūtinės išvaizda jus tenkina, būtinybės atlikti korekcinę operaciją nėra. Visgi svarbu reguliariai stebėti, kad krūtų implantai nebūtų pažeisti ir nesukeltų sveikatos sutrikimų, todėl moterims po implantacijos verta bent kartą metuose atlikti echoskopiją, kurios metu įvertinama liaukos būklė, implantų padėtis, galimi plyšimai ir pan.

3 mitas: Po krūtų didinimo moterys nebegali maitinti krūtimi ar sportuoti

Įprastai krūtų implantai implantuojami po didžiuoju krūtinės raumeniu, taigi pieno liaukos neliečiamos ir įtakos būsimam maitinimui krūtimi krūtinės didinimas neturi. Kalbant apie sportą, krūtų implantus turi daug aktyvių moterų. Planuojant procedūrą, kvalifikuotas plastikos chirurgas paklaus jūsų apie jūsų gyvenimo būdą ir išvaizdą, kurią norite pasiekti, tačiau galite būti ramios, po krūtų didinimo operacijos implantai netrukdys sportuoti ir neprivers varžyti savęs itin aktyviose veiklose.

Registracija telefonu:  +37065560629
El. Paštu: info@svplastic.com
www.svplastic.com

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up