Mitai apie hialurono injekcijas: ar tikite jais?

Hialurono injekcijos – tai, ką atlieka pakankamai didelė dalis moterų, norinčių atjauninti savo veidą. Nors šios procedūros populiarumas nuolat auga, visuomenėje vis dar vyrauja nemažai su ja susijusių mitų. Taigi, kokie jie ir kodėl nevertėtų pastaraisiais tikėti?

Hialurono rūgštis – dirbtinė medžiaga

Tai tikrų tikriausias mitas. Iš tiesų hialurono rūgštis natūraliai gaminama kūne ir atlieka svarbią rolę, palaikant sveiką plaukų ir odos būklę. Taip pat ji padeda gamintis kolagenui, kuris kovoja su laisvaisiais radikalais ir gerina odos elastingumą, jos ląstelių atsinaujinimą. Svarbu paminėti ir tai, kad ši natūrali medžiaga itin gerai sugeria vandenį ir paskirsto jį organizmo audiniuose. Taigi, pergyventi, kad hialurono injekcijos neigiamai paveiks jūsų organizmą, tikrai neverta.

 

Kūnui užtenka natūraliai gaminamo hialurono

Šis teiginys ne visada teisingas, nes kai kurias atvejais natūraliai gaminamos hialurono rūgšties tiesiog nepakanka. Tai ypač išryškėja su amžiumi, kai oda vis labiau dehidratuoja ir atsiranda daugiau raukšlių. Tokiais atvejais labai praverčia papildomos injekcijos, reikšmingai pagerinančios odos būklę ir suteikiančios jai jaunatviško spindesio. Tam, kad rezultatai dar labiau džiugintų, verta atkreipti dėmesį į pilnavertę mitybą ir pakankamą suvartojamą vandens kiekį.

 

Labai brangi procedūra

Pakankamai dažnas mitas, susijęs tiek su šia, tiek su kitomis estetinės dermatologijos procedūromis – itin didelė jų kaina. Visgi, hialurono injekcijos nėra tokios brangios ir jas sau leisti gali net ir vidutines pajamas gaunančios klientės – viskas priklauso nuo prioritetų. Tai galima pastebėti ir iš vis labiau augančio tokių procedūrų skaičiaus.

 

Tokias injekcijas gali atlikti bet kas

Teigti, kad šias odos atjauninimo procedūras atlikti gali bet kas būtų tikrai neteisinga ir net pavojinga. Nors jos ir nėra sudėtingos, norint išgauti geriausią rezultatą ir išvengti bet kokios žalos sveikatai ar išvaizdai svarbu pasikliauti šios srities specialistais. Tam, kad mikroinjekcijos būtų atliktos tinkamai, reikalinga patirtis, kuri įgyjama mokantis ir dirbant ne vienerius metus.

 

Tai – plastinė chirurgija

Kartais klaidingai manoma, kad hialurono injekcijos gali būti priskiriamos prie plastinių operacijų, tačiau tai nėra tiesa. Jos yra kur kas paprastesnės ir užtrunka labai neilgai. Raukšlės užpildomos vos keliais adatos dūriais, todėl ir jaudintis dėl skausmo tikrai nevertėtų.

Susižavėjote šia estetinės dermatologijos procedūra? SV plastinės chirurgijos centro specialistai gali Jums padėti. Jie kruopščiai įvertina kiekvieno paciento būklę ir paskiria tinkamiausią kamuojančios problemos sprendimo būdą. Dėl konkrečių atvejų galite konsultuotis su mūsų plastinės chirurgijos centro specialistais. Džiaugtis lygia ir skaisčia veido oda dar niekada nebuvo taip paprasta!

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up