Mezoterapijos galimybės ir privalumai

Jaunai atrodanti oda – tai, ko siekia didžioji dalis moterų. Tačiau bėgant metams ji linkusi prarasti elastingumą ir žvilgesį, atsiranda raukšlelės. Kremai paprastai veikia tik išorinį odos paviršių, todėl gali tik minimaliai pagerinti būklę. Taigi, tokiu atveju vienas iš geriausių pasirinkimų galėtų būti mezoterapija veidui. Be to, jos galimybės neapsiriboja vien tuo.

 

Kokios procedūros galimybės?

Procedūra gali būti atliekama esant šioms problemoms:

 • odos sausumas;
 • dėl amžiaus suglebusi ir elastingumą praradusi oda;
 • fotosenėjimas, atsirandantis dėl ultravioletinių spindulių poveikio;
 • riebi ir porėta oda;
 • raukšlės;
 • maišeliai po akimis;
 • padidėjusi odos pigmentacija;
 • streso, rūkymo, nepilnavertės mitybos ar kitų veiksnių paveikta oda;
 • celiulitas ir strijos;
 • silpni, lūžinėjantys ir slenkantys plaukai;
 • randai ir t. t.

Ir tai – dar ne visos mezoterapijos galimybės. Be to, verta paminėti, kad ją galima derinti ir su kitomis procedūromis, pavyzdžiui, odos šveitimu (cheminiu arba mechaniniu), raukšlių užpildo injekcijomis ir pan.

 

Ką suteikia ši procedūra?

Mezoterapija veidui gali suteikti itin džiuginančius rezultatus. Jos metu naudojamo „kokteilio“ veikliosios medžiagos padeda suaktyvinti elastino ir kolageno gamybą. Dėl to oda tampa tvirtesnė ir stangresnė. Taip pat atsiranda natūralus, sveikas odos švytėjimas, gali sumažėti smulkios raukšlelės.

Atliekant mezoterapiją kitose probleminėse vietose, tokiose kaip pilvo, šlaunų, sėdmenų ar krūtų sritys, gali būti sumažinamos strijos. Geriausia tai pradėti daryti kuo anksčiau, kai pasirodo pirmieji jų požymiai. Esant įsisenėjusiai problemai, efektas gali būti minimalus.

Mezoterapijos procedūrą renkasi ir vis daugiau žmonių, kovojančių su plaukų slinkimu. Jo priežastys gali būti įvairios: gimdymas, nesubalansuota mityba, chirurginės operacijos, hormonų disbalansas, prasidėję natūralūs plikimo procesai. „Kokteilyje“ esantys vitaminai, aminorūgštys ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis ir gerina galvos odos mikrocirkuliaciją. Dėl to plaukai ilgiau auga (pailgėja augimo fazė) ir sumažėja jų slinkimas.

 

Procedūros privalumai

Mezoterapija veidui bei kitoms probleminėms vietoms pasižymi greitu ir saugiu poveikiu. Veikliosios medžiagos pasisavinamos palaipsniui, ir tai leidžia išgauti ilgiau trunkantį efektą. Be to, procedūra palyginti neskausminga ir lengvai atliekama. Svarbiausia – atsakingai pasirinkti profesionalius gydytojus, kurie įvertintų odos būklę, parinktų tinkamą preparatą, injekcijų techniką ir seansų skaičių bei dažnumą.

 

Jei norite džiaugtis jaunatviškiau atrodančia oda, pasirūpinti slenkančiais ir spindesį praradusiais plaukais arba panaikinti neįsisenėjusias strijas bei celiulitą, verta apsvarstyti mezoterapijos galimybę. Tai gali būti tinkamas kamuojančios problemos sprendimo būdas. Norite sužinoti daugiau? SV plastinės chirurgijos centro specialistai gali Jums padėti. Jie kruopščiai įvertina kiekvieno paciento būklę ir paskiria tinkamiausią kamuojančios problemos sprendimo būdą. Dėl konkrečių atvejų galite konsultuotis su mūsų plastinės chirurgijos centro gydytojais.

Kontaktai

SV PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Savanorių pr. 75, Kaunas 44208, Lietuva
Tel.: +370 37 313308
+370 655 60629
info@svplastic.com

Dirbame: I - V 8:00-19:00

Kaip mus rasti?

Scroll Up